Stále zrůdnější výkřiky šílené Merkelové ukazují na zvrácennost dnešního establishmentu Evropské unie. Ale něco se podobá období před okupací Sovětským svazem a spřátelenými armádami: zatímco totalita praskala ve švech a hlas lidu sílil, i tehdy mainstreamová média - tehdejší tisk, protože internet nebyl - řvala o máničkách, co rozvracejí republiku.

 

A i dnes hlas slušného lidu v obavách dokonce napříč celou Evropou protestuje proti extremistům ve vládách v čele s Merkelovou, Macronem a jejich kontrarozvědkám pronásledujícím obyčejné občany, a pranic se to neliší od tehdejší STB, KGB, kteří ukazovali skutečné zvrácené jedince, zatímco o obyčejných lidech v počtu miliónů se nesmělo psát. A to byla většina!

 

Vážně jsou to teroristé, nebo ustrašení lidé, kteří vyšli do ulic, aby nebyli zabíjeni?

 

Jak se zneužívá boj proti extremismu a rasismu?


Nikdo z nás nechce, aby v ulicích tekla krev. Nikdo z "pěti set miliónů" občanů Evropy, protože těch skutečných teroristů a rasistů je možné dopočítat kolem několika desítek tisíc v celé Evropě. To jsou vyšinutí jedinci, kteří si nepřítele najdou vždy a nemusí to být jinou barvou kůže. Stačí, aby fandili jinému oddílu, poslouchali jinou kapelu či pili jiný nápoj. To, co se však děje dnes, jsou osamocení a zoufalí extrémní politici z řad multikulturalismu, genderismu a feminismu, doplňovaní lidmi na dávkách, kteří si zvykli mnoho let fasovat peníze z daní, aniž by pro lid něco vykonali a lid se napříč celým západním světem (včetně USA, kde to po Maďarsku začalo) rozhodl tyto odtržené politiky od problému lidu odstavit.

 

Asi tak, jak to známe  z roku 1968 či 1989.

Ale zatímco komunisti v roce 1989 pokojně odešli a sklonili hlavy před vůlí lidu, tyto poslední zbytky extrémních politiků za pomoci tajných policií a silových složek si chtějí moc uchovat. To je ta nová DEMOKRACIE: stará už neplatí!

Ne, není pravda, že protestují extremisté, i když se nám to snaží šílená Merkelová, potažmo v České republice šílená Česká televize za pomoci pár extremistů jako jsou Votápkové, Kolářové či generálové přísahající na obranu socialismu dnes na NATO vnutit.

Terorista není ten, co brání svou vlast, svoji rodinu, ženy a děti, ale ten, co se je snaží oloupit, znásilnit, mučit a vraždit.

 

 

Česká televize či Merkelová může tisíckrát tvrdit opak, ale zatímco lid všech národů napříč Evropou a dokonce dnes už i Amerikou umí rozlišit teroristu od pokojného, ale rozhodného protestu proti násilí a zabíjení, poslední zbytky zvrácených politiků za pomoci silových orgánů a tajných služeb nám chtějí namluvit, že protestující dav proti násilí je ten terorista, musící se potlačit!

 

Jak dlouho s námi budou ještě manipulovat?

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  Je to tragédie. Ale lidi to nechtějí, tak kdo za tím stojí?

 • Návštěvník - wolfram

  Západ je zadlužený, na pokraji státního bankrotu a milióny parazitních migrantů prostě neuživí. A proč by to vůbec Západoevropané měli dělat?!
  Merkelová se sice může pochlubit jako krotitelka dluhů, která snížila veřejné zadlužení z 80 % za časů krize na současných 62 % HDP či švédská vládnoucí Rudo-zelená koalice Sociálních demokratů a Zelených se může pochlubit falšováním statistik o nízké kriminalitě, nízkém počtu znásilnění, neexistujích no-go zónách a nízkém státním dluhu 37,9 % HDP, ale realita není fake statistics. Volby budou 9. září 2018.

 • Návštěvník - Imrich

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  Jasně, Německo je v krachu a proto má jen za první pololetí 2018 přebytek státního rozpočtu 50 miliard EUR, přes bilión korun. :))
  https://www.novinky.cz/ekonomika/481430-nemecko-hlasi-bilionovy-prebytek-rozpoctu.html

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - Imrich

  Jistě, to je skvělé, Merkelová za to sanuje jednu pobočku Deutsche Bank.

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - Imrich

  P.S. Akcie největší německé banky letos dramaticky propadly již o 38 procent, a proto Deutsche Bank vypadla z evropského burzovního indexu EuroStoxx 50. Dnes, ve středu, se očekává, že Deutsche Börse oznámí vyřazení druhé největší německé soukromé banky Commerzbank z německého burzovního indexu DAX, ze stejného důvodu.

 • Návštěvník - Jan

  Merkelova je nestestim pro Nemecko a Evropu. Stoji za ni sily, ktere chteji migraci a zniceni narodnich statu Evropy. Merkelova je aktivistkou z DDR, pravdepodobne i STASI spolupracovnici (jako u nas vse bylo skartovano, aby se na ty svine nemohlo!). Nevim co je na tom pravda, ale mela styky i k Honneckerovi a tam se dohodli, ze bude pracovat na zniceni Nemecka (tehdy BRD) behem pristich 30 let. Jeji ukolari jsou Zide a ti Nemce tak trestaji za holokaust. Za Hitlera se tihle migranti nedostali ani na hranice a kdyz, koncili jako menecenna rasa s Zidy v plynu. Dnes jsou uprednostnovani pred Nemci, nasilni jim holky a manzelky, morduji je a biji. Jsou hyckani politiky i medii, jejich zlociny jsou pod cenzurou, maji ochrance v politicich i samotne skebli Merkelove.

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Merkelová je lidovec.

 • Návštěvník - Mysankova

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  volam k evropskym psichyatrum, vyradte stvoreni merkel z provozu museli jste zpozorovat, ze ta zena je v hlave vazne postizena syndromem velikasstvi kombinovanym s psychopatii..podobne jako byl jeji pribuzny manipulator ada ytler ..........moc dekuji

 • Návštěvník - jedy mark

  I am looking to learn more about this issue. Thank you for sharing. I will follow this site regularly happy wheels

 • Návštěvník - Adam Schule