Tři polští ministři jedou řešit násilné útoky na Poláky do Anglie. Před několika dny v anglickém Harlow skupina mladistvých ubila na ulici čtyřicetiletého Poláka jen proto, že mluvil polsky.

Včera prošel ulicemi Harlow „pochod mlčenlivých“ za účasti asi tisíce polských a anglických protestujících proti incidentu. Aby v noci ze soboty na neděli ve stejném městě opět skupina čtyř či pěti mužů napadla před restaurací dva Poláky. Oba skončili v nemocnici. Jeden se zlomeným nosem, druhý s roztrženým obočím. Do Anglie míří proto příští týden polský ministr vnitra, ministr spravedlnosti a ministr zahraničí. Chtějí v Londýně řešit opětovné a množící se napadání polských občanů žijících v Anglii, píše niezalezna.pl.

Jenomže sami Poláci si brání svoji zem

Nedělej jiným, co nechceš, aby činili oni tobě, je staré přísloví. A zamíco Poláci si před uprchlíky a migranty brání svoji zem, zuří, když totéž dělají jiní jim. Milióny Poláků dělá v Anglii za jakoukoliv mzdu a tím místní přicházejí o peníze, protože za tuto nízkou mzdu nemohou žít, pokud si založí rodinu a nebydlí po dvaceti v jednom bytě stejně jako migranti u nás. I Bulhaři či Ukrajinci se u nás spokojí se mzdou 12 000 čistého a pro našince to mnohdy nepokryje ani náklady na byt, elektřinu a vodu ve městech.

Jistě, zločinci a lháři jako Dienstbier budou bojovat proti rasistům, protože kdyby se to pojmenovalo, jak to ve skutečnosti je, pan ministr bez práce by byl vyhozen na dlažbu a šel si hledat skutečnou práci. Až na výjimky Britové stejně jako my rasisté nejsou, ale milióny Poláků, kteří okupují Velkou Británii jak sarančata, tam už prostě nechtějí. Pokud vyhodí Poláky z Británie, páni podnikatelé budou mít menší zisky, protože britským občanům by museli zvednout mzdy. Bude pak místo nadzvukového letadla a pozemků na měsíci Branson platit vyšší mzdu britským uklízečkám a kuchařkám?

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny