Pokud práskání a udávání za pomoci dezinformačních deníků jako je The Guardian a Le Monde nebude uznáno a přitom díky těmto práskačům je těžce poškozeno jméno České republiky, žádejme velice, velice tvrdý exemplární postih, okamžité odstoupení ze všech funkcí a jako náhradu všem občanům  vyplatit odškodné ve výši 1 miliardy, aby už nikdo nikdy nezneužíval  občany a jméno České republiky jako rukojmí!

 

Pokud v tom svinstvu jedou i další, mohou se podělit! Požadujme, ať všechny udavače naplno odtajní!

I slepý vidí, že se hledá cokoliv, aby byl Babiš z funkcí odstraněn a my, občané, jsme sprostě zneužíváni v politickém boji stylem bolševismu a trestu gestapa!

 

Jak funguje toto udavačské svinstvo?

ČTĚTE POZORNĚ

 

Práskač najde nejslabší místo, které se nedá hned odhalit (u dotací či v politice se najde vždy nějaká ptákovina) a zatímco udání předá politické opozici do Bruselu (vždy se žádostí, aby nebylo prozrazeno jméno), ve stejný den práskač zasílá udání do dezinformačních mainstreamových deníků, které po tom s radostí čapnou.

 

  Ty si zprávu ověří  ze zaručeně ověřeného zdroje, jehož autor si nepřeje být jmenován, čímž zpráva dostává punc faktu!

 

A tím dalším zdrojem je onen Brusel, který potvrdí, že tento udavačský dopis převzali, ale nesmí prozradit onen zdroj.

 

Následně Česká televize celý den vysílá, jak The Guardian a Le Monde odhalily Babiše jako zločince!

 

 A takto podvodně manipulativně drtí obyčejný lid!

 

Tento zrůdný nacistický systém musí být vyloučen navždy, nechceme li, aby se vrátily koncentráky a totalita. Nebo zde jsou soudy, které nesoudí a to znamená, že se systém zhroutil a musí nás soudit  politická moc jako za bolševiků. Vážně toto jsme chtěli?

 

Někdy si říkáme (a stačí se podívat, že toto si myslí tisíce, možná miliony slušných): pane Bože, proč se musíme bít za Miloše Zemana, Andreje Babiše či Vladimíra Putina (spíše Rusko), když stojíme úplně na opačném břehu, ale tato svinstva vedená proti nim už jsou tak daleko za hranou, že nám nic jiného nezbývá? Nikdo netvrdí, že by byl Babiš andílek, ale místo abychom zastavili svinstvo dotací, které nám opticky pomáhá, ale ve skutečnosti západu platíme 3x víc, než on nám a ještě jsme jejich otroky, pseudodemokraté podporují dotace, aby v ruce měli páky na udávání a práskání, protože tak složité smlouvy nedokáže ošetřit ani nejlepší právník na celém světě!

 

Potrestejme exemplárně udavače a práskače, nebo se z toho svinstva a hnoje nikdy nevyhrabeme!

 P.S. Vysoký exemplární trest? Všichni tři vydělávají obrovské peníze ve veřejných funkcích, takže výše odpovídá jejich (nikoliv dělnickému) postavení!

 

Jenom pro zajímavost, všimli jste si, že ta stoka je vždy vedena přes Zelené?

Evropská komise podezírá Babiše ze střetu zájmů, hrozí vracení dotací

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - dedek

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Odstraněním Babiše se nic nezmění a je proti demokratickým pravidlům, neboť on a Ano jsou vítězi voleb a zájmu lidí. Pokud by se porušily demokratické zásady a Babiš byl odstraněn je to návrat do doby kdy politické a ekonomické lumpárny následovaly jedna za druhou a poškozovaly naši zem. Každý, kdo uvažuje jako vy by měl být označen za vlasti zrádce.

 • Návštěvník - Českozlodějsko, svinčík nad svinčík

  Celá částka, kterou by kvůli Burešovi mohla EU od České republiky požadovat, je 10,1 mld. korun.
  Že se nestydíte, voliči ANO.

 • Návštěvník - Izmir Ibn Abdulah

  Celý článek považuji snad za největší škvár a blábol na tomto serveru. Opravdu mediální žumpa se vším všudy.
  Na Babiše řítí jedna jeho lumpárna za druhou, ale tady z něj snad ještě udělají poloboha.
  Silně mi to připomíná současnou situaci na Ukrajině, kdy Ukrajina porušuje snad už všechno co se dá, Ústavou počínaje a svobodou projevu konče, nacisti pálí lidi za živa, vypalují redakce, ale nacisti si vše mediálně obhájí, za vše může ten zlý Putin a vše je proti Porošenkovi jen KAMPAŇ zlých Moscalů.
  No tady je to jak přes kopírák. Skrytá pravda chce brát samospravedlnost do ruky a rozdělovat miliardové pokuty. To už je jen kousek k vypalování redakcí. Mazání příspěvků to Pokorný už zlvádá, tak je třeba zvednout laťku ať zaznívá jen ta pravá pravda, ta Pokorného pravda!

 • Návštěvník - Toník

  V odpovědi na: Návštěvník - Izmir Ibn Abdulah

  Izmir alias Opus se nám ňák rozvohnil. Tak to asi teče ČSSD pěkně do bot!

 • Návštěvník - Dan

  Po neuspesnem Majdanu (v pozadi je US ambasada jako na Ukrajine) proti vlade a Babisovi zesiluje tlak na Babise z EU podporovany opozici. Doklada, jak hodne tem silam zalezi na odstraneni Babise za kazdou cenu. Ma to tezke, zneuzivaji jeho nemocneho syna i nekonecne vysetrovani Capiho hnizda, aby premier nemel pudu pod nohama, aby se stale poukazovalo na jeho vysetrovani! Jeho koalicni partner mu kope hrob a neustale mydli schody. Jak bylo videt, pri nejblizsi prilezitosti ho podrazi. Jen hrozba, ze je nahradi jinak SPD je zchladila. V soucasnem deni se musi urychlene ukoncit Babisuv lync nekoncicim vysetrovanim! Podobne jako u Ratha jsou rizeni zamerne prodluzovana a sabotovana. O to vice je nutne, aby obcane stali za Okamurou, Babisem a Zemanem, jsou to jedini politici hajici nase zajmy!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Al Capone Babišone

  Nikdy dotácie něvrátim, nikdy, nikdy, nikdy!

 • Návštěvník - wolfram

  Jj a také jak kleptooligarcha-premiér Babiš s radostí převzal od kleptooligarchy Bakaly vytunelované a zadlužené Ostravsko-Karvinské doly (OKD). Vůči OKD přihlásili věřitelé pohledávky za více než 20 miliard korun, Citibank požaduje 10 miliard korun, to taky budeme muset za Babiše zaplatit?

  29.10.2018 Soud začne řešit spor OKD a Citibank o pohledávky za 10 miliard
  https://www.finance.cz/516069-soud-zacne-resit-spor-okd-a-citibank-o-pohledavky-za-10-miliard/

  Babiš & Bakala: skořápky s akciemi dvou společností OKD s různými IČO a okradení Citibank o 10 miliard, Zdař Bůh!
  http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/6139-babis-bakala-skorapky-s-akciemi-dvou-spolecnosti-okd-s-ruznymi-ico-a-okradeni-citibank-o-10-miliard-zdar-buh

 • Návštěvník - Thomas

  Its not going to be a build and theyd come moment. http://holly-wax.over-blog.com/

 • Návštěvník - Margaret

 • Návštěvník - Mary

  Saline implants can leaks sometimes and infection could come about as well. http://diclofenacum-fastum-vanessa.emyspot.com/pages/diclofenacum-fastum-opinie.html