Dělalo by se toto trapné vojenské divadlo, kdybychom nebyli poddaní USA v Afghanistánu? Proč vláda neudělá stejnou poctu i dalším v jiných profesích?

 

Koho chrání naši čeští vojáci v Afghanistánu? Neměla by americká vláda předložit českému lidu účet, co zde dělají a jaký má být výsledný efekt, za který umírají čeští vojáci nasazení někde v cizině? Proč neznáme přesné plány americké vlády, NATO a Pentagonu, když za 17 let tam neudělala západní vojska vůbec nic a jenom jim občané celého světa hrnou peníze?

 

Kdo vymyslel a na čí příkaz je divadlo s Gripeny, sirény jak za války a komedie místo piety?

Premiér Babiš by s ministrem války, Černochovou a dalšími, kteří vyslali vojáky do daleké ciziny, měli tyto náklady uhradit ze svého a s hlubokou pokorou se omluvit rodinám zabitých vojáků s vysvětlením, co vlastně je posláním našich vojáků ve státě, který nikdy Čechoslovákům neubližoval a lidé tohoto státu k nám vždy byli korektní (dle skutečného významu) a mnozí Čechoslováky dokonce upřímně měli rádi!

 

Jaký úkol má americká armáda v Afghanistánu?

V čem Afghanistánu pomáháme, že situace je tam horší než na začátku?

 

Premiére Babiši a poslanci - vyslanci války - dejte českému lidu otevřeně na stůl odpovědi, které si český lid zaslouží!

 

Máme na to nejen právo, ale dokonce máte  morální právinnost nám zdělit důvody vydávání peněz a návraty mrtvých kluků z nesmyslné války!

To není naše válka, ale americká a naši kluci mají právo na život, i když jsou vojáci.

V Afghanistánu nebrání naši vlast, ale okupují, i když místní Biľakové, Kolderové a další tvrdí opak!

K nám v roce 1968 také byla vojska pozvána. Dokonce i do Vietnamu!

Honbu za Rudým praporem jsme vyměnili za vlajku NATO a Evropské unie!

 

Černochová a další obhájci války: záchranáři, policisté či hasiči nejsou hodni stejné pocty, kdy dokonce nasazují vědomě své životy na ochranu nás, českých bezbranných občanů na území České republiky?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • cariboukoko

  Něco takového nemá v české historii obdoby, snad jen s dočasnou výjimkou takzvaného vládního vojska v době protektorátu a Svatováclavské roty SS v roce 1945.

  madalin stunt cars 2

 • RichardBurton

  I'll set aside the lawful issues associated with this case setting off to the Supreme Court. Rather, I need to consider for a minute the idea of showing at military funerals or focusing on returning troops by and large with protests. Professional Essay Writers Online

 • Adriana

  http://whoiswhoafrica.directory/profile/pistcidi30/ There are many reasons to like toothpaste. For one it helps keep your teeth clean, which is obvious. We all know it keeps your teeth clean and cavity. Although I have some doubts on that since i know people who brush at least 2-3 times a day and still have cavities.

 • rick graham

  Its a vital source of information which needs some dire importance need to expect such efforts to be put in never got through all the information like these which can be a good cause to be shown around, as order coursework have been arousing welcoming for us to come and explore more important details like these.

 • jutoya

  Sears is a leading integrated retailer in the United States. It offers the gift cards as a part of the promotion. You can purchase them either in online or from the stores. sears gift card balance

 • Assignment Help online

  Many times students are tensed for their projects and assignments, so at that time they can take online assignment help to complete it on time. There are experts available online who prepare the perfect assignment for you.

 • watson smith

  Great Blog! I should need to thank for the endeavors you have made in shaping this post. I am trusting in a practically identical best work from you later on also. mens Hobbs And Shaw Jacket for sale I expected to thank you for these districts! A commitment of gratefulness is altogether to share.

 • daniel clark

  you can go through Allassignmenthelp.com reviews. It will help you to know about the services, and it will help you to know whether that site is reliable or not. This is a way of understanding the opinion of users, and it helps the website to maintain its functionality and reliability.

 • Adam Thomas

  We are online assignment help specialists, providing the best assignment help for students studying in the USA at very affordable cost. We have an experienced faculty with 5+ years.
  Assignment Help Online
  Java assignment help

 • Chris

  According to a dissertation writing service, we will be able to see big political change in the world and it can be very dangerous for world order as new political powers will be shifted in hands of extremists.