Skuteční manipulátoři:  jak pracuje Česká televize a její poskoci z dalších lokajských médií můžeme ukázat na dalším DŮKAZU. Když při volbách v Rusku pár gaunerů v čele s Navalnym a kriminálníkem Sencovem svolalo několika tisícová shromáždění napříč Ruskem, že důchody se mají dávat skoro od narození, Karas či Romancov a další vytvářeli atmosféru ruského povstání.

 

Česká televize a její extremistické pořady byly v extázi!

 

Vzdálenost ukazuje serioznost

Včera opět v Barceloně demonstrovalo kolem milionu, skutečně milionu lidí za svobodu a za propuštění politických vězňů, avšak na zasedání v Bruselu se grilovalo Maďarsko, Česká televize šílela a byla v extázi z Ruska, ale Barcelonu přidala jako kolorit pár nespokojenců.

A nyní se podívejte, asi netřeba komentáře

 Přibližně milion lidí odjelo do ulic Barcelony, aby označili Katalánský "Národní den", a ukázali pokračující podporu nezávislosti.

A v roce 2017

 

 Tyto davy obyčejných občanů jsou pár nespokojených extremistů, o kterých Brusel a Česká televize nemusí ani informovat.

Většinou jsou to prý ti "extremisté a hajlující náckové" jako v Německu, jako u nás a je třeba o nich mlčet.

 

Kdo tedy s občany České republiky manipuluje? My urážení jako dezinformátoři, nebo dotovaný mainstream v čele s Českou televizí?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - *

    Většina ze tří milionů Katalánců nechce odejít ze Španělska!
    Dva tuneldědci, Klaus a Mečiar, také rozdělili Československo, ve skutečnosti rozdělení Československa nechtěla ani většina Slováků. Možná by se také Češi mohli uchránit od "Klausovy privatizace státního majetku za nepřiměřeně nízké částky", kdyby Československo bývalo přežilo.

  • Návštěvník - ???

    V odpovědi na: Návštěvník - *

    Seš cvok?