Syn  Borise Beckera Noah podává žalobu proti německému politikovi, který na Twitteru použil údajný rasistický výraz poté, co umělec popsal Berlín jako "bílé město ve srovnání s Londýnem".

 

 • Noah Becker říká, že tweety mu způsobily nesnesitelné utrpení

 

 

Syn bývalé tenisové hvězdy Borise Beckera podal obvinění proti nacionalistickému zákonodárci z AfD, který ho nazval "malým polovičním negrem", což foto jasně popírá a způsobuje mu strašná muka, vykřikuje tento "zázračný hudební umělec".  Beckerův právní zástupce Christian-Oliver Moser řekl, že  jménem svého klienta byly podány obvinění z "nesnesitelných a rasistických připomínek"  na twitterovém  účtu  zákonodárce Jensa Maiera.

Tweet se objevil po článku v německém časopise Noah 23, kde Noah Becker NERASISTICKY říkal, že Berlín je "bílé město" ve srovnání s Londýnem nebo Paříží a že byl napaden kvůli své barvě kůže.


Noah Becker říká, že musel vydržet "nesnesitelné a rasistické poznámky" vycházející z twitterového účtu od zákonodárce Jensa Maiera (File photo)

Jens Maier, člen pravicové parlamentní skupiny AfD, popírá, že byl zodpovědný za to,

Jens Maier je členem pravicové parlamentní skupiny AfD, popírá, že byl zodpovědný za tweet.

Noah Becker je berlínský umělec a hudebník a je synem trojnásobného šampióna Wimbledonu Borise Beckera  a jeho bývalé manželky Barbary Becker, která má německou matku a afroamerického otce. Boris Becker měl různé choutky a ze vztahů má multikulturní rodinu.

V rozhovoru  jehož výňatky byly poprvé zveřejněny v úterý, byl jeho afroamaerický syn Noah požádán, zda v Berlíně zažije rasismus."Ano, také jsem byl napaden kvůli své hnědé barvě kůže," řekl. "Ve srovnání s Londýnem nebo Paříží je Berlín bílým městem.".


 

Boris Becker vyhrál Wimbledon třikrát v roce 1985, 1986 a 1989, kromě tří dalších titulů Grand Slam

Maier je jedním z 92 členů národnostní alternativy pro Německo nebo strany AfD, která byla poprvé v září zvolena do německého národního parlamentu.

Začátkem tohoto týdne měl další prominentní člen AfD problémy s policií na Twitteru o její reakci na koloniální policejní pípání, které nabízejí nové arabské pozdravy.

Zákonodárka Beatrix von Storchová zveřejnila své námitky vůči policejnímu tweetu a říkala: "Myslí si, že uklidní barbarské, muslimské a skupinové lidské hordy lidí?"

Novoroční oslavy v Kolíně nad Rýnem byly zastíněny před dvěma lety, když se stovky žen stěžovaly na to, že jsou obtěžováni a oloupeni, většinou skupinami migrantů.

AfD je prý známá svým bojovným postojem vůči muslimům a migrantům.

 

Je zajímavé, že Noah Becker může rasisticky vykřikovat o bílém městu, o bílém porovnání a napadat každého, kdo s tím nesouhlasí, ale opačně z toho má strašné deprese nesnesitelného utrpení, když se někdo stejně opáčí v obráceném gardu. Jakoby se směly hrát šachy jenom černými figurami, ale s bílými už nikoliv. Asi je už dnes pod Merkelovou v Německu  všechno možné.

Nebo je kancléřce Merkelové vyhrožováno a bojí se o svůj život, že je jak šílená a proti obyčejným občanům Německa dovolí vše, aniž ti se dnes mohopu bránit? Asi až čas ukáže, ale je jasné, že to hrozí děsivým výbuchem, až lidem dojde trpělivost. Pokud dřív němečtí občané nebudou vyhnáni ze svých domovů...

 

 

 Není ani bez zajímavosti, že bohatý Boris Becker na dovolené jezdil se všemi: Boris Becker, jeho žena Lilly Kerssenbergová , bývalá manželka Barbara Feltusová  a jejich děti na dovolené na ostrově Formentera v roce 2012 si to náramně užívali. A pak skončil v exekuci za nesplacení dluhu  ve výši 3 milionů liber!
 

Becker má s exmanželkou Barbarou Feltusovou osmnáctiletého Noaha a třináctiletého Eliase. Přestože rozvod v roce 2001 nebyl zrovna klidný, exmanželé se usmířili. Bývalá modelka a návrhářka dostala v přepočtu 280 milionů korun a vilu na Floridě. Má i dvanáctiletou dceru Annu, která se narodila po jeho aférce s ruskou modelkou. Přestože se k ní několik let nechtěl přiznat, testy DNA potvrdily, že je otcem. Svoji dceru dokonce dostal v roce 2007 do péče. Se současnou manželkou Lilly Kerssenbergovou má Becker Amadea.

 

 

 Noah Becker

Prostě tento umělec - afro Noah Becker je v nesnesitelných, trýznivých mukách do té doby, než dostane tučné odškodnění od poslance AfD. Jedině tak se mu prý uleví a začne žít svobodným životem.

 

21. století se dostalo do extáze...

 

 Základní údaje převzaty z

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Anna Shetty

  spam

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 týden nazpět od Petr Pokorný
 • Návštěvník - Renu Das

  V odpovědi na: Návštěvník - Anna Shetty

  SPAM

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 týden nazpět od Petr Pokorný
 • Návštěvník - Preeti Tyagi

  V odpovědi na: Návštěvník - Renu Das

  spam

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 týden nazpět od Petr Pokorný
 • Návštěvník - Preeti Tyagi

  V odpovědi na: Návštěvník - Preeti Tyagi

  SPAM

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 týden nazpět od Petr Pokorný
 • Návštěvník - mariablack

  SPAM

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 týden nazpět od Petr Pokorný
 • Návštěvník - molina

  SPAM

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 týden nazpět od Petr Pokorný