Wolfgang Kubicki řekl, že by americký velvyslanec Richard Grenell měl odejít nebo být vyhoštěn. Grenella kritizují i představitelé vládních stran CDU a SPD, uvedla stanice Deutsche Welle.

 

„Když někdo jakožto americký diplomat vystupuje jako vysoký komisař okupační mocnosti, musí poznat, že naše tolerance má své meze,“ prohlásil Kubicki.

Podle serveru Spiegel Online řekl, že Německo si nesmí nechat takové chování „z důvodu sebeúcty líbit“. Agentuře AFP sdělil, že „Richard Grenell by měl být okamžitě prohlášen za nežádoucí osobu“. Důvodem je podle něj opakované vměšování Grenella do německé politiky, které vyvrcholilo, když v úterý Grenell kritizoval Německo, že nebude zvyšovat výdaje na obranu tak rychle, jak dříve uvádělo.

 

Co se ještě podívat, jak poníženě se chová Petříček, vlastně i Babiš, Hamáček a celá generalita? Říká se tomu česká připosranost...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • PŘESUN VOJENSKÉ TECHNIKY / KOŠICE

  PŘESUN VOJENSKÉ TECHNIKY / KOŠICE 21. - 22. ÚNORA 2019 kolem půlnoci, podívejte se na VIDEO
  https://www.youtube.com/watch?v=j25jH3pxkuY
  Vždyť USA přesunují tolik tanků a techniky přes Slovensko (asi ze základen v Německu?), jako kdyby se připravovali na největší tankovou bitvu všech dob u Kurska, 5. července 1943, dva a půl tisíce německých tanků a útočných děl proti pěti tisícům sovětských tanků. Toto už opravdu není žádná legrace! Wolfgang Kubicki, správně!

  MINISTERSTVO OBRANY SLOVENSKEJ REPUBLIKY Dátum: 22.02.2019 Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 25. februára do 3. marca 2019. Celkovo by malo ísť o 12 cestných a dva železničné presuny zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o presun amerických a poľských vojakov. V nasledujúcom týždni dávame do pozornosti tiež cestné presuny nadrozmerného nákladu Ozbrojených síl SR na trasách Martin – Nemecká, Martin – Levice – Lešť, Hlohovec – Levice – Lešť a Kuchyňa - Trenčín.
  https://www.mod.gov.sk/43692-sk/rezort-obrany-upozornuje-na-presuny-vojenskej-techniky-cez-uzemie-slovenska/
  MINISTERSTVO OBRANY SLOVENSKEJ REPUBLIKY Dátum: 01.03.2019 Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 4. do 10. marca 2019. Celkovo by malo ísť o 22 cestných presunov zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o presun amerických a slovinských vojakov. V nasledujúcom týždni dávame do pozornosti tiež cestné presuny nadrozmerného nákladu Ozbrojených síl SR na trasách Sliač – Bratislava – Kuchyňa, Trebišov – PSJ Poruba, Sereď – Kuchyňa, Hlohovec – Levice, Hlohovec – Levice, ako aj na trase Martin - Kuchyňa - Sereď.
  https://www.mod.gov.sk/43731-sk/rezort-obrany-upozornuje-na-presuny-vojenskej-techniky-cez-uzemie-slovenska/
  MINISTERSTVO OBRANY SLOVENSKEJ REPUBLIKY Dátum: 08.03.2019 Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 11. do 17. marca 2019. Celkovo by malo ísť o 22 cestných presunov zahraničných vojsk, ako aj jeden medzinárodný železničný transport príslušníkov Ozbrojených síl SR. V nasledujúcom týždni dávame do pozornosti tiež cestné presuny nadrozmerného nákladu Ozbrojených síl SR na trasách Martin – Trenčín, Martin – Nemecká, Sliač – Trenčín, ako aj na trase Kuchyňa – Moldava nad Bodvou.
  https://www.mod.gov.sk/43764-sk/rezort-obrany-upozornuje-na-presuny-vojenskej-techniky-cez-uzemie-slovenska/
  MINISTERSTVO OBRANY SLOVENSKEJ REPUBLIKY Dátum: 15.03.2019: Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 18. do 24. marca 2019. Celkovo by malo ísť o 31 cestných presunov zahraničných vojsk. V nasledujúcom týždni dávame do pozornosti tiež cestné presuny nadrozmerného nákladu Ozbrojených síl SR na trasách Prešov – Trebišov, Sliač – Kuchyňa, Trebišov – MSM Trenčín, Trenčín – Nemecká, Kuchyňa – Moldava nad Bodvou, ako aj cestný presun na trase Rožňava – Lešť.
  https://www.mod.gov.sk/43812-sk/rezort-obrany-upozornuje-na-presuny-vojenskej-techniky-cez-uzemie-slovenska/