• Smutné, když špičky ODS argumentují předsedovi vlády z leknutí Sobotkovi mantrou, které je rozblemcaná a fakta nejsou na stole.

  Pane "údajně pravicový" Fialo - předsedo ODS

  Je třeba zvýšit finance na VŠ, kde se učí číst a psát, místo aby děti studovaly? Ne, je třeba vrátit VŠ prestiž, studenty, co neumějí obrazně číst a psát (nemají talent) ze škol vyhnat a nechat tam pouze ty, kteří na studium mají hlavy. Zavést opět matematiku nejtěžší kategorie a jedině tak můžeme konkurovat světu. Zrušme polovinu vysokých škol (i středních) a rozpočty se zvýší na dvojnásobek včetně platů. Že opět vypadnou biflující se slečny? Ale VŠ přece není genderová sociálka, za kterou se to nyní kryje!

  Lékař, který vystuduje, nechť zaplatí za vzdělání a může jít třeba do Honolulu či na Tahiti. Ale je tržní, abychom zaplatili vzdělání studentovi lékařské fakulty, a Merkelová se smála, že jsou Němci žebráci, tudíž školy nestaví, takže jim ty mladé lékaře máme poslat do Německa jako zboží bez zaplacení?

  Tyto podrazy může odkývat Špidla, zdroje jsou číslo 2 Sobotka, ale nikoliv inteligentní člověk!

  Sobotka tvrdí, že nejsou lidi na práci, a v televizích běží ukázky, jak v montovnách přibývají pomocní dělníci z Ukrajiny, Bulharska či Afriky po tisíci kusech měsíčně. Pak výrobky dodáme za cenu šrotu do Německa, to přidá razítko, pošle nám několik eur a miliony eur jim zůstane za nehty, zatímco nám zůstanou nevzdělaní dělníci z Ukrajiny, Bulharska, překupníci z Polska a negramoti z Afriky na sociálním hrbu!

  Položme si základní otázku: je extrémista ten, co si zamkne dům a vetřelce od domu vyhání, nebo ten, co nutí majitele zamčeného domu, ať si tam vezme vetřelce, sám si objedná stráž, a pokud majitel domu vetřelce odmítne, nařkne ho z extremismu?

  Další téma: máme být solidární s Polskem a Slovenskem, kteří se po Evropě, a především po Velké Británii rozlézají jak sarančata? (Je to tvrdé vůči Slovákům, ale jejich počet je i zde šílený, přestože je jich počtem polovina. To tak svoji vlast - Slovensko nenávidí? Tak proč mluví slovensky?) Poláci dělají v dolech či železárnách, aby si finančně polepšili, a když se tam propouští, k přilepšení chtějí ještě kompenzace a u nás zajistit práci?
  Naopak svéprávný premiér České republiky by odletěl do Velké Británie, dohodl volný pohyb osob, a je jistota, že my tam problémy neděláme, tak by to snadno prošlo. Dokonce to Farage vyslovil a Mayová naznačila, že "pouze několik málo" zemí jim dělá problémy!

  A právě výše podrazová, špinavá politika "o nás bez nás" premiéra Sobotky nutí lidi k tvrdé rétorice, ironii a přezdívkám, které jsou použity i zde. Velkoústý premiér si nic jiného nezaslouží. Jaký to rozdíl mezi hrdým Orbánem a patolízalem Sobotkou! A protože nejsme zvyklí napadat vládu a Sobotku argumentem, který není podložen i věcným důkazem, tak zde je:
  Vláda dá až půl miliardy tomu, kdo se postará o integraci cizinců...

  Děsivé!
  Sobotka s rozzářeným obličejem jásá, jak tvrdě bojoval s Merkelovou a zvítězil: schválili jsme vše, s čím Merkelová přišla, tudíž jsme neschválili nic! Ostře jsem se postavil Merkelové, tvrdí Sobotka, nepřijmeme 6000 migrantů jako kvótu, ale 3x 2000 oznámil národu předseda z leknutí Sobotka. ODS má obrovskou munici a výsledek? Odpovězte si sami!

 • A takto by fungovalo TTIP!

  Americká agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) loni v září Volkswagen obvinila, že do vozů s naftovým motorem instaloval software umožňující při testování emisí skrývat vysoce nadlimitní hodnoty oxidů dusíku.

  Všechny americké deníky, internetové servery a dokonce americká vláda halekala, že toto by si nikdo v USA nedovolil. Tam prostě zákony (prý) platí.

  Volkswagen tehdy přiznal, že ve Spojených státech je tímto softwarem vybaveno asi 482 tisíc aut s dvoulitrovým motorem. Později se ukázalo, že problém se v USA týká rovněž 85 tisíc vozů s třílitrovým motorem. Volkswagen však odmítá výzvy, aby evropské zákazníky za skandál odškodnil podobným způsobem jako zákazníky ve Spojených státech. Samozřejmě v USA jak se jedná o odškodnění, musí zaplatit Německo vše do posledního centu. A co obráceně?

  Washington - Spojené státy veřejně kritizují Evropskou unii kvůli vyšetřování příznivějších daňových režimů pro nadnárodní firmy jako Apple dohodnutých s vládami v Irsku a několika dalších evropských zemí. Americké ministerstvo financí zveřejnilo zprávu, která si stěžuje, že vyšetřování se nepřiměřeně zaměřilo na americké firmy a mohlo by skončit zvýšením nákladů pro americké daňové poplatníky, pokud společnosti budou donuceny platit vyšší daně a pokuty v Evropě, protože podniky získávají v USA daňové úlevy při platbě daní v zahraničí.

  A najednou to s tou americkou poctivostí nějak kulhá. Připravuje se přísně utajená smlouva TTIP, která se týká nás, občanů, ale my občané o ní nesmíme nic vědět. Především USA žádají přísné utajení, neb by se občan evropský mohl něco dozvědět. Prý až to usmlouvají. Kdo a za kolik dolarů dokončí TTIP? Jsou to lidé podobní našemu "čistému" lidskoprávníkovi Dienstbierovi a dalším, kteří dělají vše pro... USA? A český, potažmo evropský občan zapláče?

  Ty smlouvy TTIP jsou přesně ve výše popsaném duchu. Jsme si všichni rovni, ale Američané jsou rovnější. Jakoby se vrátila doba SSSR, RVHP a naše "svoboda" v bývalém systému: evropský Volkswagen vyšetřovat a potrestat ano, americký Apple ne!

  Tenkrát byl neomylný vůdce SSSR! Dnes USA!

 • Excelentní převzetí státní veřejnoprávní televize Sluníčkáři: když chtěl Václav Klaus v devadesátých letech "vlnku", aby mohl vysvětlovat reformy, strhl se poprask a bouře.
  V roce 2016 si Václav Moravec se svými kumpány v tichosti zprivatizoval ČT a ČT24 a je ticho po pěšině. Proč ne, když si to další rozdělili gauner Bakala a řepkový král Babiš?
  Je k neuvěření, co se u nás děje. Samozřejmě že informace se lépe cenzorují a "mainstreamují", když to mají v rukách loajální kumpáni, kteří si náramně rozumějí. Namátkou tito lidé, dnes nazývaní kavárenští povaleči nebo Sluníčkáři, se rekrutují z Havlova "pozadí": Halík, Romacov, Fištejn, Votápek, zástupci Evropských pornohodnot a přibližně dalších dvacet v pozadí s vrchními cenzory jako jsou Dientsbier a Šabatová, kteří okamžitě startují s vyjádřením rasismu apod., pokud názor tam vyřčený nekoresponduje s jednotnou linií svazu "Brusel vpřed v čele s USA a nikdy jinak"!

  Jsou to lidé, kteří obsadili všechna zpravodajství a skutečný názor lidu je pod trestem výhazovu zakázaný!

  Samozřejmě Václav Moravec musí mít hroší kůži

  Je to hnus hnusů, protože neomezený přístup do státní televize neměli ani komunisti snad vyjma prezidenta. I předseda vlády Štrougal si musel vstup vyjednat. Ale je jasné, že veřejnost stále silněji a s větší nevolí toto politické masírování odmítá. A jednoznačně se dá podepsat otevřený dopis Kateřiny Dostálové, zveřejněný na facebooku:

  Dobrý večer,

  pane řediteli Dvořáku, píšu Vám otevřený dopis. Po omráčení OVM v poledne mi koncentrujete adrenalin v krvi večerní debatou s Halíkem a dorazíte mě Dvořákovou. Já dost čtu. Ale ne Bureš press. Tam mám svobodu, že si to nemusím kupovat. Vás si kupovat musím a nechci. Brakování archivu anebo Halík a Šiklová a Marvanová a Macháček a Jelínek. A furt dokola. Já mám takové podezření, že si myslíte, že jsme úplní idioti. A urážíte mě. Čtu neskutečně kultivované komentáře vzdělaných lidí tady na FB. A pak si platím brak. Neexistuje tady jiný moderátor než VM? To je tak ubohý. Proč Vám platíme tuto nekreativitu?
  Protože jsme idioti co neumí zvolit lidi co Vám zatnou tipec. Odpověděla jsem si sama.Děkuji Vám za reakci, ale nechoďte na mě s etickým kodexem. Ten už jste mi poslal.

  Zdar!
  Kateřina Dostálová

  Vážení přátelé, já to nevydržela a po té dnešní koncentrované hrůze jsem se ozvala. Dobrá reakce mého muže. Hážeš p....s... Asi mě FB vymaže. Zdar Moravče a Dvořáku!

  Vy starší si zajisté pamatujete, jaká šílená demagogie a masáž na nás vtrhla v době normalizace po vstupu vojsk Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem.

  Minulý rok k nám vstoupila vojska NATO v čele s USA...

  Nyní začíná Ample Strike 2016 v České republice! A je to tady!

 • Pokud historické dokumenty nelžou, měl by být Dienstbier a lidi, kteří falšují dějiny a zneužívají cikány k politické sekeře, exemplárně potrestáni jako zpochybňovači holokaustu!

  Na mnoha místech se dozvídáme, že smrt cikánských dětí a novorozenců byla jakousi obdobou špinavých rukou. Jak dalece k tomu přispěla cikánská hygiena a jak dalece nemožnost hygienické potřeby používat, mohou posoudit pouze odborníci na slovo vzatí a nikoliv podvodníci typu Dienstbiera, kteří si z pronásledování lidí udělali živnost. (Mimochodem označení ministr bez práce Dienstbier také něco ukazuje).

  Co říká odborník nad jiné povolaný profesor doc., PhDr., CSc. Jan Rataj?

  Z odborného pohledu tábor v Letech nebyl koncentračním táborem, ale pracovním, později specifickým sběrným táborem. Takových bylo na území protektorátu velké množství, ale pouze Lety jsou označené. (Tudíž to znamená, že důvod je totální zneužití Sorosovy propagandy společnosti, která z toho nejen sprostě tyje, ale navíc to používá k vydírání majority!) Tím pan profesor jednoznačně říká, že někdo schválně špiní naši zemi. Není problém dohledat, že jsou to stále titíž, bojující za likvidaci české společnosti: Dienstbier, Kalousek, Schwarzenberg a další, neboli lidé, pracující na zániku České republiky za pomoci amerického velvyslanectví. A nenávistné výpady na každého, kdo se hlásí k češství a nikoliv k evropanství, jsou jasným důkazem! Prý jsou nacionalisti a to je třeba vymýtit!

  Drastické a cílené mučení českých odbojářů v Mathausenu nelze stavět na roveň šikanování vězňů v Letech, i když je obé zavrženíhodné. Za celou dobu nebyl ani jeden vězeň zastřelen nebo ubit. Někteří s cikány jednali hrubě, nebo je i okrádali (pozor, za to byl dokonce jeden velitel tábora odvolán, takže byli i před excesy chráněni), jiní vězňům i pomáhali. Tyto pracovní tábory neměly za účel likvidovat, ale internovat a převychovávat lidi práce se štítící, takže i tuláky, žebráky, kočovníky, podvodné podomní prodejce (dnešní přezdívka šmejdy), nikdy nepracující kriminálně závadové osoby z povolání apod., vysvětluje profesor Rataj.

  Definice
  Protektorátní úřady nemohly rasovou politiku vůči cikánskému obyvatelstvu protektorátu řešit, protože nacisty nebylo uznáno české árijství!!!

  Dodejme, že je to tak jasný důkaz, že jenom zločinec tato fakta pomíjí. My Árijci nebyli, tudíž jsme byli skoro rovni cikánské menšině. Ale odlišovali jsme se tím, že jsme sami od sebe pracovali a obývali byty, vše sami sobě platíme, nevydíráme jinou společnost a potulka se nás až na nějaké tuláky netýkala.

  Takže shrňme vědecké bádání profesora Rataje

  Po přečtení všech jednoznačných důkazů je nutné nastolit otázku: jaký trest by měl být pro lidi jako je Dienstsbier, který stejně jako Paul Polanski bojem proti smyšlenému „latetnímu českému rasismu a českému holocaustu proti Romům“ rozhodí mezi svět o smrtících injekcích na zabíjení „cikánských dětí“ ve stylu amerického brouka, kterými nás zase krmila sovětská a komunistická propaganda? Když se nakonec zjistí, že je to pouze manipulace pro reklamu nějakého grázla a následně se ukázalo, že je to špinavá hra? Má být tvrdší trest pro lidi typu Dienstbiera, kteří rozpoutávají rasismus (skutečný) vymyšlenými obviněními o holokaustu, než skutečné zpochybnění holokaustu? Na rozdíl od těch, co zpochybňují holokaust, který byl dávno, byl skutečný a jenom blázen pochybuje, tyto rasistické rozmíšky jsou současné, slouží k rozdmýchávání vášní za účelem zisku a na to by měl být daleko větší trest, než u nějakých pomatených nácků.

  Tato provokace založená na lži je zrůdnost promyšlená, ziskuchtivá a zločinná! Jak je možné, že jsou tito rasisté dokonce v české vládě? Jak je možné, že premiér Sobotka rázně nezakročí dle mezinárodního práva, které je všeobecným konsensem o holokaustu? Jak je možné, že osobně nedá trestní oznámení na ministra Dienstbiera, který uměle rozpoutává rasismus?

  Pan profesor jednoznačně potvrzuje: vězeňský pracovní tábor v Letech byl dle vědecké interpretace místem utrpení, ale nebyl místem holokaustu. Což už dávno jasně vyřkl i Václav Klaus coby premiér a prezident, ale teprve nyní toto zneužil Dienstbier a jeho ekipa jako smyšlenou vydírací aféru k politickému boji. A politik, dokonce vládní či parlamentní, zneužívající rasismus k politickému boji by měl dostat exemplární trest s odnětím svobody až…

  Kdo je kdo:

  Rataj Jan, doc., PhDr., CSc. P.: vědecký prac., vysokoškolský pedagog, historik, politolog F.: Vysoká škola ekonomická, Fak. mezinár. Vztahů AF

 • Tři polští ministři jedou řešit násilné útoky na Poláky do Anglie. Před několika dny v anglickém Harlow skupina mladistvých ubila na ulici čtyřicetiletého Poláka jen proto, že mluvil polsky.

  Včera prošel ulicemi Harlow „pochod mlčenlivých“ za účasti asi tisíce polských a anglických protestujících proti incidentu. Aby v noci ze soboty na neděli ve stejném městě opět skupina čtyř či pěti mužů napadla před restaurací dva Poláky. Oba skončili v nemocnici. Jeden se zlomeným nosem, druhý s roztrženým obočím. Do Anglie míří proto příští týden polský ministr vnitra, ministr spravedlnosti a ministr zahraničí. Chtějí v Londýně řešit opětovné a množící se napadání polských občanů žijících v Anglii, píše niezalezna.pl.

  Jenomže sami Poláci si brání svoji zem

  Nedělej jiným, co nechceš, aby činili oni tobě, je staré přísloví. A zamíco Poláci si před uprchlíky a migranty brání svoji zem, zuří, když totéž dělají jiní jim. Milióny Poláků dělá v Anglii za jakoukoliv mzdu a tím místní přicházejí o peníze, protože za tuto nízkou mzdu nemohou žít, pokud si založí rodinu a nebydlí po dvaceti v jednom bytě stejně jako migranti u nás. I Bulhaři či Ukrajinci se u nás spokojí se mzdou 12 000 čistého a pro našince to mnohdy nepokryje ani náklady na byt, elektřinu a vodu ve městech.

  Jistě, zločinci a lháři jako Dienstbier budou bojovat proti rasistům, protože kdyby se to pojmenovalo, jak to ve skutečnosti je, pan ministr bez práce by byl vyhozen na dlažbu a šel si hledat skutečnou práci. Až na výjimky Britové stejně jako my rasisté nejsou, ale milióny Poláků, kteří okupují Velkou Británii jak sarančata, tam už prostě nechtějí. Pokud vyhodí Poláky z Británie, páni podnikatelé budou mít menší zisky, protože britským občanům by museli zvednout mzdy. Bude pak místo nadzvukového letadla a pozemků na měsíci Branson platit vyšší mzdu britským uklízečkám a kuchařkám?