Už týden se mluví o hrdinné americké armádě, a možná, že 9.května (nové dějiny 8.května) vystoupí udatný původně bolševický generál Petr Pavel a oznámí, že "z leknutí" se bojů náhodně účastnilo i pár ruských vojáků a nějaký generál Svoboda.

Zvěrstva překrucování dějin se dostala do nejvyšších obrátek

Smutné je, že mnozí pamětníci ještě žijí, že za skutečné hrdiny jako je generál Ludvík Svoboda, který musel probojovat šílenou cestu pokrytou krví českých a slovenských občanů hovoří zrádci a spodina, která se zavděčí každému, komu cinká zlato a dolary v kapse!

 

Mohl ještě někdo víc urazit generála Ludvíka Svobodu?

 

Armádní generál Ludvík Svoboda
Armádní generál Ludvík Svoboda

 

Naše generace od padesáti let výš slyšela hrdinné příběhy tolikrát od útlého dětství, že jsme slyšet nechtěli a naslouchat odmítali. Bylo toho moc. Nyní se nám to vrací.

A my, naše generace, jsme bohužel zapomněli.

Jaký je to obrovský rozdíl mezi těmito bojovníky a hrdiny, kteří nasazovali své životy. Naši rodiče, tátové od rodin, aby ubránili naši vlast a dnešními vojáky, kteří za peníze slouží kdesi pro kohosi. Přesto si máme více vážit dnešních vojáků, kteří kdesi pro kohosi slouží v daleké cizině, ale vůbec neznáme ty, kdo naši vlast pro nás, naše děti a vnoučata vybojovali zpět a vlast nám vrátili!

 

legendární tank 23 - pozorně si prohlédněte, je na něm vidět, čím prošel
Zde, na Smíchově v Praze 5 byl symbol č.23, ale nerozbombardovaný podobný typ vystaven, samozřejmě vyleštěný

 

A takto zesměšnili Ludvíka Svobodu a Rudou armádu noví vykladači dějin - torzo tanku!

Může být něco horšího, než pohrdání těmi, co položili životy za naší vlast? Češi, Moravané, Slezané, Slováci, Rusové, Ukrajinci, Rumuni, Srbové...

144 000 ruských vojáků padlo za osvobození Československa. Za svobodu. Obyčejných kluků a tátů od rodin. Bylo zabito strašné množství žen i dětí pod nacistickou hrůzovládou. Pak vylezou nějací šmejdi a všechny památky zničí? To nebyli politici, to byli kluci a chlapi, to byli hrdinové. A šmejdi, co pracují pouze na destrukci, nikdy se o nic nezasloužili, pak stojí v čele špinavých urážek?

 

Jenom lidské hovado zamění boj o lidské bytí a svobodu 1945 s obdobím, kdy USA vraždily ve Vietnamu (1968) a útočily na SSSR z východu a SSSR si logicky udělal obrannou hranici na nejzápadnějším území - bohužel v Československu. Ano, byla to okupace, ale na pozadí zabijáků z Pentagonu ve Vietnamu logická! A toto bylo osvobození z roku 1945, grázlové nevzdělaní!

 

Ne, generále Ludvíku Svobodo, my, obyčejní Češi, Slováci, Moravané, Slezané i Slováci nikdy nezapomeneme, naše děti a vnoučata nikdy nezapomenou a na zločinné překrucování dějin do konce života nepřistoupíme!

Čest vaší památce, skutečný hrdino generále Ludvíku Svobodo a děkujeme Rudé armádě, že její zásluhou byl mír do Evropy vrácen a Československo (Česká republika a Slovensko) nebylo vymazáno z mapy světa.

Nikdy, nikdy nezapomeneme a navždy upřímně děkujeme!

 

 P.S. Retardovaní jedinci tvrdí, že když byl originál v boji zničen (a skutečně nás tank s číslem 23 osvobozoval), nemá právo lid český vystavovat jeho repliku, tudíž neplatí, že tank 23 bojoval. Na pozadí toho však zjišťujeme další balast: pokud Rusové Prahu v květnu v roce 1945 neosvobozovali, jak se stalo, že byly ruské tanky zmasakrovány?

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: wolfram

  Sedm vypatlancu se podepsalo pod vrazdu 1 milionu Kambodzanu. Khmer Rouge se ani Banderovci nevyrovnaji.

  At je to jak chce, primarnim ucelem americke intervence nebylo vrazdit, ale branit Indocinu proti invazi Viet Congu a Khmer Rouge.

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Po francouzske porazce u Dien Bien Fu prevzali USA intervenci ve Vietnamu. Chteli zabranit postupu komunismu vrazdenim obyvatelstva napalmem, Agent Orange, masakry My Lai, atd.. Dodnes se tam rodi deti znetvorene Dioxinem z Agent Orange, ktereho tam vypustili z letadel na tisice tun! Nakonec je general Giap vyhnal, USA valku prohrali. Jako ji uz prohrali v Afghanistanu a Syrii. Jenom koukaji, kde nechal tesar diru, aby s ostudou neodtahli a zachovali si tam vliv.

 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Dan

  Vyhnali je "odpurci valky". Jednim takovym "peacenikem" byl Bill Clinton, ktery potom bombardoval Srbsko.

  Jste v dobre spolecnosti: mirovy bombarder Clinton a komunista Giap..

  Krátká URL:
 • Zoltán Kolompár

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Každý, aspoň priemerný vzdelaný človek vie, že Pol Pota nemal s marxismom ani s komunizmom nič spoločné. Pod hlavičkou vybudovania "komuninizmu" vyvraždil približne poldruha milióna ľudí. Jeho predstavy "komunizmu" boli také, že je potrebné zbaviť sa všetkých výdobytkov vedy a techniky vrátanie obyčajných lopát či krompáčov a vrátiť sa do rodovej spoločnosti. Čo nikdy nemalo nič spoločné s učením Marxa ani so žiadnym socializmom. Pol Pota vraždil aj ozajstných prívržencov Marxa tak ako aj iných občanov Kambodže. Pred svetom tieto jeho činy ostali dlho utajované. No, nič netrvá večne. Len tak na okraj pre českých priateľov - aj Hitler mal v svojej strane názov robotníka a socialistická. Preto, aby získal pre svoju ideu nadvlády a zotročenia všetkých nie nemeckých národov, aj robotníkov a predsa to nebol komunista.

 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Zoltán Kolompár

  Jde o to, ze Americani Kambodzu proti Pol Potovi branili.

  Krátká URL:
 • wolfram

  Ani ťuk o Pražském povstání v médiích klepotooligarchů Babiše, Bakaly, Křetínského, Dospivy.
  Ani ťuk včera v "Dvořákově televizi za všechny peníze", kromě krátké zmínky v Událostech. ČT neodvysílala žádný dokument o Pražském povstání, nic. Že by ČT vysílala nějaký film k výročí, Cestu k barikádám nebo Němou barikádu Otakara Vávry, Zbraně pro Prahu (1974), Májové hvězdy (1959) se začínající Janou Brejchovou? Kdepak.
  Co to znamená? Já myslím, že jejich proněmecký kolaborantský vzkaz je jasný.
  https://www.ceskatelevize.cz/tv-program/05.05.2019/

  Krátká URL:
 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Dukaz nasi prislusnosti k imperiu USA, pro ktere je vse ruske toxicke, spatne. JAKO DRIVE ZA KOMUNISTU, ALE OBRACENE! JENOM JE TREBA RICI, ZE KOMUNISTE MELI O USA PRAVDU A ZE TA PRAVDA JE MNOHEM HORSI, NEZ RIKALI!

 • Dan

  Zijeme v dobe, kdy opravdovi nasi pratele a Slovani jsou demonizovani, spineni a zloduch, ktery to dela je vychvalovan. A my mu jeste pomahame. Misto vdeku Sovetum za nase osvobozeni a ucteni pamatky padlych 144.000 Rudoarmejcu, slavime US Army a jejich par padlych v Plzni. Bombardovani Prahy a Plzne par tydnu pred koncem valky spojenci se stovkami mrtvych obcanu pro nas neexistuje, jakoby se nekonalo. V jakem to svete lzi a klamu to dnes zijeme, kam jsme se to dostali po sametu?

  Krátká URL:
 • Rudolf Kavan

  Je uplne jedno jestli u Plzne padl American 1 nebo 114. Je jasne, ze kdyby Amerika nebyla ve valce, tak by SSSR valku proti Nemecku a Japonsku prohral. Je to stejny nesmysl, jako tvrdit, ze nas osvobodili Vlasovci a Rumuni. Technicky je pravda, ze osvobodili nektere lokality, ale vytrzeno z kontextu je to uplny nesmysl.

  Vojaci Rude Armady, kteri padli, zasluhuji aspon minimalni uctu a pietu. Z naseho hlediska to osvobozeni bylo, at uz si myslime o Stalinovi a bolsevismu cokoliv.

  Pan Pokorny nechape, ze dnes se ve svete deje neco uplne jineho. Zacalo to s nastupen neoconu po te, co skoncila studena valka.

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Kavane, vy jste choromyslny clovek, nebo idiot, nebo troll.
  Na Rude armade nechavali spojenci tu nejvetsi zatez boju s nacisty, ackoliv je Stalin neustale vyzyval, aby otevreli uz konecne k odlehceni Rude armady frontu na zapade! Az teprve kdyz zapad videl, ze Rusove neprohrali a ze Ruda armada ubranila sve pozice a zene fasisty zpatky, otevreli invazi ve Francii. Meli obavu, ze Ruda armada ovladne jinak celou Evropu a zavede v ni komunistickou ideologii jako ve vychodnich zemich. To byl hlavni duvod invaze ve Francii. Na vychode byly Sovety pripraveny obsadit i Japonsko. Ze stejneho duvodu, aby to Sovetum prekazily na Japonsko hodily USA dve atomovky. Toto zverstvo nebylo nutne kvuli Japonsku, ale kvuli Sovetum, aby je USA zastrasily a dalsi expanzi do Japonska zastavily. A tak ma Rusko jen Kurily. A i ty chteji Japonci ted dostat zpatky a korigovat vysledek valky. Obcane Kuril se nechteji stat Japonci a Rusove poukazuji na povalecne rozdeleni sveta, kde Japonci prohrali.

  Krátká URL:

Nejnovější články