Vážení čtenáři, všímejte si zoufale agresívních extremistických reakcí lokajských webů jako jsou kolem Petry Procházkové (DeníkN, nebo Aktuálně.cz a dalších) které na svých webech chrlí množství urážek a vzteklé výpady proti každému, kdo upozorní na nesrovnalosti při amerických volbách a prapodivný nárůst korespondenčních lístků ze skladu na poště v Los Angeles.

 

Naposledy zaútočil zoufalý Moláček z DeníkuN proti Klausovi a Okamurovi!

Jan Moláček

Nejen američtí příznivci Donalda Trumpa šíří dezinformace o tom, že dlouhé sčítání korespondenčních hlasů má být důkazem volebního podvodu. Tomio Okamura ho označil za nástroj totalitářů, podle Václava Klause mladšího jím „neomarxisti rozvrátili Ameriku“. Oba politici přitom své postoje opírají o řadu nepravdivých tvrzení.

 

A ta perla je očividná: nenávistný Moláček nepředkládá protiargument, který by to vyvrátil, ale zuřivě útočí na osoby, které pochybují. Až nepříčetně.

Kdyby americké volby nebyl kolosální podvod, nevypínaly by se televize, když pochybuje nejen prezident Trump a chce porovnat lístky s osobami, které přísahaly, že volily jenom jednou a Bůh to vidí.

Komedie nebere konce a zuřivost obhájců, aby nedošlo ke kontrole stoupá. Není to jasný důkaz?

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • JOE BIDEN

  PROGRESIVNÍ JUDAISTÉ SI MUSÍ POMÁHAT.

 • Zvědavec: Trump bojuje jako lev

  Vyhodil vedení Pentagonu. Na Babišově iDnes z toho šílí. Naprosto chápu krok prezidenta. V situaci, kdy se jedna strana snaží dostat k moci formou rozsévání nepokojů, rabování a rozdmýchávání rasových sporů, bude důležité, na čí straně bude armáda. Nakonec to může být právě ona, kdo by dokázal sjednat pořádek. A milá iDěs, Trump není dosluhující prezident. Dosud nebylo rozhodnuto. Tak si laskavě nechte ta podprahová sdělení a smradlavé podpásovky.
  Eda: Předání moci v USA není dáno žádným zákonem, ale tradicí. Trump může prostě nepředat moc Bidenovi a opřít se dále o podporu své strany a obyvatelstva. Média jsou naprosto šílená když dnes prohlašují Bidena za budoucího prezidenta. Ten jím téměř jistě nebude.

 • Janinna & colonelcassad

  Pokud si myslíte, že prezident Trump NENÍ již 5 kroků před podvádějícími demokraty, pak jste poslední 4 roky nedávali pozor
  Myslíte si, že byl skutečně zaskočen tím, jak byli podvedeni?
  Ne!
  Věděl, že to přijde.
  Jeho tým věděl, že to přijde.
  A byli připraveni.
  Donald Trump s podvodem ve volbách počítal a předem se pojistil.
  Donald Trump již v roce 2018 prezidentským výnosem zajistil, aby americké silové složky mohly stíhat pachatele falšování voleb i v zahraničí. Vydal nařízení o uložení jistých sankcí v případě cizího zasahování do voleb ve Spojených státech: https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-imposing-certain-sanctions-event-foreign-interference-united-states-election/
  A další zajímavosti o „Dominionu“.
  Jak se ukázalo, Peter Neffenger, člen představenstva Smartmatic, který se přímo podílí na dodávkách hlasovacích automatů pro volby v USA, je součástí Bidenovy „přechodné správy“ (President-elect Joe Biden's transition team)
  https://twitter.com/MillerStream/status/1328015820270735361.
  A předsedou představenstva Smartmatic byl Mark Malloch-Brown, jeden z šéfů Nadace Open Society Foundation George Sorose, který zase slíbil, že Trump v roce 2020 zmizí.
  https://twitter.com/simondolan/status/1328001413998374912
  Ano, to jsou „drazí přátelé“. Mark Malloch-Brown a George Soros, předseda představenstva společnosti, která dodávala hlasovací automaty do Spojených států.
  Trumpův tým si přirozeně nemohl pomoci a chopil se tohoto nádherného „sousta“ a okamžitě začal obviňovat vysloužilého admirála Petera Neffengera ze spoluviny na zmanipulování voleb a pokusů o nezákonné převzetí moci.
  V těchto volbách fungovala zařízení dodávaná společností spojenou s přítelem George Sorose ve 28 státech USA, včetně většiny z těch států, kde Trumpovy hlasy v noci po volbách náhle přestaly růst a hlasy pro Bidena se hnaly do nedozírných výšek.
  V prosinci 2019 – 3 demokratičtí senátoři (!) – Elizabeth Warren (3. nejpopulárnější v demokratických primárkách), Amy Klobuchar (4. nejoblíbenější v demokratických primárkách), Ron Wyden a Shepilov poslali dopis do společnosti „Dominon“, kde hovořili o „zařízení přepínající hlasy“ a označili jej za problém ohrožující „integritu našich voleb“.
  Dovolte mi zdůraznit, že nejde o Trumpisty, ale o lidi, kteří s Bidenem bojovali (nebo předstírali) o nominaci na prezidenta Spojených států.
  Myšlenka, že volby ve Spojených státech mohou být tak neohrabané a hloupé, že se dají padělat podobně jako někde v Africe, se zakořenila v mozcích Američanů. A toto dědictví mnohokrát přežije samotného Trumpa, bez ohledu na to, jak jeho politická kariéra skončí.
  Více na:
  17. 11. 2020 Janinna Pokud si myslíte, že prezident Trump NENÍ již 5 kroků před podvádějícími demokraty, pak jste poslední 4 roky nedávali pozor
  https://www.pokec24.cz/politika/pokud-si-myslite-ze-prezident-trump-neni-jiz-5-kroku-pred-podvadejicimi-demokraty-pak-jste-posledni-4-roky-nedavali-pozor/
  16. 11. 2020 Венесуэльский след американских выборов
  https://colonelcassad.livejournal.com/6330964.html
  16. 11. 2020 Эрик, парень из Доминиона
  https://colonelcassad.livejournal.com/6331740.html
  16. 11. 2020 Who Is Peter Neffenger? Biden Transition Team Member May Be Target of Trump Lawsuit
  https://www.newsweek.com/who-peter-neffenger-biden-transition-team-member-may-target-trump-lawsuit-1547777

 • Presidents are selected not elected

  IVANKA 2028
  Simpsonovi 28. řada 4. díl, Speciální čarodějnický díl XXVII (Treehouse of Horror XXVII), premiéra v USA 16. října 2016, prezidentské volby se uskutečnily 8. listopadu 2016.
  Ivanka Trump Will Become the President of US in 2028 - Simpson Cartoon Prediction
  https://www.youtube.com/watch?v=vcHNBPnOGhw