A to do slova a do písmene: „Nastupuji na ministerstvo jako nehonorovaný politický tajemník,“ řekl Poche. „Budu mít dohodu o pracovní činnosti za symbolickou odměnu, takže se budu dál věnovat i práci europoslance,“ uvedl.

 

Takže si krásný plat europoslance nechám, oznámil užaslé veřejnosti "honorální politruk" a europoslanec za ČSSD Poche!

To vážně nemá chybu. ČSSD a europoslanec ukázal svou pravou tvář. Obětuje se pro společnost.

 

Mimochodem ČSSD byla plná "Rudých doktorů"

Titul RSDr. dostávali za minulého režimu jen ti nejvěrnější komunističtí funkcionáři.

Dnes se však za titul rerum socialium doctor, jejž lidé přejmenovali na "rozhodnutím strany doktor", mnozí stydí. Bývalý absolvent Vysoké školy politické ÚV KSČ a náčelník politického oddělení plzeňské divize armády Václav Šlajs na svém billboardu žádný titul neuvádí. "Titul nepoužívám. Ony tituly se v politice ani nikde ve světě neuvádějí," vysvětluje někdejší politruk a současný předseda západočeské ČSSD.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/mysli-to-uprimne-ale-komunisticky-titul-taji-fa4-/domaci.aspx?c=A041012_221629_domaci_pol

 

Ani tenkrát z nás politruci myšlení nevymlátili...

Zde vojín Pokorný VÚ 8863, Líně u Plzně – průzkumná a vyhodnocovací rota Československé armády slangově zvaná „fotočeta“. Za podrazy a špínu vyhlašuji mediální válku všem idiotům, co manipulují s veřejným míněním!

Nepřidáte se?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Petr Pokorný

  **** Kolář 28741

  To je tedy bizar ... ten člověk je úplně bez brzd ...
  (Reakce na iDNES)

 • František Krontorát

  Poche dostal nálepku nějakého vítače, přitom skutečnost je zcela odlišná!
  1) Dokázalo se, že Poche nikdy nehlasoval pro sankce, pokud nějaký stát odmítne kvóty. Přesto se KSČM neomluvila, i když především oni rozšířili tuto lež!
  2) Poche nikdy neprosazoval přijímání jakýchkoliv migrantů bez rozdílu. Vždy byl proti ekonomické migraci.
  Poche pouze zdůraznil, že ČR je signatář Ženevské konvence a uprchlíkům, kteří požádají o azyl bychom měli vyjít vstříc, pokud projdou azylovým řízením. Ostatně za Balkánské krize jsme přijali desítky tisíc uprchlíků a ČR to bez problému zvládla.
  Poslanec Kobza (SPD) se vyjádřil, že když někdo požádá v ČR o azyl a projde azylovým řízením, tak s tím Kobza problém nemá!
  Tak mi řekněte, proč se nasazuje psí hlava Pochemu???
  Vždyť Poche nic jiného neřekl, než že nemá problém s těmi co požádají o azyl a projdou azylovým řízením!

 • Co sdílí europoslanec Poche

  Proč potřebujeme evropštější Evropu
  Je nepopiratelné, že hovoříme o bezprecedentním počtu uprchlíků, kteří do Evropy přicházejí, ale musíme si uvědomit, že tvoří pouhých 0,11 procenta celkové populace Evropské unie. Evropa je stále vnímána jako místo stability a solidarity a země, které jsou zasaženy migrační krizí nejvíce, tedy především Řecko, Itálie a Maďarsko, nemohou být nechány této krizi na pospas. Evropské státy musí být vůči sobě i uprchlíkům solidární a já podporuji návrh nového relokačního schématu, podle kterého by mělo být přijato celkově 160.000 lidí, namísto původních 40 tisíc. Rada neboli členské státy, budou o osudech těchto dalších 120.000 lidí rozhodovat již příští pondělí. Návrh stálého mechanismu představí Komise na počátku roku 2016 a bude součástí nového balíčku k migraci.

  Zdroj: https://poche.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=476191

  Nic, kde by veřejnost seznámil, že je proti, že raději složí funkci, že odmítá tato zvěrstva. To je ten chameleon a kreatura Poche. Jako Jourová.

 • František Krontorát

  V odpovědi na: Co sdílí europoslanec Poche

  A jak jste tedy došell k závěru, že je chameleon, když se nevyjádřil ani tak ani tak?
  Naopak Poche není žádný chameleon, protože má stále stejný názor, že ČR je signatářem Ženevské konvence a měla by tedy poskytnout pomoc a azyl uprchlíkům, kteří požádají o azyl a projdou azylovým řízením. Současně se Poche jasně vymezil proti ekonomické migraci.
  Tak, kde je ten chmaeleon, to opravdu nikde nevidím!

 • novota

  Poche nebude brat peníze z ministerstva, ale nakonec je bude převádět na dluh lihového domu....:p A propo prý se vrátí Krejčíř z JAR a u něj mají socani na směnce dalších 60 mega....kudy chodil tudy krad...

 • František Krontorát

  V odpovědi na: novota

  Soukupovy bláboly z Barandova, pořad pro slabomyslné ovčany.

 • novota

  Stačilo vidět fim o krejčířovi.....kde mluví o směnce.....a slabomyslný myslíte vy sebe tak to je o vašem vyjadřování....:o a dluh liháče zaplacen....

 • novota

  V odpovědi na: novota

  Jirka Šuplík odkryvá kanál pražských socan§..... https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kamosove-pana-Pocheho-Nikdy-neridil-nic-vic-nez-svou-sekretarku-Byvaly-predseda-CSSD-odklapi-poklop-prazske-organizace-542076 kudy chodil tudy krad a na vnitru a sociálce u marxové zakrýval socan demokrad...a volby se blíží a v práglu to je pod 5%.....:p

 • Poche pouze asi nic neudělal.