Je fuč, švadlenka z Coventry? Syrská organizace pro lidská práva (SOHR) byla pro řadu světových médií jedním z hlavních zdrojů informací týkajících se konfliktu, který zuřil v Sýrii od roku 2011.  A najednou jakoby se po observatoři zem slehla...

 

Kde jsi, hlavní zdroji excelentních západních zpráv pro Reuters, CNN, BBC, AP a AFP o Sýrii a Iráku?

 

Záhada, že ho nikdo nepohřešuje, nikdo ho najednou po zvolení Donalda Trumpa nepostrádá a  světové agentury hlásí, že vlastně nic nehlásí. Nejexcelentnější zdroj, který nás každý den zásoboval zločiny Asada a Putina jakoby se z Coventry do vesmíru vypařil. Takže nyní z Mosulu nic nehlásí. Zlí jazykové však tvrdí, že spolupráce koaličních vojsk s USA je tak excelentní, že sice masmédia hlásí velice tvrdé boje, ale nikdo nenajde ani raněné, natož mrtvé.

 

Vážně vojska USA nyní bombardují bez jediného zabitého? Jak úžasné!!

Fakta: zatímco nějaké excelentní jednotky odhalily, že prý Asad použil nervový plyn, a mnoho dětí se dusilo, tím zdroje končí a nikdo záhadu, že to bylo v místech, kde měla základnu mírová teroristická ozbrojená opozice Asada, nevysvětlil, ví se pouze, že to byl Asad a možná Putin osobně, neb ten je všude. Stejně záhadné je, že už mnoho dní se urputně válčí o střed města Mosulu, ale asi mají v USA speciální naváděcí kulky, které poznají zločince, protože nikdo mrtvé nehlásí. Nikde údaje nejsou k nalezení. Zatímco o zabitých Putim a Asadem se vědělo už hodinu předem... A co je nejzáhadnější: nikde nikomu excelentní informační zdroje SOHR neschází a nikdo se nepozastaví nad tím, proč ten zdroj vyschl. Vypařil se snad ten důvěryhodný zdroj?

 

 Psali jsme mimo jiné

Nesmí zapadnout! Kdo zpracovává v Londýně zprávy pro BBC a Bloomberg o Rusku?

Prodejna oděvů z Londýna (SOHR) opět hlásí: Rusové pozabíjeli

 

 A pak najednou Aktuálně.cz hrdinně napsalo:

„Podle SOHR“. Tato slova doprovázejí v médiích v podstatě každou bilanci války v Sýrii. Údaje poskytované Syrskou organizací pro lidská práva systematicky přebírají hlavní tiskové agentury, AFP, AP a Reuters, a tím pádem většina médií. Důvěryhodnost organizace je ovšem sporná.

 

Toliko z Aktuálně.cz, když nás masmédia, Česká televize, MfDnes, Lidové noviny, a všechny údajně nezávadná maistreamová média šest let krmila touto zločinnou propagandou? Kde je omluva České televize, Romancovovů, ruských a ukrajinských zpravodajců, Votápků a na internetu si můžete najít mnoho dalších?

Takže když jsme to o rok dříve zesměšňovali, byly jsme pochybné zdroje - alternativní. Stejně tak je zajímavé, že to REUTERS, AP a AFP, CNN či BBC vůbec nevadilo a naopak my jsme byli napadáni jako lživé.

 

A jedna závažná zpráva na závěr: v OSN prý zločinně Rusko a Čína vetovaly obvinění, že Asad používal chemické zbraně a my máme být úžasní spojenci pravdomluvných zpravodajců z USA, Francie a Velké Británie? Jak to ve skutečnosti bylo? Ukažme si na jednom příkladu:

 

středa 26. května 2004, 9:12 - BAGDÁD - Irák

Dva ruští civilní odborníci dnes také zahynuli a šest dalších bylo zraněno při útoku neznámých ozbrojenců.

Američanům se prý v Nadžafu podařilo zadržet Rijáda Núrího - Sadrova švagra a jednoho z klíčových nejvyšších velitelů takzvané Mahdího armády, která je ozbrojeným křídlem Sadrova hnutí.

Kvůli bojům jsou ve městě jsou zavřené školy i obchody. 

U města Hilla jsou přerušeny dodávky elektřiny po raketovém útoku na místní elektrárnu.

Testy prokázaly sarin

Dodatečné testy potvrdily, že náboj, který byl nalezen v Iráku 15. května, skutečně obsahoval nervově paralytický plyn sarin. Uvedl to v mluvčí Pentagonu Barry Venable.

Náboj byl nalezen u bagdádského letiště a od dva dny později explodoval. K náboji byla přimontována stejná rozbuška, jakou používají Iráčané u náloží nastražených na silnicích.

Množství sarinu, které uniklo, ale bylo "velmi malé" a nikdo nebyl zraněn, oznámil tehdy představitel armády USA. Při samotné explozi nebyl nikdo zraněn, ale dva vojáci, kteří přepravovali zbytky projektilu, vykazovali známky lehkého zasažení sarinem. 

V Iráku byl už dříve nalezen náboj s yperitem, jsou to však jediné dva případy, kdy byla v Iráku nalezena zakázaná chemická munice.

 

Jak se podaří vymazat orgánu chovanců Chovancova ústavu pravdy tyto zprávy SOHR je nám i teď záhadné, když všude je to překopírované milionkrát a Česká televize, Reuters, CNN, BBC to proti Putinovi a Rusku opakovaly dnes a denně? Nebo na ně Chovancův ústav pošle svoje komando soudružky Romancovové? Protože v okamžiku, kdy Putin a ruská armáda drtila zabijáky v Sýrii, nasadila tam nejlepší světovou logistiku a McCain a Pentagon přiznal, že zabijáky proti civilistům vyzbrojovaly USA, vyšla ve všech masmédiích pod záštitou ČTK jednotná zpráva:

Organizaci SOHR, která počítá v Sýrii mrtvé, přestali experti věřit ...

Kdo tedy skutečně dělá propagandu, ministře Chovanče? Nechcete s touto zprávou oficiálně vystoupit pod gescí premiéra Sobotky? Pane prezidente Trumpe, nechcete ta masmédia pravdivosti prověřit?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - rolex replica

    A strong man is not conquering anything, but swiss replica watches can bear what. Some things, only experienced, in order to understand the truth, and understand the true meaning of replica watches uk life. Despair is not terrible, terrible is the loss of replica watch courage and passion. Experience despair, but do not be desperate to swallow. On the contrary you have to overcome it, as to overcome the darkness, to meet the same light.

  • Návštěvník - Jose

    Interpersonal intelligence is among the most overlooked, underutilized skill sets. In school, as we form our careers or level-up our professional life we very often think about technical skills http://bangrespace.com/members/sauplethten/