Souběh neuvěřitelných protikladů vyšetřování proti demokracii a svobodě ukazuje plnou nahotu období, kam jsme se dostali dnes ve vleku Evropské unie a USA. A je to věru čtení pro silné nátury! Prosím, čtěte.

 

Obyvatelé Mostu si stěžují, že Romové nemusejí platit vstupné na místní Aquadrom, a tak jich je tam plno.

Mluvčí Mostu Sedláčková oznámila, že Romové na koupaliště nemají volný vstup proto, že jsou Romové, ale proto, že oni nebo jejich příbuzní v Technických službách pracují.

Zdroj: https://usti.idnes.cz/vstup-zdarma-pro-romy-na-aquadrom-v-moste-fgc-/usti-zpravy.aspx?c=A140613_161908_usti-zpravy_alh

 

Teplická policie vyšetřuje krvavý útok v Dubí na koupališti zatím jen jako výtržnictví

Přiznejme si, če policisté mají prostě strach, aby nebyli obviněni z rasismu, byť nespravedlnost bije přímo do očí!

 

AKTUALIZUJEME: Teplická policie vyšetřuje krvavý útok v Dubí na koupališti zatím jen jako výtržnictví

Vyražené zuby, tržné rány, zlomený nos

Podle mluvčího krajské záchranné služby Prokopa Voleníka sanitka odvážela z koupaliště zraněného pětadvacetiletého muže na chirurgii teplické nemocnice se středně vážnými poraněními.

Lidé, kteří incident viděli, říkají, že mladík dostal mnoho ran pěstí do obličeje a měl kromě vyražených zubů a tržných ran i pohmožděnou tvář a zlomený nos.

„Na místo přijely hlídky městské a státní policie, která si případ převzala. Pět mužů a jedna žena jsou podezřelí z trestného činu výtržnictví,“ sdělila iDNES.cz policejní mluvčí Ludmila Světláková. Policie dosud nikoho neobvinila.

 

Podle Světlákové zatím nic nenasvědčuje tomu, že měl konflikt rasový motiv...

Napadaný mladík

Zdroj: https://usti.idnes.cz/konflikt-koupaliste-dubi-romove-utok-zbiti-mladika-zastal-se-zeny-policie-vytrznictvi-gt1-/usti-zpravy.aspx?c=A180808_103607_usti-zpravy_vac2

 

Chanov slaví: Mostecká radnice odpustila 120 rodinám dluh ve výši 30 milionů korun!

Mostečtí zastupitelé projevili laskavost 120 rodinám z Chanova a odpustili jim dluh ve výši 30 milionů korun.

Obyvatelé sídliště Chanov soustavně neplatili za nájem a energie. Dluh jim postupně narostl až do výše 30 milionů korun a město vymáhání pohledávky víceméně vzdalo. Rodiny z Chanova patří mezi sociálně slabé obyvatele. Na jednu rodinu připadá dluh od 100 do 850 tisíc korun.

Štědré gesto Mostu však odsoudila drtivá většina českých obyvatel. Jako vždycky jsou prý závistiví čecháčci rozhořčeni a fňukají, že jim nikdo nic zadarmo nedá. A oficiálně je to vykládáno jako rasismus na nebohé.

Zdroj: https://www.extra.cz/chanov-slavi-mostecka-radnice-odpustila-120-rodinam-dluh-ve-vysi-30-milionu-korun 

 

Svérázný protest proti zabíjení v Afghanistánu - lepení papírků - teroristický čin se sazbou deset let

Věc vyšetřují pro podezření z trestného činu podpora a propagace terorismu. Informace serveru iDNES.cz dnes ČTK potvrdila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. „Kriminalisté vlastním šetřením například zadokumentovali takové výlepy v lokalitě Národní třídy. V dané věci už zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu podpora a propagace terorismu,“ řekla mluvčí. Trestní zákoník počítá pro někoho, „kdo veřejně schvaluje spáchaný teroristický trestný čin nebo pro něj veřejně vychvaluje jeho pachatele“, s vězením na dva roky až deset let.

 

 

Urážky a přání smrti prezidentovi Zemanovi, dokonce

vystřelení na prezidenta Klause?

Tyto a další projevy proti těm, co neschvalují vše dle not USA jsou prý ukázkou vyspělosti svobody a demokracie. (Je jedno, zda ho máme, či nemáme rádi, ale jásot nad smrtí a skládání písní na tuto oslavu je nejvyšší bod demokracie?)

 

Zpochybnění tvrdosti tábora v Letech a opilecké výroky na adresu židů a cikánů?

Soud uznal vinným bývalého tajemníka SPD Jaroslava Staníka z nenávistných výroků (nikoliv fyzických skutků!) ve Sněmovně, v nichž vyzýval ke zplynování Židů či střílení homosexuálů. O rozhodnutí soudu informovala Česká televize.

 

 

Na závěr ještě jednou: oslava smrti prezidenta Zemana je úžasná demokracie, oslava smrti vojáků, válčících za peníze kdesi v cizině pod armádou USA je teroristický čin se sazbou až deseti let. Lze k této demokracii ještě něco dodat? Proto jsme zvonili v roce 1989 klíči? Nechť si každý odpoví sám. 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci