Na referendum (o EU) mají lidé IQ tykve, ale na emotivní "svržení" legitimně demokraticky zvolené vlády má "pár" tisíc demonstrantů na náměstích, opírajících se o konspiraci bez jakýchkoli výsledků vyšetřování, doktorát.
 

Něco mi uniká? Vysvětlí mi tento evidentní rozpor někdo? Někdo ze státní ČT? Komentátor, publicista či expert z Aktuálně, Respektu nebo DVTV? Demokratický blok? A to Fico opravdu není a nikdy nebyl můj favorit.

Vskutku mě zaráží, že prostý nevzdělaný lid, který není kompetentní rozhodovat o důležitých věcech v referendu (vzhledem k nedostatku informací, hlubšího pochopení problému a možnosti manipulace), je potom ve vzorku několika tisíc, samozřejmě nezmanipulovaných a dobře informovaných (filantropem Sorosem, nebo některým z jeho poskoků?), brán jako jedna z berných mincí pro svržení legitimně zvolené politické reprezentace (ať už se mi ta reprezentace líbí nebo ne).

Ježí se mi chlupy na zátylku z lidí, kteří mají žaludky na to, zneužít u nás tu strejdu Bradyho, na Slovensku dokonce dvojnásobnou vraždu ke svým politickým agitkám a manipulacím (tedy aktivaci oněch moudrých) mas.

Naprosto bezprecedentní mi pak přijde prohlášení obdivovaného sjednotitele společnosti slovenského prezidenta Kisky, který bez jakýchkoliv závěrů vyšetřování a potvrzení spojitosti vraždy slovenského novináře s vládními představiteli uvedl: "Vidím dvě možnosti - rozsáhlou a zásadní rekonstrukci vlády, která by nepolarizovala společnost, anebo předčasné volby."

 

"Liberální demokrat" naší doby každým coulem.

 

Zveřejněno se souhlasem autora

Tomáš Vyoral

tomasvyoral.blog.idnes.cz

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Al Capone Babišone

  „Budu jediný kandidát na premiéra až do smrti,” řekl privatizační zloděj Babiš na tiskovce 21. února 2018. :-DDDD
  https://www.novinky.cz/domaci/464031-babis-budu-jediny-kandidat-na-premiera-az-do-smrti.html

 • Návštěvník - Al Capone Babišone

  Hrrrrrr na Babiše, stateční studenti, jen tak dál!

 • Návštěvník - #VyjdiVen

  Výstražná stávka studentstva – #VyjdiVen ve čtvrtek 15. březen v 12:00–13:00
  Konkrétní průběh – vyjděte ven před školy či zaměstnání, seznamte se s ostatními, které tam potkáte, a podepisujte výzvu.
  Vyzýváme všechny občany, a především studenty vysokých i středních škol, aby společně s námi ve čtvrtek 15. 3. , na Mezinárodní den proti policejní brutalitě, v pravé poledne vyšli ven ze škol, tříd a pracovišť na výstražnou stávku studentstva.
  Výstražnou stávkou vyzýváme ústavní představitele České republiky, jmenovitě prezidenta České republiky, premiéra České republiky a Parlament České republiky k obraně ústavních a společenských zvyklostí a hodnot.
  Chceme, aby se všem a vždy měřilo stejným metrem. Chceme, aby prezident plnil svoji ústavní funkci a aby o budoucnosti nás všech nerozhodovaly trestně stíhané osoby, aby v klíčových výborech neseděli ti, kteří kdysi aktivně potlačovali demokracii a mlátili studenty.
  Normalizace lži a absence základní odpovědnosti mají pro náš stát destruktivní následky pro celou společnost a kategoricky je odmítáme.
  Především požadujeme:
  1) Aby prezident České republiky plnil ústavní povinnost jmenováním premiéra, který získá podporu a který nebude trestně stíhanou osobou.
  2) Aby vláda v demisi nekonala zásadní a personální kroky ani nevytvářela nové ústavní pořádky.
  3) Aby Senát důrazně vystoupil proti nedodržování ústavních zvyklostí.
  Za organizátory:
  Luboš Louženský, student KP DAMU
  Kateřina Rundová, studentka KP DAMU
  Martin Zahálka, umělec
  Radovan Bláha, aktivista
  a další.
  Vyhlášení protestní stávky probíhá s plnou podporou studentské komory akademického senátu DAMU a děkanky DAMU.
  https://www.facebook.com/events/158080204911148/

 • Návštěvník - wolfram

  Příštím prezidentem ČR bude zvolen Čunek a premiérem Chrenek? Demonstrují sice zmanipulovaní studenti, ale zločinec ze Slovenska Babiš premiérem Česka, to je ta největší fraška.
  Demonstrovat by Češi měli a mnohem masivněji proti tomuto zločineckému systému.

  (tento příspěvek mi byl zcenzurován na Aeronetu, kde se v jednom kuse ohánějí svobodou projevu)