Bleskově po summitu Trump - Putin: Jak je možné, že urážky místo věcných informací veřejnoprávní televize dovolí? Jak je možné, že mu Řezníček nezavře hubu? Jak to, že se okamžitě nesejde RRTV a generálního ředitele Dvořáka na hodinu neodvolá?

 

 "Na konferenci se Trump choval jako Putinův agent, obhájce a poradce," doslova se vyzvracel Klvaňa a Řezníček ještě špinavě nahrával!

Neskutečnou drzost, urážkyTrumpa, zpochybnění legitimity prezidenta Trumpa, nenávist a zvratky přece nemůžeme tolerovat na veřejnoprávní televizi do nekonečna!¨Jak může v přímém přenosu nenávistně řvát Klvaňa, že Trump je agent Putina a další zhovadilosti? Je veřejnoprávní televize zvracící pultík pro pár šmejdů, kteří se mohou vyblít do mikrofonu, jak a kdy je napadne? Vážně nemá veřejnoprávní televize pouze občany věcně informovat místo zvratků, které nám tečou do obýváků? Putin prokazatelně ovlivňuje, tvrdí Klvaňa bez důkazu,bez jasných faktů a doložení!

NEUVĚŘITELNÉ, CO SI VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE DOVOLÍ!

Seriózní podrobnější zprávy k summitu připravujeme.

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Reznicek komentoval z Washingtonu leta. Jeho zvratky, naprosto na vlne Neoconu a Deep Statu, plne rusofobie a americke idiocie ted na nas padaji z CT, protoze je ted primo zde v CT. Odporny ritolezec a zaprodanec. Zcela stejne Klvana, Fendrych, Mitrofanof, Ziegler a cela rada dalsich zaprodancu US mainstreamu nas krmi lzemi, zamlcovanim, rusofobii. Jsem zvedav co tenhle ksindl bude delat, az zvitezi v USA Trump a obcane, za ktere Trump bojuje!!! Prevlecou kabaty jako komunisticky novinarsky hnus po sametu!!!
  PREDTIM MUSI SE STAT DISIDENTY JAKO DIENSTBIER ST., SPOLUPRACOVNIK STB A BLBCI A SVINE JE ZASE DOSADI DO FUNKCI I MINISTRA ZAHRANICI.

 • Návštěvník - Dan

  LIDI, PRESTANME PLATIT TV POPLATKY, JINAK S CT POLITICI NEPOHNOU!!!!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - *

  Daniel Veselý, 20. 7. 2018, Britské listy:
  Soustřeďme se v první řadě na reálné zločiny Trumpovy administrativy

  V nekonečné záplavě hystericky laděných komentářů a analýz na adresu amerického prezidenta Donalda Trumpa, který bez skrupulí maže med kolem Putinových úst, aby vzápětí souhlasil se závěry americké zpravodajské komunity týkajícími se vměšování ruských rozvědčíků do amerických prezidentských voleb, se ztrácí nejeden důležitý fakt. Pro americkou a světovou veřejnost je - alespoň dle mého soudu - mnohem důležitější konfrontace s reálnými zločiny Trumpova kabinetu.

  Mnohokrát jsem psal o tom, že je naprosto klíčové rozlišovat mezi Trumpovými rétorickým šarlatánstvím na Twitteru či na veřejnosti, a jeho reálnými skutky, jež se mnohdy od bohapustých blábolů určených především pro trumpovský elektorát značně liší. A to platí zejména pro zločiny Trumpovy administrativy, které ničí životy nezměrného počtu lidských bytostí. Patrně nejzávažnějším kriminálním aktem, v němž je Trumpova vláda namočena až po krk, je decimace Jemenu.

  Americká veřejnoprávní televize PBS tento měsíc odvysílala tři reportáže zvláštní korespondentky Jane Fergusonové z válkou zmítaného Jemenu. Reportáže s názvem Yemen’s spiraling hunger crisis is a man-made disaster (Prohlubující se hladovění v Jemenu je katastrofa způsobená lidmi), „American-made bombs in Yemen are killing civilians, destroying infrastructure and fueling anger at the U.S.”(Bomby americké výroby v Jemenu zabíjejí civilisty, ničí infrastrukturu a podněcují zlost vůči Spojeným státům), “Houthis deny U.S., Saudi claim that they are Iran’s puppets” (Húsijové odmítají tvrzení USA a Saúdské Arábie, že jsou íránskými loutkami) jsou výmluvným svědectvím o americké vládě, jež hraje zásadní úlohu v největší humanitární katastrofě na světě. A to platí jak pro Trumpův kabinet, tak pro Obamovu administrativu. Spojené státy totiž od začátku ozbrojeného konfliktu v březnu 2015 poskytují Rijádu a spol. klíčovou vojenskou, logistickou a diplomatickou podporu, bez níž by saúdskoarabská válečná mašinérie jednoduše nemohla fungovat.

  Jane Fergusonové se v převleku za obyčejnou jemenskou ženu podařilo dostat na území ovládané húsijskými rebely, kde se stala svědkem hladovění a strádání obyčejné populace a rozsáhlé destrukce způsobené saúdskoarabským bombardováním. Televizní diváci se mohli na vlastní oči přesvědčit, jak americké bomby včetně smrtící kazetové munice dopadají na vládní budovy, nemocnice, uprchlické tábory a další civilní objekty a zanechávají za sebou nesmyslnou spoušť. Reportérka nešetří ani húsijské povstalce, kteří útočí na civilisty a vězní kohokoliv, kdo se jim postaví na odpor. Podle Fergusonové jsou šíitští rebelové podporováni Íránem, ačkoli řada zdrojů dlouhodobě uvádí, že tato podpora je omezená. Slovo dostávají i obyčejní Jemenci, kteří nedovedou pochopit, proč na ně dopadají americké bomby. Húsijové tuto skutečnost dokážou jaksepatří propagandisticky využít.

  Fergusonová o své jemenské anabázi napsala také text, který byl publikován v době, kdy západní novináři trnuli strachem z toho, co Trump s Putinem v Helsinkách upečou. Zde stojí psáno, že hladovění a snadno léčitelné choroby loni v Jemenu každý den usmrtily 130 dětí. Jednoduchá aritmetika odhaluje otřesnou skutečnost: Válečné útrapy v loňském roce připravily o život téměř 48 tisíc jemenských dětí!

  Mezitím koordinátorka OSN pro humanitární pomoc Jemenu Lise Grandeová varuje, že osm milionů Jemenců (téměř třetina populace) je ohroženo hladomorem, a pokud konflikt nebude do konce letošního roku ukončen, bude hladomoru čelit dalších 10 milionů lidí, tj. většina Jemenců!

  Saúdskoarabská ofenzíva v přístavu Hudajdá již vyhnala desítky tisíc Jemenců z domovů. Húsijové jsou připraveni předat kontrolu nad městem OSN, jestliže Američany podporovaná koalice zastaví veškeré vojenské operace.

  Za této situace sdělovací prostředky středního proudu amerického prezidenta o sto šest grilují kvůli tomu, že neamericky panáčkoval před Vladimirem Putinem. Vzduchem létají ostrá slova jako Pearl Harbor, 11. září, ba dokonce i Křišťálová noc. Bylo by však záhodno, kdyby komentátoři a analytikové s toutéž vervou pranýřovali Trumpův kabinet za reálné zločiny, které se právě teď odehrávají v nejchudší arabské zemi. Jedině tak mohou odhalit jeho skutečnou tvář.
  Zdroj:
  https://blisty.cz/art/91890-soustredme-se-v-prvni-rade-na-realne-zlociny-trumpovy-administrativy.html
  https://www.newyorker.com/news/news-desk/is-yemen-intentional-starvation-the-future-of-war

  [img]https://media.newyorker.com/photos/5b452dbe2915a40bcc76876c/master/w_1023,c_limit/Ferguson-Yemen.jpg[/img]

 • Návštěvník - Amy

  http://www.housetravels.nl/job/wisconsin-madison-2-jak-zapobiec-wypadaniu-wlosow/ Note Stroking away off of your heart puts extra pressure on the valves inside the veins and lymph vessels and can lead to ruptured vessels and varicose veins.