Fištejn, Romancov, Pehe, Petr Kolář, Votápek jako superexpert... Desítky, stovky záhadných postaviček, které defilují v České televizi. Pokud se někomu zdá nadnesené cca číslo, samozřejmě se nejedná jenom o politology, ale i o politické geografy, ukrajinisty a ukrajinistky, analytiky a koordinátory, politické neziskovky vykládající lidem, co si mají myslet...

 

A samozřejmě komanda, která lustrují a pronásledují občany České republiky, pokud nemají "správné myšlení"!

A nejen to: Masarykova univerzita je plná žáků, kteří nedělají nic, jenom žvaní, co si mají i "dospělí" myslet, poskakují po náměstích a můžeme přidal další jako Poche, Petříček (byť to je dnes europoslanec a ministr, Člověk v tísni, návazné struktury pseudonovinářů, které samozřejmě nemají plat za práci, ale převodem od státu či Evropské unie přes fondy a dotace na správné myšlení a mnoho dalších tisíců lidí, co chodí přednášet do škol a institucí s vysvětlením, co si mají myslet. A práskačů či udavačů.

 

Kdo je sakra platí?

Jako houby po dešti, ale na práci nikdo není...

Vraťme se však k taškařici o Putinovi a Porošenkovi.

I když taškařice. Politické hvězdy v České televizi, ale i Kalouskové tvrdí, že Putin rozehrál další provokaci. Tou provokací jsou dělové čluny u Kerčského mostu. Což znamená, že Putin vyslal ukrajinské vojenské dělové čluny do kerčského prostoru, aby je mohl zajmout. Nebo donutil Porošenka, aby je tam vyslal. Nezdá se vám, že ten magorismus už je za čarou? A když totéž naznačila antiruská hvězda Petra Procházková, která je také placena ze záhadných zdrojů v jakémsi začínajícím deníku a je jasné, že reklamou si na sebe nevydělá, kruh je uzavřen.

 

Vážně může Votápek ve veřejnoprávní televizi dělat z lidí idioty?

Jde nepochybně o provokaci ruské republiky. Nepochybně je to akt, který Putin pečlivě naplánoval, hovoří hvězda veřejnoprávní televize Votápek

 

Neboli přeloženo z češtiny do češtiny Putin donutil ukrajinské vojenské dělové lodě, aby pluly ke Kerčskému mostu, posadil do nich ukrajinské špionážní důstojníky a zoufalý Porošenko na to přistoupil. Jak to udělal, aby proti sobě poštval NATO je ve hvězdách. Nebo ve "správném myšlení". A zde je otázka: jakým právem z nás dělá Česká televize negramotné hlupáky a používá na to Votápky a podobná individua?

 

Ale my víme, že za vše může jednoznačně Putin a je to prostě neprůstřelná logika...

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  K prehlidce techhle US pindosu bych chtel rict: Vime co rikate a pamatujeme si to. Nemyslete si, ze zase jen prevleknete kabaty a pojedete dal! Za ty lzi a demagogii se budete jednou nasemu narodu zodpovidat!
  Ted ke kauze Kercskeho incidentu. Jako pricina se vsude uvadi Porosenkova snaha ziskat volice ve volbach. Ovsem Porosenko je jenom pesak a trapna figurka. Oligarcha, dosazeny USA po jejich puci na Majdanu na toto misto 100% poslusneho pindose. Jeho role je, neustale urazet a provokovat Rusko, zabijet civilisty na vychode Ukrajiny!
  Tady jde o mnohem vic, Vsimnul jsem si, ze pokazde, kdyz se jedna o nejake priblizeni Evropy k Rusku, ci schuzka Trumpa a Putina, jsou tato jednani vcas torpedovana incidentem, ktery vynuti zapad, aby se setkani ci dohovor nekonal! Kauza Redl II v Rakousku pred cestou (ackoliv je spoluprace dustojnika rakouske armady s Rusy znama tajnym sluzbam uz od 90 let!) vedla ke zruseni cesty ministryne do Moskvy k jednani s Putinem. Kauza Kerc vedla ke zruseni setkani Trump Putin na G20, uz Trumpem oznamene.
  Kdo ma zajem na tom a proc? Tady jde o to, jakekoliv dohody vedouci ke snizeni napeti a posleze i k dohodam a odzbrojeni mezi USA a Ruskem za zadnou cenu nepripustit! Vedlo by to ke stagnaci ve zbrojeni a mozna i k demontazi NATO! K tom nenecha Deep State a jeho sily v CIA i v NATO a EU za zadnou cenu dojit! Tady jde o hegemonii a miliardy na zbrojeni, velke ksefty. Proto musi byt Rusko demonizovano, stale je hovoreno o hrozbe Ruska a jeho nebezpeci, aby se jeste vice zbrojilo!! Deep State dosud torpeduje veskere snahy o dialog s Ruskem, zakazuje Trumpovi setkani s Putinem. I v budoucnu budeme svedky incidentu, ktery organizuji neoconove a Deep State i tech, co maji vest k valce!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - amiourful

  zřejmě těch 500 politologů produkovaných ročně v ČR pracuje v potu tváře na vytváření clusterů: http://afinabul.blog.cz/1812/iniciativa-tajne-ovplyvnuje-zahranicne-vlady