Protože se čeká schválení závěrečných zpráv České televize. Pokud neprojdou, padne Dvořák a celé vedení a budou se zodpovídat. Pak okamžitě nastane prověrka neziskových organizací zabývajících se politikou jako Člověk v tísni, hospodařením České televize, působením Hamáčka a ČSSD na ministerstvu vnitra.

To vše a další by znamenalo propuštění desítek zaháčkovaných členů ČSSD. Tragédie a vzpoura. Pro ČSSD.

Ono se už veřejně ví, že by okamžitě Babiš jednal s prezidentem Zemanem o "tichém" vstupu do vlády SPD za těchto podmínek plus práci na odvolávání politiků.

Vážně věříte, že by v ČSSD převládla čest nad špinavou politikou? My ne, proto jsme si jistí, že vláda zůstane panensky nedotčena a prezidentu Zemanovi opět ČSSD ustoupí.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  PREZIDENT MILOŠ ZEMAN NEČEKANĚ A PŘEDČASNĚ UKONČIL DOVOLENOU NA VYSOČINĚ A VRÁTIL SE DO LÁN, KDE SE PŘIPRAVUJE NA ÚTERNÍ SCHŮZKU KVŮLI POLITICKÉ KRIZI S ODVOLÁNÍM MINISTRA STAŇKA. V Lánech Zeman v úterý přijme premiéra Andreje Babiše (ANO) a šéfa ČSSD a místopředsedu vlády Jana Hamáčka (ČSSD). "Všichni domnělí nedotknulní, napojení na penězovody rozpočtu ministerstva kultury, příjemci dotací a pobídek se zděsili z toho, co ministerstvo připravuje," míní o Hamáčkově pokusu odvolat jej ministr kultury Staněk (ČSSD), v letech 2014 až 2018 primátor Olomouce, bývalý proděkan Pedagogické fakulty UP v Olomouci.
  "Kolem 18. hodiny večer dostala prezidentova ochranka povel a od nedojedené večeře a rozpitých nápojů ihned zmizela z restauračního zařízení, kde se muži, kteří střeží prezidentovu bezpečnost, obvykle stravují. Ve značném spěchu pak lidé kolem prezidenta všechno zabalili a celá suita odjela."

  Mainstreamová média mlčí, Dvořákova Česká televize mlčí... jde jim o všechno... lid ale nemlčí:
  "V první řadě nyní jde o podvody, které se týkají právě pravicových stran a jejich exponentů v kultuře. A nikoliv Babiše."
  "Senátor TOP09 Jiří Drahoš a ředitel ČT jsou poradci Národního divadla. Začínám pomalu chápat, oč jde: ministr kultury by musel být darebák, aby nechal věci volně plout nebo kamikadze, chtě-li by vyčistit ten Augiášův chlév, zvaný "Česká kultura". Staněk evidentně patří (patřil?) k těm druhým. "
  "Staněk prý odmítl dát Marhoulovi 700 milionů na ty jejich paskvily a pak to začalo. Národní divadlo vlastní nějaké pozemky, které chce prodávat. Problémy ve Státní opeře. Šmerda jim ve všem vyhoví a nechá je rozkrádat a o tom to je. Jestlipak se páni herci v Karlových Varech zase letos budou ožírat do němoty za peníze daňových poplatníků, tak jako do dělají každý rok? Upřímně ty parazity nenávidím za jejich postoje. Mladý Polivka chce táhnout na Hrad a rozbíjet tam okna. Takové sprosté nuly dokážou jen urážet a sprostě nadávat prezidentu republiky. Herci jsou nepotřební paraziti."

  Ministr Staněk začal rozkrývat rozkrádačky. Musí odejít! ...? (30. června 2019)
  http://www.novarepublika.cz/2019/06/ministr-stanek-zacal-rozkryvat.html
  Staňkovu hlavu chtějí i filmaři. Ministrovi „mydlí schody“ Sommerová i Marhoul (13. května 2019)
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/606382/stankovu-hlavu-chteji-i-filmari-ministrovi-mydli-schody-sommerova-i-marhoul.html
  Chudí umělci? To zapomeňte. Národní divadlo před námi tají multimilionové platy, které ti mistři a manažeři kasírují (29. června 2019)
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chudi-umelci-To-zapomente-Narodni-divadlo-pred-nami-taji-multimilionove-platy-ktere-ti-mistri-a-manazeri-kasiruji-587168/diskuse

 • Václav z Plzeně

  No a připosraný Babiš dnes u Moravce prohlásil, že bude apelovat aby pan president Zeman podpořil nového ministra který byl navržen Hovadem HAMÁČKEM.
  Přeji mu šťastnou cetu do zapomnění. Protože víme z minulosti, že připosrancům se jejich ustupování vymstí.

 • wolfram

  Mně bylo hned divné, proč v České televizi melou pořád o odvolání Staňka, když mluvit by se mělo o odvolání Hamáčka, z funkce předsedy ČSSD. Ministr Staněk odhalí zlodějinu, odvolá defraudanty a oni ho za to odvolají?

 • wolfram

  Hamáček drze vyhazuje slušného člověka, Česká televize je nadšená. Já Hamáčka ani nepovažuji za sociálního demokrata, Hamáček je Bakalův agent z amerického Aspen Institut, placený Bakalou. Hamáček je člen představenstva Aspen Institut. Vypadni z ČSSD, Hamáčku!
  Board of Directors, skandální! Hamáček (ČSSD) - Farský (TOP09) - Zahradil (ODS) - Charanzová (ANO) - Roithová (KDUČSL)
  https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Aspen2.png

 • *

  Prezident Zeman neodvolá a neodvolá, jak Jan Hus a Giordano Bruno. Staněk odhalil korupci na kultuře a neměl by odcházet, tvrdí prezident Zeman. Konečně ministr, který rozkryl korupci a Hamáček, nejen že ho nepodrží, ještě ho chce odvolat, volební preference ČSSD se řítí k nule. Ministr Staněk je podle posledních průzkumů nejpopulárnější politik ČSSD. Hamáček by měl být ten, kdo si sbalí kufry! Ministr Staněk dál pracuje, připravuje změny v dotačním systému, místo dotací pro "umělce" se budou více obnovovat národní památky. Včera Staněk vtipně odpálkoval ředitele Národního divadla Buriana, když mu vzkázal, ať si sám vyřeší operní odboráře ve stávkové pohotovosti, je to jeho kompetence. Protestující odbory podpořila i pěvkyně Eva Urbanová,