A naši vítači z řad Evropských hodnot jako Máca, Jakub Janda od tyče, Piráti v čele s Bartošem se rozplývají: vidíte, jak si zde rychle zvykají?

 

Určitě těch sedm pobodaných, z toho čtyři vážně byli náckové. Ti naši hodní běženci jsou milí a přítulní...

 

Muž afghánské národnosti byl vyzbrojen nožem a železnou tyčí, napsal deník Le Parisien.

Agresor nejprve pobodal trojici mužů u kina MK2 na nábřeží Quai de la Loire. Posléze se jej pokusili zastavit hráči pétanque. Jeden z nich sice útočníka zasáhl koulí, ale nezastavil jej. Afghánec pak napadl dvojici britských turistů, z nichž jednoho vážně poranil v oblasti hrudníku. Dalšího člověka vážně poranil na hlavě. Celkem poranil sedm lidí; čtyři vážně ranění nejsou v ohrožení života. Pouze jsou vážně zranění, hlásila policie.

 

 

Tento čin Afhánce neměl narozdíl od Putinova novičoku teroristické pozadí. Přece by Afghánec nevraždil lidi. Jenom náckové si toto myslí, jsou přesvědčení Piráti v čele s Bartošem. I Macronova policie, která útočníka zatkla, jeho čin nevyhodnotila jako terorismus. Pouze jsou to pokusy o vraždu.

Každý ať si udělá úsudek sám...

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Volici musi vedet, ktere strany jsou pro migranty v Cesku, t.j. vitaci. To se musi stale jasneji dat lidem na vedomi. Nechcete-li tedy v Cesku pracovat na ekonomicke migranty tmave pleti, tyto strany-vitace nevolte!!!! Ktere to jsou? CSSD, ODS, Top09, Pirati, KDU-CSL, Starostove a nezavisli. Mozna jsem nejakou zapomnel.
  Budeme muset mit strategii k ochrane zeme pred migranty, teri ziskaji obcanstvi v Nemecku ci jinde a budou se chtit v Cesku usadit.
  To bude brzy! Nejlepsim resenim bude Czexit, pak uz nam nikdo nebude hrozit kvotami!!!!!
  Nasi politici si nevidi ani na spicku nosu a takovymi vecmi se zsadne nezabyvaji. Jejich kredo je dostat se za kazdou cenu k moci a krast!

 • Návštěvník - Piráti chtějí legalizovat marihuanu

  Souhlas, vážení, měli byste dohlédnout, koho vaši potomci volí. Migrantská invaze a legalizace drog nejsou fajn a cool, pokud si tedy mladí voliči Pirátů vůbec přečetli hlavní program této strany... Pirátské smažky se snaží legalizací drog apokalypticky zdecimovat český stát!

  04. 05. 2017 Legalizace konopí: Získáme miliardy do zdravotnictví a tisíce nových pracovních míst, navrhují Piráti
  „Naše reforma počítá nejenom s legalizací, ale i s regulací a zdaněním podnikání s konopím. Přinese zvýšení bezpečnosti, ale i více než 3,2 miliardy korun, které se vyberou na daních. Dojde ke snížení výdajů spojených s neúčinnou represí. Konopí už se nebude prodávat na ulici, kde k němu mají přístup děti. Předpokladem úspěšné regulace návykových látek je také maximální omezení reklamy,“ uvedl Jakub Michálek, místopředseda Pirátů. Podle propočtů Pirátů by se spotřební daň pohybovala kolem 30 korun na gram, celková cena by byla kolem 110 Kč/gram, aby se jim prý podařilo vytlačit dealery a černý trh. Odmítají monopolizaci domácími či zahraničními koncerny, stát bude vydávat koncese podobně jako na hazard. Lidé budou mít právo pěstovat si konopí pro vlastní spotřebu v určitém množství, například 10 rostlin.
  https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/legalizace-konopi.html

  O zdravotních a sociálních nákladech na léčení drogově závislých ani slovo... Kouření marihuany způsobuje schizofrenii (v lepším případě) nebo tumor, rakovinu mozku (v horším případě).

 • Návštěvník - jarumas

  Ich cieľ je anarchia a prostriedok ku nej je občianska vojna v Európe s muslimami. Za to ich Soros platí.

 • Návštěvník - Anna Shetty

  Doufám, že i nadále budete mít takové kvalitní články, které budete sdílet se všemi! Věřím, že spousta lidí bude překvapena, pokud si přečte tento článek!
  gmail