Lid obyčejný ne a ne pochopit tu jedinou správnou pravdu, stále si hledá i jinou, a tak je třeba potřít nepohodlné názory. Začíná to sociálními sítěmi a mazáním "hejtů". Skončí to převýchovnými tábory? Guten Tag Frau cenzura!
 

"V Německu od Nového roku platí nový zákon, na jehož základě sociálním sítím hrozí pokuta, pokud nebudou mazat nenávistné komentáře či pomluvy." (iDnes)

 

Zdá se, že problémy se v Německu již nebudou řešit, ale mazat. Hlavně, že Polsko (a tamní údajné ohrožení demokracie) nebo Írán leží všem ryzím "demokratům" a želátkům v žaludku. Nemluvě o Rusku, které je pro ně osinou v zadeli a které může i za upšouknutí sněžného muže. Ale, že v Německu zákonem prakticky zavedli cenzuru, to už většinu EUropských soudruhů nevzrušuje (nebo se možná právě naopak plní jejich vlhké sny?).

Kdo a podle jakých měřítek bude oním Ministerstvem pravdy, cenzorem, majitelem pravdy? S převýchovou naštěstí neuspěli nacisti ani komunisti... pevně věřím, že se to nepodaří ani pseudodemokratickým multikulturním neomarxistům a jejich užitečným idiotům (terminus technicus). Neb každá akce vyvolává reakci... Bohudík.

 

Nesouhlasím s tím co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat.
...Voltaire

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

... Kryl

 

Není svobody, když člověk píše,
jen co druzí chtějí slyšet.
Není svobody tam,
kde člověk nemůže být sám.
Není svobody a nemůže být,
kde je nekorektní spílat si a klít.
Slunce v duši a metastázím klid...
A s vlky bok po boku výt.

...Vyoral

 

Zveřejněno se souhlasem autora

Tomáš Vyoral

tomasvyoral.blog.idnes.cz

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Z Německa se už stala autoritářská země podobně jako Rusko a Čína. Kritizovat oficiální vládní linii se neoplatí. Hrozí vám tresty. Nedávno tam schválili náhubkový zákon pro google, twitter a facebook. Do 24 hodin je nutné mazat nenávistné příspěvky.

  http://www.epshark.cz/clanek/200/nemecko-uplna-cenzura-je-nyni-oficialni

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Martin

  Spíš Německo jako Saúdská Arábie. :-P

 • Návštěvník - wolfram

  Jen mažou?! Vždyť v Česku jsou běžně za komentáře na facebooku tresty vězení s podmínkou! Zvlášť je takto trestána opozice proti režimu, tzv. disent!

  Řidič tramvaje Roman Smetana z Olomouce, 2012: Pomaloval předvolební plakáty zlodějských politických stran ODS a KDU-ČSL nápisy a tykadly, soudkyně Langerová jej odsoudila ke 3 měsícům vězení, když zaplatil náhradu ODS 15 667 Kč, ale odmítl vykonat veřejně prospěšné práce.

  Michal Kesudis z Ostravy, člen KSČM, 2015: Napsal na facebooku o pěti zabitých českých vojácích v Afghánistánu: „Je to samozřejmě velký úspěch, neboť čeští žoldáci patří vedle amerických k těm úplně nejzkurvenějším. To, co se jim stalo, to si po čertech zasloužili. Dobře jim tak.“Soudkyně Kateřina Kohoutková, bývalá členka KSČ, jej odsoudila k trestu jeden rok vězení s podmíněným odkladem na 30 měsíců.

  Aleš "Sekáč" Rozsíval z Prostějova, 2018: Na facebooku vyhrožoval zpěvákovi Bangovi smrtí, "plynovou sprchou" či uranovými doly. Soudkyně Ivona Otrubová jej odsoudila k trestu 18 měsíců vězení s podmíněným odkladem na 30 měsíců. Rozsíval byl prostějovskou přestupkovou komisí řešen šestkrát. Rozsíval měl např. na mítinku ODS říct, že "za to, co jste udělali, pověsím tebe a celou tvoji rodinu", přičemž toto spojoval s tím, že se komunisté dostanou k moci. "Dotyčný vstoupil a zřetelně jsme všichni slyšeli, jak nám říká: Svině. Teď přijdou procesy jak v padesátých letech a všechny vás pověsíme," popsal situaci svědek Julis Juhász, místopředseda prostějovské organizace ODS.

  Poslanec Věcí veřejných Otto Chaloupka, 2014: Na facebooku napsal o skupině Romů, kteří v Duchcově napadli a zbili manželský pár: "Vaše (cikánská) arogance přerostla už dávno do rozměrů, které vyžadují reakci. Slušní lidé dlouho snášeli vaše krádeže, agresivitu a neoprávněné požadavky na další a další výhody." Soudkyně Edita Beranová jej odsoudila k trestu 6 měsíců vězení s podmíněným odkladem jeden rok.

  Akademický pracovník Přírodovědecké fakulty na Jihočeské univerzitě doc. Mgr. Martin Konvička, PhD., 2016: Obžalován za podněcování k nenávisti vůči islámskému náboženství na facebooku, soudkyně Petra Kubová vrátila kauzu policii k došetření.

 • Návštěvník - Harry

  I think it is important to remove hostile contributions within 24 hours. [url=http://rollingskygame.com/run-3]run 3[/url]