Dělalo by se toto trapné vojenské divadlo, kdybychom nebyli poddaní USA v Afghanistánu? Proč vláda neudělá stejnou poctu i dalším v jiných profesích?

 

Koho chrání naši čeští vojáci v Afghanistánu? Neměla by americká vláda předložit českému lidu účet, co zde dělají a jaký má být výsledný efekt, za který umírají čeští vojáci nasazení někde v cizině? Proč neznáme přesné plány americké vlády, NATO a Pentagonu, když za 17 let tam neudělala západní vojska vůbec nic a jenom jim občané celého světa hrnou peníze?

 

Kdo vymyslel a na čí příkaz je divadlo s Gripeny, sirény jak za války a komedie místo piety?

Premiér Babiš by s ministrem války, Černochovou a dalšími, kteří vyslali vojáky do daleké ciziny, měli tyto náklady uhradit ze svého a s hlubokou pokorou se omluvit rodinám zabitých vojáků s vysvětlením, co vlastně je posláním našich vojáků ve státě, který nikdy Čechoslovákům neubližoval a lidé tohoto státu k nám vždy byli korektní (dle skutečného významu) a mnozí Čechoslováky dokonce upřímně měli rádi!

 

Jaký úkol má americká armáda v Afghanistánu?

V čem Afghanistánu pomáháme, že situace je tam horší než na začátku?

 

Premiére Babiši a poslanci - vyslanci války - dejte českému lidu otevřeně na stůl odpovědi, které si český lid zaslouží!

 

Máme na to nejen právo, ale dokonce máte  morální právinnost nám zdělit důvody vydávání peněz a návraty mrtvých kluků z nesmyslné války!

To není naše válka, ale americká a naši kluci mají právo na život, i když jsou vojáci.

V Afghanistánu nebrání naši vlast, ale okupují, i když místní Biľakové, Kolderové a další tvrdí opak!

K nám v roce 1968 také byla vojska pozvána. Dokonce i do Vietnamu!

Honbu za Rudým praporem jsme vyměnili za vlajku NATO a Evropské unie!

 

Černochová a další obhájci války: záchranáři, policisté či hasiči nejsou hodni stejné pocty, kdy dokonce nasazují vědomě své životy na ochranu nás, českých bezbranných občanů na území České republiky?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Martin

  Hloupý článek od anonymního autora. Pod toto by se totiž tyden každy podepsat.

 • Návštěvník - Karel

  V odpovědi na: Návštěvník - Martin

  Anonymni blb a troll mavajici US vlajkou se ozval.

 • Návštěvník - Jan

  Zapad potrebuje Afghanistan jako Drogenproduzenten pro sve fetaky a jako nastupni zemi ve valce v regionu. Cesti zoldaci za velke penize z nasich kapes bojuji za zajmy USA. Museli vedet co je muze cekat - i smrt! To divadlo s jejich pohrbem je plivnutim do tvare vsech obcanu nasi zeme, platicich zlocinne agrese a valky NATO!!! Kolik zahynulo nasich lidi ve sluzbe pri braneni majetku a zivotu lidi v Cesku! Ani pes po nich nesteknul!!!!
  Valku proti Talibanu zapad nikdy nemuze vyhrat. Taliban bojuje odjakziva proti okupantum sve zeme, je mu jedno kdo to je. Zoldaci nikdy nemohou zvitezit nad Talibanem protoze oni brani svou zemi.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Jan

  Cesko je poskokem kolonizatora USA a jeho draba NATO. Odtud se vse odviji. Chcete-li tomu udelat konec, volte SPD, jenom ta chce exit z EU a NATO. Vyzadujme neutralitu jako ma Svycarsko a Rakousko! Vytupme ze vsech organizaci, ktere nas nuti do veci, ktere nechceme jako zahranicni mise k hajeni cizich zajmu. Prestanme spolupracovat se zememi, ktere vydiraji a ohrozuji vsechny, co se jim nechteji podrobit!!!!!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - *

  Babišovec Stropnický (ANO) předal v roce 2017 polovinu naší armády pod německé velení
  Místopředseda ANO a tehdejší ministr obrany Martin Stropnický podepsal 15. února 2017 v Německu s místopředsedkyní CDU a ministryní obrany Ursulou von der Leyen smlouvu, kterou je česká 4. brigáda rychlého nasazení z Žatce podřízena německé divizi. Něco takového nemá v české historii obdoby, snad jen s dočasnou výjimkou takzvaného vládního vojska v době protektorátu a Svatováclavské roty SS v roce 1945. Armáda ČR se skládá z pozemních sil a letectva. Základ pozemních sil tvoří dvě brigády, a to 4. a 7., pod německé velení se dostala jedna ze dvou brigád, které tvoří hlavní komponent armády, tedy polovina našich pozemních sil. Opravdový hnus. EuroWehrmacht. Kolaborantská hovada Babišovci.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-nema-obdoby-Stropnicky-predal-polovinu-nasi-armady-pod-nemecke-veleni-Vojensky-analytik-vstava-ze-zidle-476428

 • Návštěvník - lubajs

  Za totáče, kdy jsme byli vazaly Sovětského svazu nás Kreml nenutil aby se naši vojáci podíleli na sovětsko-afghánské válce a Rusové si to vyžrali sami. Ovšem dnešní naši loutkovodiči z poza oceánu přímo vyžadují abychom se podíleli na jejich barbarských okupačních válkách. Oni napadené země vybombardují a rozvrátí a od svých evropských vazalů ještě drze vyžadují aby to na své náklady a se svými vojáky ten bordel po nich čistili k vůli tzv. spojeneckým závazkům. Fakt neuvěřitelné, jak jsou ti naši představitelé schopni lézt Američanům do prdelle a naši vojáci mezi tím k vůli nim zbytečně hynou tisíce kilometrů odtud.

 • Návštěvník - Karel

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  Jsme kolonii USA jako Nemecko, ktere nam veli v NATO a Nemcum veli Amici. Tak je to krasne zarizene a my platime valky kolonozatora z dani. Uz je cas se na to vys..t!!!

 • Návštěvník - Okamura je zloděj

  Všude na světě si každý stát váží své armády. Ten, kdo tuhle blbinu napsal, si nevidí do huby. Na jednu stranu právě Okamurovci a Zemanovci vyřvávají, že bychom v rámci boje proti migraci měli zasahovat proti islamistům přímo na místě, v zemích, odkud nám imigranti táhnou a na druhou pak plivají na naše mrtvé vojáky, kteří tam přesně toto dělali. A že to jsou "jen žoldáci"? To jsou snad v profesionální armádě všichni vojáci, ale to neznamená, že si nebudeme vážit jejich životů. Zkuste přemýšlet vlastní hlavou a nečtěte jen ruskou propagandu.

 • Návštěvník - Karel

  V Afghanistanu vladnou loutky dosazene USA a proto tam nemuze byt nikdy mir. Taliban bojuje pro nim a okupaci skrze USA a NATO, ktere skoli afghanske jednotky. Nejsou to zadni teroriste, jenom z hlediska okupantu NATO a ceskych zoldneru!!! Valku tam USA a NATO prohraji a pak afghansti vojaci, ktere vyskolili pak budou prchat pred pomstou Talibanu a Cesko je bude muset prijimat jako bezence z politickych duvodu!!! Uz jsme jich nekolik museli prijmout. Neverte politikum, lzou nam!!!
  Nekdo na Narodni tride v Praze vylepil plakaty, ze zahynuli byli zoldaci. Ted se to vysetruje a chteji pachatele soudit, ze podporuje terorismus! Tohle si uz nesmime nechat libit!!!!

 • Návštěvník - Jan

  Proc ty prehlidky a vlajecky a panackovani nasi elity vcetne prezidenta? Protoze je to demonstrace nasi oddanosti za dalsi ucast nasich zoldneru ve zlocinnych misich naseho kolonizatora USA a jeho draba NATO za jeho zajmy a za nase penize!
  Ze se tam bojuje proti terorizmu za nas je stejna lez jako za valky ve Spanelsku proti Frankovi. Tenkrat rikali komousi a levicaci, ze se u Madridu bojuje za Prahu.
  Dneska je to v zajmu kolonizatora USA!