Italský ministr vnitra Matteo Salvini plánuje vydat dekret, podle něhož lidem, kteří do země dopravují nelegální migranty, bude hrozit  pokuta, která se bude pohybovat v rozmezí 3500 až 5500 eur.

Neziskové organizace zachraňující běžence na moři se bouří, že jim touto vyhláškou Salvini v podstatě vyhlásil válku. Pokud by podobný dekret platil už poslední tři roky, neziskové organizace by musely zaplatit pokutu 440 milionů eur!

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • *

    Bravo. Salvini chce také otřást europarlamentem. Salvini bude kandidovat na předsedu Evropské komise, aby nahradil lucemburského alkoholika lidovce Jeana-Claude Junckera. Občané, volte vlastenecké strany, které chrání práva Evropanů! Teď nebo nikdy, příště už bude pozdě. Lidovci a liberálové realizují Kalergiho plán na likvidaci evropských národů a jejich kultur!
    Jenom je divné, že Salvini pozval národní strany na setkání 8. dubna 2019 do MIlána a nezúčastnili se, omluvili se: předseda SPD Tomio Okamura a místopředseda SPD Radim Fiala, předsedkyně Národního sdružení (dříve Národní fronta) Marine Le Penová a předseda Svobodné strany Rakouska Heinz -Christian Strache. Že by neměli čas? Sotva. Nevydírá je někdo? Vyhrožuje Vám někdo, pane Okamuro?
    https://www.info.cz/volby/volby-do-evropskeho-parlamentu/salvini-chce-otrast-europarlamentem-vabi-le-penovou-i-okamuru-ma-to-ale-hacek-41250.html