Preambule

Ve světě narůstá napětí a mohutně se zbrojí. V Evropě se živelně hromadí milióny migrantů, mezi nimiž se skrývají nábožensky a kulturně nepřizpůsobiví, zločinci a teroristé. Hranice Evropské unie nejsou dostatečně chráněny. Lídři Evropské unie přitom přešlapují na místě a problémy neřeší. Zato se snaží potlačit jakékoli snahy členských států použít zdravý rozum a právo na posílení vlastní bezpečnosti. České republice se za odmítnutí imigrantských kvót vyhrožovalo tvrdými sankcemi a je na ni průběžně vytvářen nátlak přerůstající v diktát. S ohledem na současnou situaci vyhlašujeme tuto deklaraci.

 

Deklarace nezávislosti České republiky


My, občané České republiky, signatáři a sympatizanti této Deklarace nezávislosti ČR, prohlašujeme, že jakékoliv kroky vedoucí k omezování svrchovanosti našeho státu jsou v příkrém rozporu s naší vůlí a odkazy našich předků.

Rozhodnutí o rozvoji naší země musí vždy přijímat v prvé řadě Česká republika. Nesouhlasíme s povinným přejímáním směrnic, norem či mocenských diktátů, ať již jdou z Bruselu, Berlína, Paříže, nebo třeba Washingtonu, Moskvy či Pekingu. My musíme rozhodovat, jaké u nás budou platit zákony, tradice, kulturní i náboženská pravidla. My máme právo a odpovědnost určovat, v jaké společnosti žijeme a naše děti vyrůstají.

Jednoznačně odmítáme posilování evropských struktur, když jdou na úkor naší suverenity. Jde o vážné ohrožení svobod nás všech. Vyzýváme proto všechny politické představitele, aby nepřijímali žádné smlouvy, dohody a úmluvy, jež vedou či mohou vést k oslabování pravomocí českých státních a samosprávných orgánů i institucí. Trváme na tom, aby české zákony nebyly násilně podřizovány normám Evropské unie ani jakékoliv jiné země či společenství.

Významnou měrou se musí zpřísnit podmínky k nabytí občanství ČR. České volební právo musí zůstat výsadním právem občanů ČR. Vyzýváme vládu, aby se vší rozhodností zabránila vstupu a pobytu těch cizinců, kteří nechtějí respektovat naše zákony, tradice a zvyky.

Odmítáme veškeré omezování naší svobody a práva. Zejména svobody slova, svobody podnikání a práva držet zbraň a práva na ochranu života, zdraví a majetku.

Žádáme, aby byl náš stát připraven nekompromisně zasáhnout v případě narušení svrchovanosti území ČR. Podporujeme účast ČR v takových aliancích, které jsou a budou schopny zajistit dostatečnou bezpečnost občanů České republiky bez ztráty vlastní svobody a suverenity.

Setrvání České republiky v Evropské unii musí být podmíněno tím, že naše rozhodování bude respektováno bez nátlaku, ultimát a vměšování do vnitřních záležitostí naší země.

Chceme mír, bezpečí a prosperitu. Česká republika musí být suverénním, samostatným národním státem. O nás nesmí rozhodovat Brusel, o nás rozhodujme my sami.

 

 Signatáři

 
Orloj

Připojte se k deklaraci

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - wolfram

  Do roku 2004 jsme sice byli "nezávislí", ne-členi EU, a co jako bylo lepší? Řádil tady rozkradač národního hospodářství Václav Klaus se svými poradci Petrem Machem (ODS, Svobodní) a Jiří Payne (ODS, Svobodní).

 • Návštěvník - Johny

  Klasický nástroj propagandy a úporná snaha o zviditelnění několika zkrachovalých a odepsaných rádobypolitiků, kteří v řádných demokratických volbách nedosáhli ani trochu slušných výsledků ( Realisté - Robejšek, Hynek, Svobodní - Mach ).
  Jejich "Deklarace nezávislosti " je úporná snaha vyvolat v lidech podobu Deklarace nazávislosti Spojených států z roku 1776. Ani ta ovšem nebyla první - Arbroathská deklarace nezávislosti z roku 1320, Deklarace nezávislosti Holandské rep. z roku 1581 ji předcházeli ...........
  Pře volbami do senátu, komunálními se vlastně hodí cokoli, že Pokorný ?

 • Návštěvník - Sybille Netzer

  Podvodník Malý a lhář Kuras, jaká vybraná společnost! :-))))

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Sybille Netzer

  Kuras lhar neni, ty nicko!

 • Návštěvník - Dan

  Takhle nic nedosahnete. Nasi ucasti ve stavajicich strukturach EU a NATO, vazani smlouvami, atd. je svrchovanost nenaplnitelna a neuskutecnitelna.
  Prosadte odchod z instituci, ktere nasi suverenitu uz zcasti maji a ten zbytek chteji znicit tlakem na prijeti Eura, migrantu a zlocinych vyprav NATO soldatestky vsude ve svete, kde nechteji nadvladu USraele.
  Ta deklarace nema bazi, nikdo o ni nevi. I kdyz je vas zamer uslechtily, jste snilkove.

 • Návštěvník - Ali

  Some are allergic to leather or other types of bands. http://michelle-mineral-treatment.over-blog.com/

 • Návštěvník - Johnathan