Z několika málo motorek se dnes stává velká demonstrace za svobodu a mír mezi národy. A fanatičtí stavěči amerických základen to prostě nemohou vydýchat a pražská kavárna lepšolidí dostává kolaps.

 

Boj proti lžím a dezinformacím veřejnoprávním!

U Jaromíra Soukupa

Možná bychom měli ukázat, kdo dezinformace vypouští: kdo skutečně osvobodil Česko - Slovensko a co nám předkládá Česká dezinformační televize (možná lépe by vystihl nadpis Česká utajovací televize)

Zkusí Česká televize a cenzorní orgány zpochybnit tuto mapu?

 

 Z pravdy má Česká televize a pseudodemokraté hrůzu

A utajovací Česká televize, snad právě proto, že fakta nehodící se utajuje víc, než komunistická propaganda, se stala jedničkou v dezinformační kampani. O těžkých bojích při osvobození Slovenska na Dukle nic. Slovům "Rudá armáda a osvobození" se vyhýbá jak čert kříže. Ale každému, kdo se zabývá fakty, vyhrožuje z obrazovky celá plejáda Čepičků, Urválků a Stalinů, kteří zahodili rudé knížky a hrají si na demokraty!

Braník Praha: Foldyna a spol.

 

Česká televize lže: jízdy Nočních vlků se účastní všechny národy! Lidé, co chtějí mír!

všechny národy

Jenomže mír některým lidem, co z války bohatnou nevyhovuje. Proto se snaží vyvolat válku, nenávist a zlo! Ale Němci (obyčejní lidé) to dnes nejsou!

SPZ dokazuje

A Kozácký soubor v Praze

Braník Praha 2019
Mezi národy

Možná bychom si měli ptát, proč ta nenávist: je to boj o rozdělení zbytku dolarů, než USA zničí šílený dluh? Potřebují nerostné bohatství Ruska, Venezuely, Iránu, Libye a dalších na válečné běsnění a humanitární bombardování států z celého světa?

Lidé potřebují rodinný krb, ne válku! Toto jsou přírodní kamna na celou noc.

Kdo skutečně osvobodil Československo?

 

PRAVDA VÍTĚZÍ

Dějiny nepřekreslíte, dějiny nepřepíšete!

 

Je čas zločinu další války říci rozhodné: NE!

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Rudolf Kavan

  Možná bychom si měli ptát, proč ta nenávist: je to boj o rozdělení zbytku dolarů, než USA zničí šílený dluh? Potřebují nerostné bohatství Ruska, Venezuely, Iránu, Libye a dalších ... ?

  NE! Monetarni motiv je to jedine, co cesky knedlik dovede pochopit, ale je to nespravne chapani.

  Duvody jsou:
  * Nejmocnejsi "moci" ve state neni ani legislativa ani exekutiva ani soudnictvi ale tisk. Ten je v USA (a v Cesku) v nespravnych rukach, bez kontroly a protivahy, nikomu nezodpovedny.
  * Korupce moci (megalomanie)
  * Nastup neoconu
  * O te hlavni pricine se nesmi mluvit

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Rudolf Kavan

  Vy to mate ale popletene! Ty agrese ve svete jsou vysledkem hegemonie USA, jako svetoveho cetnika, parazitujiciho na vsech slabych statech a valcujicim vsechny, kdo se mu nechteji podridit a odevzdat mu za rohlik sve suroviny!! Ovladnout suroviny a uzemi, hegemonie, to jsou jeho cile, ktere uskutecnuji USA vsude na svete. Za 7 valek v 15 letech s miliony mrtvych jsou zodpovedne. Proc je vse v nespravnych rukach? Protoze jsme jejich kolonii. On ovlada nase media i nasi zahranicni i vnitrni politiku! Proto se adoruji americti vojaci v Plzni a zamlcuji Rudoarmejci, kteri osvobodili 90 % Ceskoslovenska!
  Vy ale zijete nekde jinde, nebo jste to jeste nezpozoroval!

 • Návštěvník - Rudolf Kavan

  "Jenomže mír některým lidem, co z války bohatnou nevyhovuje. Proto se snaží vyvolat válku, nenávist a zlo! Ale Němci (obyčejní lidé) to dnes nejsou!"

  Je naprosta pravda, obyčejní Němci dnes valku nechcou. Z valky zbohatne malokdo. Nemecky prumysl valku taky nechce. Je proti sankcim. Chteji dovazet levny plyn a vyvazet sve produkty do Ruska. Pro valku je nemecky tisk (jestli se nemylim, tak vetsinu vlastni Axel Springer) a americti "pratele" Nemecka, tj. hlavne "neokonzervativci". Merkelova sedi uprostred jako slepice na plote.

 • Návštěvník - Dan

  Diky p. Soukupovi a jeho TV Barrandov za vysilani s evropskou pravici i za vysilani s Nocnimi vlky. Jsou to sekaci, upominajici nas na dobu naseho osvobozeni. Umoznujete lidem poznat pravdu a jine nazory. ktere nase media zamlcuji, zalhavaji a prekrucuji!

 • Návštěvník - Noční vlci u Soukupa

  TV Barrandov Noční vlci: v Duelu u Jaromíra Soukupa 6.5.2019, záznam zde:
  https://www.youtube.com/watch?v=Vh9RHxHCY80