Takřka denně, od rána do večera ČT a ČRo omílají tu více než deset let starou kauzu Čapí hnízdo, nevynechají jedinou poťouchlost, dloubanec, klopýtnutí prezidenta, ale vše marné!
 

Navzdory všem těm usilovným veřejnoprávním kampaním, byl znovu zvolen Miloš Zeman a po impozantním vítězství v parlamentních volbách, si v pravidelných měsíčních průzkumech í ANO pořád drží své dominantní postavení, zatímco veřejnoprávní oblíbenci (lidovci, Starostové a topkaři) živoří na hranici sestupu.

Ta kontraproduktivnost působí až komicky.

Miloš Zeman pro mne rozhodně není idol a vykukovi Babišovi se hodně často směju. Ovšem, co si budeme povídat, z té nabídky českých politiků, či spíše politikářů, se mi vybavují mnohem, mnohem horší alternativy.

 

Protože čeští občané - koncesionáři nemají sílu nastolit normální poměry ve veřejnoprávních médiích – rozehnat to agitační středisko, nezbývá tak nic jiného, nežli tahle nepříliš chvályhodná škodolibost.

 

Zveřejněno se souhlasem autora

josefhavranek.blog.idnes.cz

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - wolfram

  Přece Babiš nebude přepadat obrněné vozy na Evropské třídě, které vezou 50 milionů z Citibank. To je pro žabaře Berdychovce (nikdo z tzv. Berdychova gangu nebyl odsouzen k propadnutí majetku). Lepší je loupit státní podniky za pomoci zkorumpovaných politiků a pak se nechat sám zvolit politikem a loupit miliardy ze státních zakázek. :-(

 • ČT je ohavná neomarxistická stoka. Je dobré, že je lidem už k smíchu, podobně jako byla k smíchu veřejná televize za komunistů.

  http://www.epshark.cz/clanek/567/fake-news-ceske-televize

 • Návštěvník - Max

  Ceska media a politici rajtuji vesele chcipajici kobylu made in USA a jako horlivi lokajove se mohou pretrhnout v dehonestaci prezidenta a ve lzivych obvinenich tech, kdo maji jiny nazor nez maji USA a jejich prolhany mainstream.
  Jsem zvedav kam se tenhle ksindl zase bude cpat az se zacne svet nove formatovat. Jak budou zase narikat, ze oni vlastne vzdy si to mysleli, ale nemohli, protoze by chcipli hlady po ztrate mista. Jako Pithart, Rychetsky, a vsichni ti kmousi a STBaci o sametu. Jestli se jich nezbavime vcas, predvedou nam dalsi prevlek s piruetou. Je na case omezit funkcni obdobi techhle vzdy poslusnych lokaju nejdrive CCCP a ted USA. Jedno maji spolecne - za kazdeho rezimu jdou proti svemu narodu!!!!