Dělalo by se toto trapné vojenské divadlo, kdybychom nebyli poddaní USA v Afghanistánu? Proč vláda neudělá stejnou poctu i dalším v jiných profesích?

 

Koho chrání naši čeští vojáci v Afghanistánu? Neměla by americká vláda předložit českému lidu účet, co zde dělají a jaký má být výsledný efekt, za který umírají čeští vojáci nasazení někde v cizině? Proč neznáme přesné plány americké vlády, NATO a Pentagonu, když za 17 let tam neudělala západní vojska vůbec nic a jenom jim občané celého světa hrnou peníze?

 

Kdo vymyslel a na čí příkaz je divadlo s Gripeny, sirény jak za války a komedie místo piety?

Premiér Babiš by s ministrem války, Černochovou a dalšími, kteří vyslali vojáky do daleké ciziny, měli tyto náklady uhradit ze svého a s hlubokou pokorou se omluvit rodinám zabitých vojáků s vysvětlením, co vlastně je posláním našich vojáků ve státě, který nikdy Čechoslovákům neubližoval a lidé tohoto státu k nám vždy byli korektní (dle skutečného významu) a mnozí Čechoslováky dokonce upřímně měli rádi!

 

Jaký úkol má americká armáda v Afghanistánu?

V čem Afghanistánu pomáháme, že situace je tam horší než na začátku?

 

Premiére Babiši a poslanci - vyslanci války - dejte českému lidu otevřeně na stůl odpovědi, které si český lid zaslouží!

 

Máme na to nejen právo, ale dokonce máte  morální právinnost nám zdělit důvody vydávání peněz a návraty mrtvých kluků z nesmyslné války!

To není naše válka, ale americká a naši kluci mají právo na život, i když jsou vojáci.

V Afghanistánu nebrání naši vlast, ale okupují, i když místní Biľakové, Kolderové a další tvrdí opak!

K nám v roce 1968 také byla vojska pozvána. Dokonce i do Vietnamu!

Honbu za Rudým praporem jsme vyměnili za vlajku NATO a Evropské unie!

 

Černochová a další obhájci války: záchranáři, policisté či hasiči nejsou hodni stejné pocty, kdy dokonce nasazují vědomě své životy na ochranu nás, českých bezbranných občanů na území České republiky?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Karel

  V Afghanistanu vladnou loutky dosazene USA a proto tam nemuze byt nikdy mir. Taliban bojuje pro nim a okupaci skrze USA a NATO, ktere skoli afghanske jednotky. Nejsou to zadni teroriste, jenom z hlediska okupantu NATO a ceskych zoldneru!!! Valku tam USA a NATO prohraji a pak afghansti vojaci, ktere vyskolili pak budou prchat pred pomstou Talibanu a Cesko je bude muset prijimat jako bezence z politickych duvodu!!! Uz jsme jich nekolik museli prijmout. Neverte politikum, lzou nam!!!
  Nekdo na Narodni tride v Praze vylepil plakaty, ze zahynuli byli zoldaci. Ted se to vysetruje a chteji pachatele soudit, ze podporuje terorismus! Tohle si uz nesmime nechat libit!!!!

 • Návštěvník - Jan

  Proc ty prehlidky a vlajecky a panackovani nasi elity vcetne prezidenta? Protoze je to demonstrace nasi oddanosti za dalsi ucast nasich zoldneru ve zlocinnych misich naseho kolonizatora USA a jeho draba NATO za jeho zajmy a za nase penize!
  Ze se tam bojuje proti terorizmu za nas je stejna lez jako za valky ve Spanelsku proti Frankovi. Tenkrat rikali komousi a levicaci, ze se u Madridu bojuje za Prahu.
  Dneska je to v zajmu kolonizatora USA!

 • Návštěvník - cariboukoko

  Něco takového nemá v české historii obdoby, snad jen s dočasnou výjimkou takzvaného vládního vojska v době protektorátu a Svatováclavské roty SS v roce 1945.

  madalin stunt cars 2

 • Návštěvník - RichardBurton

  I'll set aside the lawful issues associated with this case setting off to the Supreme Court. Rather, I need to consider for a minute the idea of showing at military funerals or focusing on returning troops by and large with protests. Professional Essay Writers Online

 • Návštěvník - Adriana

  http://whoiswhoafrica.directory/profile/pistcidi30/ There are many reasons to like toothpaste. For one it helps keep your teeth clean, which is obvious. We all know it keeps your teeth clean and cavity. Although I have some doubts on that since i know people who brush at least 2-3 times a day and still have cavities.

 • Návštěvník - rick graham

  Its a vital source of information which needs some dire importance need to expect such efforts to be put in never got through all the information like these which can be a good cause to be shown around, as order coursework have been arousing welcoming for us to come and explore more important details like these.

 • Návštěvník - jutoya

  Sears is a leading integrated retailer in the United States. It offers the gift cards as a part of the promotion. You can purchase them either in online or from the stores. sears gift card balance

 • Návštěvník - Assignment Help online

  Many times students are tensed for their projects and assignments, so at that time they can take online assignment help to complete it on time. There are experts available online who prepare the perfect assignment for you.

 • Návštěvník - watson smith

  Great Blog! I should need to thank for the endeavors you have made in shaping this post. I am trusting in a practically identical best work from you later on also. mens Hobbs And Shaw Jacket for sale I expected to thank you for these districts! A commitment of gratefulness is altogether to share.

 • Návštěvník - daniel clark

  you can go through Allassignmenthelp.com reviews. It will help you to know about the services, and it will help you to know whether that site is reliable or not. This is a way of understanding the opinion of users, and it helps the website to maintain its functionality and reliability.