Národ lepšočlověka Kollera miluje. Teda, on to tvrdí a také tak vystupuje. A ten národ mu ukázal, jak to skutečně je. Že je pouze řvoucí, nenávistná menšina.

„Potvrzuji, že festival byl ze strany pořadatele zrušen, chtějí rovněž vypovědět smlouvu o pronájmu,“ sdělila mluvčí zámku Veronika Slámová. Jak dodala, dosud v infocentru prodali maximálně třicet vstupenek. „Kdo si je na místě zakoupil, může je tam také vrátit. Důvodem zrušení akce je právě malý prodej vstupenek,“ vysvětlil za pořádající společnost Vladislav Procházka.

Slavkov u Brna

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Pcha, nevadí!

  Vyživují je přece zločinecké organizace OSA Ochranný svaz autorský (Petr Janda - Olympic) a SAI Svaz autorů a interpretů (Jiří Vondráček - Galapetr), od kterých dostávají bezpracně statisíce korun ročně z poplatků OSA a SAI za zakoupení tiskárny, notebooku, flashek, prázdných cédéček, karet do foťáku a všeho hardwaru!
  Nebo vymáhání poplatků od restaurací, nemocnicí, hotelů, obchodů „Reprodukovaná hudba ve veřejných prostorách“! Proč má hospoda platit poplatky OSA, SAI, Intergram, Dilia, Aura-Pont a dalším zlodějským příživníkům, že pouští muziku z rádia a televize? Umělci snad nedostali zaplaceno od rádia a televizní stanice? Samozřejmě, že dostali! Jandu a Vondráčka ovšem v televizi a rádiu nehrají a na Vondráčkův koncert by se neprodala ani jedna vstupenka.
  "Jeden den přišel pán z OSA, chtěl 5 tisíc koun za rok, za pár dnů druhý z Intergramu, chtěl 3 tisíce korun za rok," říká hostinský, přestože v televizi pouští jen sport, žádnou hudbu, a za televizní příjem platí koncesionářské poplatky.

  Předseda SAI Jiří Vondráček, otec PhDr. Lucie Vondráčkové Plekancové: "Písnička je soukromý majetek. V Německu, Belgii, Anglii, Nizozemsku a dalších zemích jsou odměny čtyřikrát až šestkrát vyšší. V Chorvatsku je to dokonce ještě víc. Proto je nutné, abychom se bavili na úrovni relevantních srovnání a ctili evropská pravidla a soukromé vlastnictví. To nejcennější, co přežívá lidské generace, je ale jejich kultura. Musíme ji chránit a podporovat."
  https://media.novinky.cz/857/728576-gallery1-mk57p.jpg
  Skladatel a předseda SAI Jiří Vondráček: Písnička je soukromý majetek
  https://www.novinky.cz/kultura/495013-skladatel-a-predseda-sai-jiri-vondracek-pisnicka-je-soukromy-majetek.html

  V listopadu 2016 poslanec Jiří Zlatuška (ANO) předložil pozměňovací návrh novely autorského zákona, který by přinesl výrazné navýšení poplatků odváděných organizaci OSA. Přestože sám později návrh stáhnul, identický návrh obratem podali poslanci Petr Gazdík (STAROSTOVÉ) a Roman Procházka (ANO). Chtěli zvýšit licenční poplatky z půjčování knih na čtyřnásobek; ze stávajících 0,50 Kč na 2,00 Kč. To znamená, že kolektivním správcům OSA, SAI atd. by stát na poplatcích z výpůjček knih odváděl namísto stávajících 50 milionů Kč rovnou 200 milionů Kč.
  https://diit.cz/clanek/vypalne-z-kopirek

  Kolik činí poplatek OSE?
  za 64 GB flashdisk .... poplatek OSA 96 Kč
  za diskotéku s dýdžejem ... poplatek OSA 8,5 % příjmů ze vstupného
  za hody na jižní Moravě ... poplatek OSA 7,5 % ze vstupného
  Tiskárna Canon iR C1325iF + papír 2500 A4 ... Cena: 27 709 Kč (včetně DPH), + Autorský poplatek: 432 Kč (včetně DPH) + Recyklační poplatek: 41 Kč (včetně DPH)

 • Návštěvník - Kocourek

  V odpovědi na: Návštěvník - Pcha, nevadí!

  Skoro každý dneska hudbu streamuje a už ani nikam neukládá. Tyhle zákony jsou sto let za opicema a akorát odírají lidi.