Karikatura ministra zahraničí jakýsi Petříček z ČSSD po skvělé misi mezi Banderovci na Ukrajině nyní přišel s dalším nápadem, že stejně jako nástupci diktátora generála Franca ve Španělsku i on uzná nějakého Guaidóa prezidentem Venezuely.

 

Přece takový machr z ČSSD ví, co dělá.

My zase uznáváme prezidentkou Francie Le Penovou, protože lid ve Francii už Macrona odmítá a na co se zdržovat s nějakou volbou. To už je přežitek.

Vážně ten idiotismus ještě více graduje? Za bolševika bylo alespoň zdání svobodných voleb. Dnes se USA rozhodnou a oznámí, kdo je prezidentem a ušmudlaní lokajové blahem chrochtají, že se nějak páníčkovi v Bílém domě zavděčí.

 

Stále to Petříček nechápe?

 

Jak úžasného pokakánka má naše vlast.

 

Již vzhůru hrdobci, co si "válíte kuličku trusu před sebou"...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Rorhodnuti je potvrzeni vsem obcanum, ze jsme 100% lokajem USA a EU. Podporujem pucistu financovaneho USA, ktery jim odevzda suroviny Venezuely.
  Vase uvahy o Petrickovi a kdo ho jmenoval jsou nesmyslne, usmevne! Jsme prece totalni poskok USA. Kdyz nam reknou, abychom skocili z okna, skocime!
  Podilime se na zlocinne politice USA, ktera valcuje vsechny, kteri jim nechteji lizat ...

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Dan

  Kdyz nam reknou, abychom instalovali u nas radar nebo atomove rakety, nase vlada to udela. Vyda nas tim zniceni, protoze rozpoutani valky nebudeme moci zabranit, bude v rukou USA.

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Jste Socan, to je videt. Socani umeji jenom rozdavat nesmyslne penize danovych poplatniku, jako vzdy z ciziho. Tim si nahoneji volice, kterym se to libi. Sami hospodarit neumeji, 320 milionu jsou stale dluzni za ziskani Lihoveho domu. Nemaji je. Hamacek je Mr. Lithium. Bez vedomi vlady zavazal zemi ke ztrate Lithia.
  CSSD je ve vlade jenom diky pitomosti opozice, ktera nechtela s Babisem vladnout. Vydira jenom neustale ANO k rozhazovacne politice, kterou ANO nechce. Prestante nam tady prednaset o geniusovi Sobotkovi!

 • Návštěvník - Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Návštěvník - Dan

  Samozřejmě plácáte úplné nesmysly. ČSSD nikoho nevydírá, aby rozhazoval peníze. Babiš rozhazuje sám od sebe a velice rád, protože si především kupuje důchodce, je to jeho priorita ve volebním programu, přeci jen to jsou 3 milióny hlasů konceptuálně negramotných důchodců. A za toto rozhazování důchodcům jednou skutečně můžeme draze platit.
  ČSSD chtěla především zvedat minimální mzdu, což tlačí i ostatní mzdy (ave svém důsledku to bude znamenat i reálně vyšší důchody) a to je relevantní požadavek, protože platy jsou v ČR stále směšné.
  ČSSD chce razantně zvýšit životní minimum protože je ostudně nízké (3410) zatímco například na Slovensku již přes 5000kč a v Němcku přes 12 tisíc., převedeno na Kč.
  Je manipulativní, pokud mi vyčítáte, že se zmiňuji o tom kdo Petříčka jmenoval. Především je to o tom, že jsme nesuverenní stát a to v mém příspěvku bylo na prvním místě, teprve až potom, že nejprve Zeman odmítl Pocheho, aby si tam dal loutku Petříčka. Takže Zjeman je ústřední postava ne že ne!!! Stejně tak jako je ústřední postava trestně stíhaný premiér, který všechny ty šachy umožnil. Babiš, který hlasoval pro oba kompakty !!!
  Jste jen konceptuálně negramotný volič, manipulovaný k fobii proti ĆSSD a ve skutečnosti ničemu nerozuméte.
  pozn.
  Petříček je jen velmi malá a bezvýznamná a poslušná figura, proto byl na ten post dosazen. Odpovědnost nesou předvším lidé, kteří ho do této pozice protlačili, a to je Zjeman a Babiš.

 • Návštěvník - Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Návštěvník - Dan

  Co se týče Lithia, tak to jste úplně mimo realitu. A už vůbec s tím nemá nic společného Hamáček.
  Licence na průzkum udělovalo ministerstvo životního prostředí, kde seděl Brabec a který ty licence EMH vydal. Na základě těchto licencí na průzkum má nyní EMH nárok také na těžbu.
  Memorandum nebylo o žádných závazcích anebo něčeho přenechání EMH.
  14 před volbami do Parlamentu v roce 2017 vypusti Aeronet zcela vylhaný článek o snaze ukrást 3 bilióny a zcela hanebně osočil ČSSD ve spojitosti s Memorandem. Marně Havlíček vysvětloval, že to není právně závazný dokument, že to je jen vzájemné porozmění o tom, jak se bude postupovat v budoucnu a že je to pro ČR velmi výhodné. Babiš osočoval Havlíčka z Arbitráží. A jak to dopadlo? Nakonec sám Babiš Memorandum zrušl, aniž by se jakýchkoli arbitráží obával. je to jasný důkaz toho, že Aeronet i Babiš lhal!
  Dalo by se o tom hodně napsat, jaký ta kauza byla podvod na voliče ze strany Aeronetu a na něj napojených hybridních serverů. Ale je to zbytečné vynákladat energii.
  Názorně jste se odhalil, jak jste zmanipulovaný a ničemu nerozumíte, nic si neověřujete nic nechápete. Jste jen konceptuálně negramotný volič, který nedokáže hájit své zájmy, zájmy své rodimy ani státu. Protože díky vašemu neporzumění zákonitě sloužíte těm, kteří vás mají v hrsti jelikož rozumí více.
  Tuto poučku Kazmy Prutkova často cituje Pjakin a na vás paltí 100%.

 • Návštěvník - Květuška

  Jste synové a dcery národa Jana Žižky? Jste. Tak konejte.

 • Návštěvník - Michonnet

  Takhle dopadne každý, kdo si pustí ukrajinské tzv. Židy jako Andrej Babiš, Zeman, Klaus, Poche, Kalousek z goletů na Zakarpatské Ukrajině do země. Drzá, zločinecká pakáž.
  Golet - "1. židovská osada v jinonárodním prostředí; 2. exil"

 • Návštěvník - *

  Úklid Prahy jako byznys ČSSD. Její členové mají firmy, které žijí ze stamilionových zakázek od města
  (9. 8. 2017)
  Zhruba 1,5 miliardy korun už utržily na veřejných zakázkách dvě firmy, jejichž vlastníci jsou členy ČSSD v pražském Hloubětíně. „Já si na něj vzpomínám už z období po volbách v roce 2006. Narazil jsem na něj na pražském magistrátu v předpokoji u Miroslava Pocheho, společně s Dolínkem a s Ropkovou," uvedl pro Ihned jeden z vlivných členů ČSSD. Zadina a Ženíšek se o úklidové zakázky v Praze velmi často dělí s firmou Prostor dalšího známého pražského sociálního demokrata Jana Kočky (jeho otec Václav je letitý provozovatel pražské Matějské pouti).
  https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/tri-firmy-ziskaly-za-uklid-prahy-stamiliony-stoji-za-nimi-lide-z-prazske-cssd-20170809.html

 • Návštěvník - novota

  Co po něm chcete...kudy chodil tudy krad a dluhy nevracel socan debilní demokrat....:p a dávat jsem nějakýho jevreje pjakina je hodně ujetý???

 • Návštěvník - stars koos

  The HC-SR04 Ultrasonic all kinds of sensor is a very affordable proximity/distance Nagano keiki Pressure sensor that has been used mainly for object avoidance in various robotics projects abs speed sensor . It essentially gives your Arduino eyes / spacial awareness and can prevent your robot from mazda 6 suction control valve crashing or falling off a table. It has also been used in turret applications suction control valve , water level sensing, and even as a parking Speed Sensor . This simple project will use the HC-SR04 sensor with an Arduino and a Processing sketch to provide a Pressure Sensor little interactive display on your computer screen.Intake Air Pressure MAP Sensorother sensorsEGR VALVE
  Knock Sensor
  Accelerator pedal