Nebudeme psát, koho volit. Upřímně, nikdo z nás se ani neshodne a sami nevíme. Ale budeme zveřejňovat "bonbónky" a jaké to mělo důsledky. Mimochodem už nástřel s fraškou, kdy adorace spravdlivých, co bojují proti totalitě Putina a trollování ruských švábů od těch, "co ví, co si máme myslet", aby se následně ukázalo, že jsou to pouzí grázlové a kriminálníci už trochu směr naznačila:

Mstivý Miloš Zeman krutě zaútočil: pražská kavárna šílí

 

Minimálně v tom, že jejich dezinformační činnost má chabou předcházející výpověď a pak ti lepšolidé odcházejí se schlíplým ocasem a ostudou, aby si příště zase vymysleli nějakou zhovadilost a dezinformaci, aby z ní nakonec nařkli jiné.

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Michonnet

  No tak to je bezva.

 • Michonnet

  Veřejnoprávní ČT totiž nemá eurovolby čas. Za co je teda platíme? 500 000 Kč Moravcovi za jedny Otázky Václava Moravce! Kanál ČT2 zaplácaný strááášně důležitými pořady Československý filmový týdeník 1969, Putování za vínem (Jihoafrická republika II), Řeka Nahanni (Poetický dokument o nejslavnější kanadské řece), Dobrodružství vědy a techniky (Mezi delfíny), Letecké katastrofy (Přílišné soustředění), Anabáze (Českoslovenští legionáři v roce 1918 ovládli transsibiřskou magistrálu), Krajinou domova II (Hory východu a západu), Turecko - brána Orientu (13/13 Tančící derviši), Hádanky domů života II (Brandýs nad Labem P. Vacek nám přiblíží více než čtyři staletí starý hřbitov a bohatou historii židovské komunity v Brandýse nad Labem), Temné charisma Adolfa Hitlera (1/3), Antonov 225 Mrija, Chatova země (Charles Bronson jako osamělý apačský bojovník v americkém koprodukčním westernu), Queer Stockholmské důtky slasti (Nahlédnutí do jinak uzavřené BDSM komunity v hlavním městě Švédska), Památky na prodej (Lovecký zámeček Lichtenwald), Uchem jehly (Setkání Zbigniewa Czendlika s hudebníkem Jiřím Pavlicou), Na houby Holubinky a ryzce (Výprava za tajemstvím jedné z nejlahodnějších skupin hub vede tátu (A. Goldflama) a kluka (J. Poláška) do lesů západně od Brna)............ To bude, prosím, pondělí 13. května!
  Dneska mě rozčílilo, už jste viděli debatu Politické spektrum s Klepetkem, 14.05 až 15.00, celkem 55 minut vysílání. Každý politik dostal vlastně jen 9 minut a šmytec, víckrát ho do veřejnoprávní televize nepustí! Debatovali Vladan Ševčík (Moravské zemské hnutí), David Rath (Česká suverenita), Daniel Konečný (Tvůj kandidát), Pavel Telička (Hlas), Tomáš Pajonk (Svobodní), Jiří Černohorský (Aliance národních sil) a Pavel Šrámek (Agrární demokratická strana).
  Aspoň, že David Rath stihnul rychle říct, že hodlá zastavit migraci. V Evropské unii chce bojovat za to, aby se zastavila populační exploze ve třetím světě. „Ta je významným hybatelem té migrační krize, ale i chudoby, válek a samozřejmě i devastace planety,“ pravil Rath. Stejně jako Pajonk chce vrátit členským státům právo veta a bránit tomu, aby mohly být jednotlivé členské země přehlasovány. My budeme bojovat za naše národní zájmy,“ zdůrazňoval Rath. Černohorský dal Rathovi za pravdu. „Země střední a východní Evropy jsou odpadkovým košem Evropy,“ rozčílil se Černohorský. Rath vyčetl Teličkovi, že hnutí ALDE, jehož je členem, podporuje migraci a navíc podporuje francouzského prezidenta Macrona na užší integraci Evropy. „Pan Macron se nechává fotit s mladými muslimy, ke kterým se tulí a kterým v podstatě otevírá Evropu a v podstatě říká řečí těla ‚pojďte k nám‘,“ rozjel se kandidát České suverenity David Rath.
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10116287760-politicke-spektrum/219411058200019/
  Kde jinde by se měli občané seznámit se záměry a názory politických reprezentantů než ve veřejnoprávní televizi? Která navíc vyžaduje od občanů tučné poplatky 135 Kč měsíčně/1620 Kč ročně.