Bleskové zprávy

Tři jaderné americké bombardéry proletěly poblíž hranic Ruska. Další provokace?

Tři strategické americké bombardéry Boeing B-52H Stratofortress se přiblížily k ruským hranicím. Informoval o tom monitorovací zdroj Plane Radar. Let bombardérů proběhl v nadmořské výšce asi tři tisíce metrů.   Plane Radar dále uvádí, že z britské letecké základny Mildenhall vzlétlo také letadlo radioelektronické rozvědky USA Boeing RC-135V Rivet Joint, aby podpořil B-5 2H. Ruské úřady opakovaně vyjádřily politování nad jednáním Washingtonu. V Moskvě zdůraznili, že lety amerických letadel poblíž státní hranice RF nepřispívají k posílení atmosféry bezpečnosti a stability.
Komentář (0) Zhlédnutí: 76

Příští brexitový týden: o peníze, to je to oč tu jde

Vrcholí demagogické dezinformace veřejnoprávních médií, obrovská masáž neinformovaných lidí a tak se tomu budeme věnovat víc, než obvykle. O nás totiž jde také a učme se, jak SKUTEČNÁ DEZINFORMACE NA VLÁDNÍCH ÚROVNÍCH vypadá. Učme se a pozorujme. "Skrytapravda.cz" vám pomůže mnohé lži a demagogie rozklíčovat a které budete moci s odstupem času potvrdit, nebo si říci, že jsme hloupí a lhali jsme vám jako Česká televize.  
Komentář (0) Zhlédnutí: 291

Vyhostí Německo amerického velvyslance?

Wolfgang Kubicki řekl, že by americký velvyslanec Richard Grenell měl odejít nebo být vyhoštěn. Grenella kritizují i představitelé vládních stran CDU a SPD, uvedla stanice Deutsche Welle.   „Když někdo jakožto americký diplomat vystupuje jako vysoký komisař okupační mocnosti, musí poznat, že naše tolerance má své meze,“ prohlásil Kubicki. Podle serveru Spiegel Online řekl, že Německo si nesmí nechat takové chování „z důvodu sebeúcty líbit“. Agentuře AFP sdělil, že „Richard Grenell by měl být okamžitě prohlášen za nežádoucí osobu“. Důvodem je podle něj opakované vměšování Grenella do německé politiky, které vyvrcholilo, když ...celý článek
Komentář (1) Zhlédnutí: 344

Stále strašidelnější zprávy - ekonomika pokračuje v poklesu.

Průmyslová výroba v lednu meziměsíčně klesla o 1,3 %. Potvrdila tak to, co předpokládaly předstihové indikátory PMI. V meziročním vyjádření to představuje snížení o 1,1 %. Největší brzdou byl v lednu automobilový průmysl, který vyrobil o 6,9 % méně než v loňském lednu. Nebyl to však jediný sektor, kterému se nedařilo. K poklesu přispěla i výroba plastů a například zpracování dřeva.  Navíc došlo poprvé od konce roku 2013 k meziročnímu poklesu zaměstnanosti v automobilovém sektoru. Stavenbictví na tom je ještě hůř: -13,2 %, takže prý minulý rok jsme stavěli excelentně. ...celý článek
Komentář (1) Zhlédnutí: 418

Utíká Merkelová včas? Další špatná zpráva. Opět snížení růstu na obzoru?

Již v lednu přitom vláda snížila oficiální odhad letošního růstu na 1,0 procenta z dříve předpokládaných 1,8 procenta. "Spolková vláda už interně počítá pro rok 2019 s růstem pouze 0,8 procenta," citoval Handelsblatt z důvěrného dokumentu ministerstva financí. Oficiálně nicméně podle listu nadále platí předpověď jednoprocentního růstu.  
Komentář (2) Zhlédnutí: 548