Jaký trest by měl být v politice za křivá obvinění? A zatímco Piráti práskají a udávají před volbami až v Bruselu, jaká je relevance jejich udání, práskání a osočování? Neměli by být takoví lidé vyloučeni z politické soutěže?

Úvodník Skrytá Pravda

 

 

Nejmorálnější ze všech?!?

Patrik Nacher

 
Tohle je opravdu hloupé a dětinské hned ve dvou rovinách. Říci lidem, pár týdnu před volbami - dejte nám váš hlas, ale nečekejte, že budeme vládnout - umí asi jen Piráti. Kdo nevěří, může se přesvědčit. Lídr Pirátů v první odpovědi sdělí, že nechce kádrovat protikandidáty, aby poté nedělal nic jiného. V zásadě jsou všichni nepřijatelní a to z různých důvodů.
 

Pokud se ovšem rozhodl pro tento kobercový nálet, který předvádí ve všech svých rozhovorech, měl by si k tomu zjistit alespoň elementární informace, protože třeba v mém případě prostě a jednoduše lže. “Mluvím teď například o Patriku Nacherovi, který sedí v dozorčí radě firmy Pražská plynárenská Holding. To je firma, která nemá žádné zaměstnance a managementu rozděluje asi sedm milionů ročně na odměnách. Člen dozorčí rady si tam i s tantiemy přijde na nějakých 60 tisíc korun měsíčně.”, odpovídá hlavní pražský Pirát. Takže, pane Hřibe, v DR PPH neberu ani korunu a jako uvolněný předseda výboru pro výchovu a vzdělání jsem nemohl ani teoreticky.

Ale pojďme dál, nevím, kolik rozhovorů ještě Zdeněk Hřib poskytne, takže mu ušetřím čas strávený hledáním v monitoringu a ověřováním si faktů. Jakmile jsem byl zvolen poslancem, vzdal jsem se pozice uvolněného předsedy výboru, a to i přesto, že nejde o exekutivní funkci (primátor, náměstek, radní) a fakt, že oba úřady od sebe dělí pouze Karlův most. Udělal jsem to čistě z principu, protože kumulovat funkce konzistentně kritizuji a znamená to dopředu rezignovat na to, dělat ty věci plnohodnotně.


Jednoduché shrnutí i pro ostatní piráty, kteří jsou teď třeba ještě na moři – nepobíral jsem za dozorčí radu ani korunu a nikdy jsem nekumuloval funkce. Omluvu? Vlastně ji ani nečekám. Byla by asi na místě, ani ve volební kampani by se neměly sdělovat nepravdy, ale to by asi nebylo příliš pirátské v podání pražského lídra. Jestli tedy toto znamená ono „Pusťte nás na ně“, tak to abychom se začali trochu bát.
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Izmir

  Piráti jsou nedůvěryhodní, protože se stejně jako Okamura dostávají do popředí zájmů voličů jen skrze lži, manipulace a populismus.
  Například ty nehorázné dehonestace premiéra Sobotky na jejich volebním autobuse, aby se pak nakonec ukázalo, že Sobotka se ničeho nezákonného ani nemravného nedopustil! Dokonce v pořadu OVM, když se chtěl Moravec opět navážet do Sobotky, že prý Sobotka prodal byty, tak ho Pirát správně okřiknul, že Sobotka žádné byty neprodával, stát tehdy prodával akcie OKD a to je zcela něco jiného!
  Takže co Piráti, uslyšíme od vás někdy upřímnou omluvu na adresu pana Sobotky?!

 • Návštěvník - SPD

  V odpovědi na: Návštěvník - Izmir

  Jedině SPD je nejlepší a nekrade.

 • Návštěvník - Dan

  Krivaci a vitaci s indianskym outfitem jsou Pirati. A proto pryc od nich, jsou stejna slibotechna a donatori z nasich penez jako Socani!

 • Návštěvník - Dojnice @dojnice

  Zajímavý volební detail: na Praze 7 přivádí lídr ČSSD a budoucí ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček stranu k pozoruhodnému výsledku cca 1,7 % hlasů.
  https://twitter.com/dojnice

 • Návštěvník - novota

  Kudy chodil tudy krad a český národ oblboval, okrádal a ve volbách dostal napráskáno socan nedemokrat....:p:p

 • Návštěvník - Michonnet

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Tři Chazaři Hamáček, Zimola, Filip, rezignace ze všech funkcí a hned! Dvě nejstarší politické stany, 140letá ČSSD a 97letá KSČM, tu jsou od toho, aby hájily pracující lidi, a ne aby pomáhaly slovenskému zlodějskému tuneláři okrádat český národ!

 • Návštěvník - Johny

  Nějak vám to nevychází, Pařáte. Voliči v Praze na vás vůbec nedají. Čímpak to asi bude ?