Mnozí lidé se pořád ještě podivují kolik rozruchu vyvolala ta ordinérní - lidsky, hudebně a textařsky ubožácká Hutková, řekněme písnička – Miloš a Zubatá...
 

Jeden z mnoha skvělých písňových textů Jiřího Suchého obsahuje také návod pro podobné prekérní situace, prý:

„Malé věci řešte ruky mávnutím. Nedopadnete tak jako Škrhola – nebudou vás považovat za vola...“

Přesto jsem přesvědčený, že o téhle vyložené politikářské zvrácenosti, kterou se zřejmě autor chtěl po dlouhatánské době znovu připomenou širší veřejnosti, je dobré mluvit a to nejenom nyní v časech, kdy se mnozí umělci Hutkova kalibru snaží o podobně „ angažovaná“ politická dílka.

Jistěže je to každého osobní věc, jenže Hutkovi se tímhle novým hitem přímo geniálně podařilo vytvořit hranici, kdy normální posluchače, více nežli všechno to vyhrocené osočovávní nenáviděného politka, politiků spíše zaujme ta nepřehlédnutelná lidská ubohost autora..

Takže díky Jaroslave Hutko!

Od téhle Hutkově ubožácké trapnosti se teď distancují i mnozí jeho bývalí příznivci a rovněž nezanedbatelná část tak zvané pražské kavárny, což těší dvojnásob.

Smutným faktem ovšem zůstává, že na šíření toho paskvilu se významně podílela také známá neziskovka Post Bellum, doposud užitečně dokumentující případy obětí zejména z časů komunistické totality, která úzce spolupracuje s Českým rozhlasem. Nikoho z šéfů evidentně nenapadlo, jak snadno lze přijít o kredit...

Trapné!

 

Zveřejněno se souhlasem autora

josefhavranek.blog.idnes.cz

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - lubajs

  Říká se, že kdo přeje druhému smrt, sám může o život přijít anebo někdo z jeho rodiny. Hutka je jen o tři roky mladší než Zeman, takže by osud neměl provokovat. Klidně může natáhnout brka rychleji než Zeman. Jinak, umíte si představit reakci pražské kavárny, kdyby Hutku sklátil třeba infarkt a Zeman žil v klidu dále?

 • Návštěvník - Jan

  Nemohu zde bohuzel z technickych duvodu pridat fotku na mol ozralehoa a pomoceneho Hutky, valiciho se na ulici. Vecny cundrak Hutka se se jako luza svym hyenismem pripojil k luze prazske kavarny. Jeho pisen neni treba komentovat.

 • Návštěvník - DavidBolton

  In any case, I am convinced that it is ideal to discuss this politically unreasonable corruption, which the creator appears need to review after a significant lot of time, online assignment help to the more extensive open, and not just now, when numerous artists are endeavoring to get an also dedicated political plot.

 • Návštěvník - LindaTovar

  Přečetl jsem si příspěvek. Je to velmi informativní a užitečné pro mě. Obdivuji zprávu hodnotné informace, které jste uvedli ve svém článku. Děkujeme vám za zasílání příspěvku! game online hole io

 • Návštěvník - LindaTovar

  Přečetl jsem si příspěvek. Je to velmi informativní a užitečné pro mě. Obdivuji zprávu hodnotné informace, které jste uvedli ve svém článku. Děkujeme vám za zasílání příspěvku! game interesting hole io

 • Návštěvník - ariana

  To je skvělý inspirativní článek. Jsem docela spokojen s vaší dobrou prací. pogo games