Urážky, kýble hnoje, urážky a kýble hnoje. A Rusové to vzali za správný konec: ukázali zdegenerované politické elitě ze západu, že doby, kdy se politika mísila se sportem vzala dávno za své, tuto štafetu převzal prohnilý západ (vlastně zdegenerované politické elity, protože tam jsou jinak fajn lidé) a v zahajovací zápase porazili krásnými góly Saudskou Arábii rozdílem třídy 5:0.

 

Bulvár EXPRES to načal

Až letos v Rusku byl startovací duel střetem ubohých.

 

Přesto vidíme na tribuně přátelské setkání Putina

 

 

Helsinská komise při federální vládě USA zveřejnila zprávu o nadcházejícím MS ve fotbalu v Rusku, ve které prohlásila, že by FIFA měla změnit místo ceremonie předání mistrovského poháru, aby nebyl předán v Rusku.

Pohár by měl být podle zprávy předán na neutrálním území.

 

 

Propagandistické weby

 

 Čt 24

Vyprodaný stadión, celý svět sleduje zahájení a skvělý výkon Rusů, zatímco slyšíme ve 23:00 zajímavou hlášku mluvící hlavy maistreamové televize české: pro naprostý nezájem...

A pak už desetivteřinový pláč, že Rusko zvítězilo 5:0.

 

Aktuálně.cz

Fotbalové MS v Rusku? Jako hrát ping-pong u souseda, který vraždí a mlátí svoji ženu

Je vůbec slušné dívat se na mistrovství, které pořádá Vladimír Putin?  

 

 

A tak Havloidní kavárna, která do lidí za bolševika bušila výkřiky, že do sportu politika nepatří a prý to jenom bolševici do něj zatahují, ukazuje dnes farizejskou tvář... Každý soudný vidíte sám, nemá cenu dále předkládat důkazy.

 

 Které zrůdy ničí všem dětem světa svátek sportu - fotbalu politickou špínou v roce 2018?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  To nema cenu komentovat. Fanousci se dozvi o Rusku v realite. Media jakekoliv reportaze z Ruska (kdyz nejsou negativni) nevysilaji.
  Prolhanost a dekadnce zapadu narazi na jeste zdravy svet bez pride prehlidek, genderu, buzerantskych svateb a adopci deti aj. Kvuli tomu take Rusko tihle psychopati a uchylove nenavidi.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - *

  Současná česká fotbalová reprezentace hraje hůř než Saúdové, proto na MS ani nejsme. :-( Takže tak.

 • Návštěvník - *

  MS ve fotbalu 2018 Rusko
  Rusko - Saúdská Arábie
  Ohlédnutí za úvodním utkáním a slavnostním zahájením Mistrovství světa ve fotbalu 2018 v Rusku. Ze stadionu Lužniki v Moskvě komentují Jaromír Bosák a Luděk Zelenka.
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12154940640-ms-ve-fotbalu-2018-rusko/218471291120301-rusko-saudska-arabie

 • Návštěvník - *

  Bylo to velkolepé! Ťafka do tváře premiérky Mayové, která nenávidí fotbal a Rusko nejvíc. :-))))))))))))
  P.S. Anglie hraje první zápas v pondělí 18. června 2018 od 21:00 ve Stalingradu (Volgograd).

 • Návštěvník - Jan

  Saudi, jako spojenec USA byli odkopnuti a hledaji nove spojence. Chteji kupovat ruske zbrane, ale sousedum to zakazuji. Zhyckana spolecnost Wahabistu, financujici vsude mesity a terorizmus a exportujici radikalni verzi Islamu je prave na rozcesti. Maji tabory s klimatizaci, ale nenabrali ani jedineho migranta.

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Loutky CIA Saudi odkopnutí USA a kdy jako? Zpět k MS: arabské týmy mají nevýhodu, že poslední měsíc přípravy jim připadl na postní měsíc ramadán a ploužit se na tréninku bez pití a jídla není zrovna ideální pro ladění vrcholné formy. Saúdové hráli zápas s Ruskem 14. 6., poslední den ramadánu.

 • Návštěvník - wolfram

  Páni, Senegalci fantasticky běhají. Poláci i s neviditelným Lewandowským vedle nich vypadali jak dýchaviční penzisté a ještě si dali vlastní gól. Polsko - Senegal 1. poločas 0 : 1. Nejsem nějaký fotbalový znalec, ale Senegal by mohl překvapit. "Hned sedm borců si vydělává na život v Anglii, v kádru jsou i legionáři z Itálie, Turecka, Německa, Belgie..."

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  Už to tak je. I když takto vpustit na hříště jsem ještě na vyšší úrovni neviděl.