Média hlavního proudu nám zatajují velice důležité informace ohledně návrhu nového zákona o přerozdělování imigrantů v Evropské unii.
 

Všimli jste si někde v tisku nebo třeba v televizi toho, že Výbor Evropského parlamentu pro občanské svobody odsouhlasil 19. října tohoto roku návrh nového zákona o přerozdělování imigrantů v Evropské unii, který se má stát reformou Dublinského protokolu? Nevšimli, jelikož o takovýchto hanebností se vždy mlčí, aby občané nic nevěděli. No a vzhledem k tomu, že například o České televizi se ví, že má Evropskou unií určen tzv. úhel pohledu, není se ani čemu divit.

Tato připravovaná reforma Dublinského protokolu zde ke stažení ukotvuje povinné přerozdělování imigrantů a nově určuje, že všechny členské země EU jsou povinny přijímat imigranty podle přerozdělovacího mechanismu, který určí Evropská komise podle klíče HDP a populace. Strašákem této novely je hlavně to, že jednotlivé členské země nebudou mít kontrolu a možnost výběru nad tím, jaké imigranty dostanou přidělené.

Klíčovou zásadou návrhu zákona, o kterém se bude hlasovat tento měsíc v Evropském parlamentu, je to, že všechny členské státy se musí účastnit a sdílet odpovědnost za žadatele o azyl a snížit nepřiměřené zatížení členských států na „frontové linii“. Pokud se při kontrole a identifikaci zjistí, že nemá imigrant v EU své rodinné příslušníky, nebo že tu dříve žil nebo není držitelem diplomu ze země EU, bude mít tento možnost volby mezi čtyřmi zeměmi, které mají v tom kterém okamžiku nejnižší poměr žadatelů o azyl ve srovnání s ostatními. Pokud umíme počítat, tak nám musí být zcela jasné, že to budou státy V4, což je Polsko, Maďarsko, Slovensko a Česká republika.

Takto potichu připravovaná hanebnost je jasným důkazem o tom, že nám členství v Evropské unii přináší spíše zlo, než užitek a všichni občané České republiky by se nad tím měli hluboce zamyslet. Evropská unie je nereformovatelný levicově-centralistický projekt, který (ne)funguje na bází všemožných regulací, přerozdělování a neskutečné byrokracie vnucující všem členským státům multikulturní ideologii, která má propagovat islám a islámskou kulturu, což jsou věci neslučitelné s evropskou svobodou a demokracií. Pohrdá národními státy, kterým se snaží vzít národní suverenitu, a proto jsem přesvědčen, že je jen otázkou času, kdy po ní neštěkne ani pes.

 

Zveřejněno se souhlasem autora

rozvoral.blog.idnes.cz

 Člen předsednictva politického hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Do 20. listopadu ještě můžeš být v klidu. :))
  Pak nastoupí nová vláda a otevřou se stavidla pro kvóty a hromadnou migraci do ČR.
  Babiš potřebuje 200 000 manuálů do jeho manufaktur.
  Máte co jste chtěli. :))

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Demente, nevykrucuj se. Už nevíš, kudy kam?

  Teď máte co jste chtěli!

  Nebo to psal někdo za tebe? A ozubená pleš je tam pořád. To tahle sběř dovolila. Tak zalez. Tvůj miláček to připustil.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Píšeš samozřejmě obrovské nesmysly. Vláda Bohuslava Sobotky řekla naprosto jasně, že do konce mandátu žádné migranty na kvóty přijímat nebude, doposud jich vláda přijala 12.
  Dublinský protokol je pouze návrh a není schválený a nejede se podle něj. Proto vláda Sobotky sem žádné migranty v souvislosti s Dublinkým protokolem netahá ani tahat namůže.
  Sobotka po 20 listopadu končí, pokud bude ustanovena Sněmovna. Pokud bude prosazen Dublinský protokol a nová vláda ČR na základě tohoto protokolu začne přijímat migranty, tak Sobotka s tím logicky nemůže mít absolutně nic společného.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - novota

  Ti čmoudi už tady jsou akorát si to někdo nechce přiznat. A další údernici za minimální mzdu od agentur pracují v socanských montovnách od Aše po Český Těšín a v lihových domech po Česku po totálním propadu ve volbách. Lidé neuvěřili 9 měsíčnímu plzeňskýmu turbostudentu a proto dostali 7%. Apropo co Altner už zaplaceno a co poslanci od socanů v EU jak Ti hlasovali o emigrantech.:p:p

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Píšeš samozřejmě absolutní nesmysly. Vláda přijala na kvóty pouhých 12 migrantů. Všichni ostatní, kteří dostali v ČR azyl, jsou lidé, kteří požádali o azyl na základě Ženevské úmluvy.
  Není pravda, že ČR neví kolik je na území ČR migrantů. ČR to ví snad nejlépe ze všech okolních zemí, právě díky důsledné ráci pana Sobotky a pana Chovance.
  Šíříš jen hloupé pomluvy, Novoto. Přesně lidé jako ty, konceptuálně negramotní, zlí a pomlouvační, přivádějí ČR cyklicky do ekonomických problémů.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Ty to nepij ani konceptuálně ředěný.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Alternativy hustí dio lidí nesmyly a lidi jako ty těm pitomostem věří. Aeronet 17 dní před volbami spustil hybridní akci Lithium, aby pomohl do Sněmovny Babišovi a Okamurovi a máme dva týdny po volbách a ten stejný Aeronet už šije do Babiše, že je dosazený od Globalistů jako státní manažer a Okamura, že zradil voliče, protože se bude přátelit s NATO. A to nevěděli dva týdny před volbami, když spouštěl akci Lithium?
  A hloupí lidé jako ty všem těm pitomostem věří.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Opakuješ se starouši Lithium jste spustili vy. Tejden před volbama. Jsi trapnej protože to pořád dokola vysílala vaše televize čt. Co ještě trapáku budeš prefabrikvaně konceptuálně cementovat?

  Krátká URL:
 • Návštěvník - novota

  Jak hlasovali socani Poche, Ploc, Sehnalová, Keller...kdo z nich byl pro emigranty....:p:p

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Návštěvník - Ten, co to cáluje V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch před 1 hodinou

  Opakuješ se starouši Lithium jste spustili vy. Tejden před volbama. Jsi trapnej protože to pořád dokola vysílala vaše televize čt.


  Opět si vymýšlíš nesmysly. :))
  Kauzu Lithium sputil server Aeronet, následně se toho chopil Babiš a masíroval to v jeho médiích, souběžně pak vyřvával Okamura a nejvíce komouš Josef Skála.
  Babiš, Okamura a Komunisti iniciovali schůzi 16.10. 2017, kde Babiš, Okamura a Komunisti lhali až se jim od huby prášilo.
  Jen dokazuješ, že absolutně ničemu nerozumíš a jsi konceptuálně negramotný člověk, se kterým Babiš, Okamura a komunisti snadno manipulují.