Dnes se lidé stále víc ptají: když zemře český policista, aby ochránil bezbranného občana na území Čech, je to hrdina. Když český voják, policista či hasič nasadí svůj život, aby mohl český občan a jeho rodina v klidu spát, je to hrdina.

 

Ale co dělají naši vojáci v daleké cizině, když nás nechrání a naopak podněcují zlobu díky lokajství k americké armádě, (a atentát na ně místním Afgháncem v Afghánsku je toho důkazem) která rozpoutává války po celém světě, protože je to úžasný byznys? Jak se zlepšil život obyčejného Afghánce za 17 let po obsazení americkou armádou?

 

Proč je český voják pouze zástěrka pro americké velmocenské choutky?

Ne, smrt těchto tří vojáků není hrdinství. Ti tam šli pouze pro peníze a to by se v civilizovaném světě nemělo brát jako hrdinství. Možná u indiánů na válečné stezce. Toto však hrdinství nebylo.

A posílat naše vojáky na smrt, abychom se lokajsky zavděčili jakési cizí armádě, musí ty, co je tam posílají, drtit až do konce života.

A jejich jména známe: Černochová, generál Petr Pavel a každý si může další dohledat.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Za smrt vojaku muze nase prislusnost k NATO, ktere tam bojuje s Talibanem. Taliban nejsou teroriste, ale bojovnici za osvobozeni sve vlasti. Budou zabijet vsechny okupanty, je jedno odkud. Uz 17 let tam bojuji USA a jejich poskok NATO, bez vysledku.
  Duvodem neni boj proti terorismu, ale pestovane drogy pro fetaky v USA i jinde, prani spinavych penez a nerostne bohatsvi zeme.
  Cesko a jejich zoldaci nejsou zadni hrdinove, sli tam dobrovolne za velke prachy, museli s tim pocitat!

 • Návštěvník - *

  Stačilo loni zvolit SPD a referendum o vystoupení z NATO už jsme mohli mít za sebou.

 • Návštěvník - *

  1. června 2018 Poslanci schválili vojenské mise do Pobaltí, Afghánistánu i Iráku. Babišovu vládu podpořily pravicové strany ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN a Piráti. Pro vyslání vojáků do zahraničí bylo 140 ze 170 přítomných poslanců, mise nepodpořili jen poslanci SPD a KSČM.
  13. schůze, 185. hlasování, 1. června 2018, 12:13
  Vládní návrh působ.sil MO ČR v zahr.operacích v letech 2018 až 2020
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=67844&l=cz

 • Návštěvník - Jan

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Z toho si vezmete ponauceni k pristim volbam. Musime tema pokrytcema a vyzirkama poradne zamichat a vyhnat je od koryt volbou SPD!!! Komouse nemusim, ale s SPD jsou jedini, kdo haji obcany proti kolonisatorovi USA a zlocincum v NATO!!!

 • Návštěvník - *

  Poslal je tam Babiš. Teď se Babiš přiživuje na mrtvolách. :-P

 • Návštěvník - Shane

  http://vegansdoitbetter.org/profile/gawashi41/ Fawcetts iconic good looks were the celebrity model to keep fit and beauty in the 1970s honey gold hair bleached the particular sun, a healthful golden tan, bright white teeth, a slender, curvy body shape. I remember reading somewhere that Farrah had more teeth when compared with the average person, which was why her smile am big. Additionally recall half the girls in school tried to develop their hair like hers, and you possibly can actually head into a salon in the late 1970s and ask for a Farrah carry out!

 • Návštěvník - Yaisa