Stačí jenom zvolat: zapuzuji tě. Nebo inovativně, nelíbí se mi, nesouhlasím s ní. Vyberte si podle své nálady a inklinace k některému světonázoru. Možná to obhájí nějaký politruk z Historického ústavu.

 

plk. Eduard Stehlík, vojenský historik - Witowská
 
 
Vrátí se slavný růžový tank zpět do Prahy? Komunisté to chtějí, výtvarník Černý je proti - Pražský patriot
 
Nebo socha vojáka - generála Koněva, který byl v čele osvobození Československa
 
Prý může zmizet na ruskou ambasádu a bude klid, hlásí Kalouskův extrémistický starosta z Prahy 6 Kolář. (TOP 09) 
 
A důvod? Prý dostal rozkaz odejít do Maďarska a ten úkol splnil jako vrazi US ARMY ve Vietnamu. Ale to jsou naši milovníci, tak ty oslavujeme i za vraždění v My Lai...
 
 
Ta špína a dvojí metr extremistických samozvaně si říkajících demokratických stran je šílená.
 
 
Milí turisté, v České republice si můžete dovolit vše. Račte vstoupit za zábavou...
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - hoowei

    It is greatly appreciated. How would I apply the discount when ordering http://www.oakleafgardenmachinery.co.uk/superreplica.html rolex replica sale. Thank you very much for sending the http://www.vetsonwhl.co.uk/vetsonwhl.html replica watches uk link for the YouTube video. We have already looked at that. Unfortunately there is absolutely no way that the flip lock will flip up to allow the clasp to open. It doesn't even look anything like the clasp that you have pictured on your website for the http://www.watches2idol.co.uk/ replica watches model that we purchased. I have photos of the clasp that you advertise and a photograph of the clasp on the http://www.replicawatch.us.com/ replica watches sale that we received and there is no indent to get a fingernail underneath and the http://www.healyourlife.co.uk/self.htm rolex replica uk is in a completely different place. I can send the photograph if this helps. I have taken the replica watch to a jeweller and they cannot get the screw out to fit the clasp on the strap. The screws are really small and there must be a problem with the head of the screw.