Dělalo by se toto trapné vojenské divadlo, kdybychom nebyli poddaní USA v Afghanistánu? Proč vláda neudělá stejnou poctu i dalším v jiných profesích?

 

Koho chrání naši čeští vojáci v Afghanistánu? Neměla by americká vláda předložit českému lidu účet, co zde dělají a jaký má být výsledný efekt, za který umírají čeští vojáci nasazení někde v cizině? Proč neznáme přesné plány americké vlády, NATO a Pentagonu, když za 17 let tam neudělala západní vojska vůbec nic a jenom jim občané celého světa hrnou peníze?

 

Kdo vymyslel a na čí příkaz je divadlo s Gripeny, sirény jak za války a komedie místo piety?

Premiér Babiš by s ministrem války, Černochovou a dalšími, kteří vyslali vojáky do daleké ciziny, měli tyto náklady uhradit ze svého a s hlubokou pokorou se omluvit rodinám zabitých vojáků s vysvětlením, co vlastně je posláním našich vojáků ve státě, který nikdy Čechoslovákům neubližoval a lidé tohoto státu k nám vždy byli korektní (dle skutečného významu) a mnozí Čechoslováky dokonce upřímně měli rádi!

 

Jaký úkol má americká armáda v Afghanistánu?

V čem Afghanistánu pomáháme, že situace je tam horší než na začátku?

 

Premiére Babiši a poslanci - vyslanci války - dejte českému lidu otevřeně na stůl odpovědi, které si český lid zaslouží!

 

Máme na to nejen právo, ale dokonce máte  morální právinnost nám zdělit důvody vydávání peněz a návraty mrtvých kluků z nesmyslné války!

To není naše válka, ale americká a naši kluci mají právo na život, i když jsou vojáci.

V Afghanistánu nebrání naši vlast, ale okupují, i když místní Biľakové, Kolderové a další tvrdí opak!

K nám v roce 1968 také byla vojska pozvána. Dokonce i do Vietnamu!

Honbu za Rudým praporem jsme vyměnili za vlajku NATO a Evropské unie!

 

Černochová a další obhájci války: záchranáři, policisté či hasiči nejsou hodni stejné pocty, kdy dokonce nasazují vědomě své životy na ochranu nás, českých bezbranných občanů na území České republiky?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - lubajs

  Za totáče, kdy jsme byli vazaly Sovětského svazu nás Kreml nenutil aby se naši vojáci podíleli na sovětsko-afghánské válce a Rusové si to vyžrali sami. Ovšem dnešní naši loutkovodiči z poza oceánu přímo vyžadují abychom se podíleli na jejich barbarských okupačních válkách. Oni napadené země vybombardují a rozvrátí a od svých evropských vazalů ještě drze vyžadují aby to na své náklady a se svými vojáky ten bordel po nich čistili k vůli tzv. spojeneckým závazkům. Fakt neuvěřitelné, jak jsou ti naši představitelé schopni lézt Američanům do prdelle a naši vojáci mezi tím k vůli nim zbytečně hynou tisíce kilometrů odtud.

 • Návštěvník - Karel

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  Jsme kolonii USA jako Nemecko, ktere nam veli v NATO a Nemcum veli Amici. Tak je to krasne zarizene a my platime valky kolonozatora z dani. Uz je cas se na to vys..t!!!

 • Návštěvník - Okamura je zloděj

  Všude na světě si každý stát váží své armády. Ten, kdo tuhle blbinu napsal, si nevidí do huby. Na jednu stranu právě Okamurovci a Zemanovci vyřvávají, že bychom v rámci boje proti migraci měli zasahovat proti islamistům přímo na místě, v zemích, odkud nám imigranti táhnou a na druhou pak plivají na naše mrtvé vojáky, kteří tam přesně toto dělali. A že to jsou "jen žoldáci"? To jsou snad v profesionální armádě všichni vojáci, ale to neznamená, že si nebudeme vážit jejich životů. Zkuste přemýšlet vlastní hlavou a nečtěte jen ruskou propagandu.

 • Návštěvník - Karel

  V Afghanistanu vladnou loutky dosazene USA a proto tam nemuze byt nikdy mir. Taliban bojuje pro nim a okupaci skrze USA a NATO, ktere skoli afghanske jednotky. Nejsou to zadni teroriste, jenom z hlediska okupantu NATO a ceskych zoldneru!!! Valku tam USA a NATO prohraji a pak afghansti vojaci, ktere vyskolili pak budou prchat pred pomstou Talibanu a Cesko je bude muset prijimat jako bezence z politickych duvodu!!! Uz jsme jich nekolik museli prijmout. Neverte politikum, lzou nam!!!
  Nekdo na Narodni tride v Praze vylepil plakaty, ze zahynuli byli zoldaci. Ted se to vysetruje a chteji pachatele soudit, ze podporuje terorismus! Tohle si uz nesmime nechat libit!!!!

 • Návštěvník - Jan

  Proc ty prehlidky a vlajecky a panackovani nasi elity vcetne prezidenta? Protoze je to demonstrace nasi oddanosti za dalsi ucast nasich zoldneru ve zlocinnych misich naseho kolonizatora USA a jeho draba NATO za jeho zajmy a za nase penize!
  Ze se tam bojuje proti terorizmu za nas je stejna lez jako za valky ve Spanelsku proti Frankovi. Tenkrat rikali komousi a levicaci, ze se u Madridu bojuje za Prahu.
  Dneska je to v zajmu kolonizatora USA!

 • Návštěvník - cariboukoko

  Něco takového nemá v české historii obdoby, snad jen s dočasnou výjimkou takzvaného vládního vojska v době protektorátu a Svatováclavské roty SS v roce 1945.

  madalin stunt cars 2

 • Návštěvník - RichardBurton

  I'll set aside the lawful issues associated with this case setting off to the Supreme Court. Rather, I need to consider for a minute the idea of showing at military funerals or focusing on returning troops by and large with protests. Professional Essay Writers Online

 • Návštěvník - Adriana

  http://whoiswhoafrica.directory/profile/pistcidi30/ There are many reasons to like toothpaste. For one it helps keep your teeth clean, which is obvious. We all know it keeps your teeth clean and cavity. Although I have some doubts on that since i know people who brush at least 2-3 times a day and still have cavities.

 • Návštěvník - rick graham

  Its a vital source of information which needs some dire importance need to expect such efforts to be put in never got through all the information like these which can be a good cause to be shown around, as order coursework have been arousing welcoming for us to come and explore more important details like these.

 • Návštěvník - jutoya

  Sears is a leading integrated retailer in the United States. It offers the gift cards as a part of the promotion. You can purchase them either in online or from the stores. sears gift card balance