Minulou neděli šílenec u videoher zastřelil tři lidi, další bojují o život. Včera se před nočním klubem v americkém městě Birmingham strhla opět přestřelka. Zranění utrpělo sedm lidí, jeden z nich je ve vážném stavu.

Před klubem, kde se konal večírek pro dospívající mládež...

 

V neděli se střílelo také ve městě San Bernardino v Kalifornii. Zraněno bylo deset lidí, stav tří je kritický.

 

USA je země neomezených možností a snů...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Jan

    V zemi kde dosud kazdy silenec ma pravo se ozbrojit je to snad normalni. Pri jakekoliv cinnosti se muze nastvat a povrazdit sve okoli, z frustrace strilet lidi jako kraliky. Studenti ve svem zamindrakovani se pak msti kolegum, z nestastne lasky. Jinde skacou z mostu, v USA aby to stalo za to s sebou jeste vezmou par lidi, ktere jsou nahodou na blizku. To je to, co na USA nasi blbci tak zboznuji, ta jejich 'svoboda'.
    Americani chteli tento otresny zvyk zavest take v Rusku. Jejich lidi Rusove tam zalozili spolek 'Pravo na zbran'. Slibovali si od toho pak snadnejsi rozpoutani obcanske valky a likvidaci Ruska. S tim Rusove ovsem razne skoncovali a jednu ruskou protagonistku (Butinova) ted vezni v USA. Ta se asi nestaci divit, jak s ni jeji sponzori v USA vybehli a proc!!!!
    To je ovsem bezny zpusob, jak nakladaji s lidmi, ktere uz nepotrebuji a kteri by mohli zacit zpivat a svych ukolarich...