A ticho po pěšině, RTV dokonce za propagandu a la Goebbels napsala prémii Dvořákovi 2,4 milionu Kč a youtubeři budou kontrolovat babičky a dědečky, aby neuhli ze správné, ideologické cesty. (Nikoliv, že by je chránili před prodejci hrnců a úžasných dek, jak se mylně domnívá Soukup z Barrandova, ale aby je chránili před nesprávnými myšlenkami o Evropské unii, na což dohlíží hlavní ideolog Jourová)

 

Jaký zisk má Česká televize z napojení na Deník N, slovenský Denník N a jeho nepřetržitou (či častou) propagaci tothoto divného ideologického média?

Propagandistické řetězce, aby lidé správně pochopili tu správnou ideologii mají svůj řád: ač jiné názvy, struktura se neliší. Ale nemá cenu psát tisíce slov a mlátit prázdnou trávu. Raději ukážeme svodky jako důkazy a snad i naprosto neinformovaný čtenář pochopí, jakého si z něj dělá mainstream užitečného idiota. Kdo nejde s námi, jde proti nám, říkali soudruzi a proevropská, probruselská kavárna se tohoto hesla drží jak klíště.

 

DŮKAZY (DALŠÍ)

 

 

A zaměření Deníku N a Denníku N? Posuďte prosím sami...

 


A jenom (vždy) náhodou jsou v tomto řetězci zapojeny "Aktuálně.cz, FORUM 24, Evropské hodnoty Jakuba Jandy od tyče, Člověk v tísni, Sorosova nadace a...

Můžete si dohledat sami.

A hlavně: může někdo tuto propracovanou tabulku "z internetu" zpochybnit?

Přes prázdniny a dovolené si můžete s tajenkou, jak mediální řetězce propagandy působí a jak se ideologické zprávy přenášejí hrát sami. Přesně pro tuto špínu byly vyraženy z Maďarska, z Ruska, proto zuří Trump, Salvini, proto je problém z Brexitem, a ač se zdá, že je to "špecifikum" České republiky, je to napříč celou Evropou, kde útočí na Le Penovou, na Afd v Německu a zatímco o sobě tato média tvrdí, že jsou čistá a vlastně lilium, zatímco my jsme ti špatní, opak je pravdou. Důkazů o propojení je stále víc, proto nás Jourová kriminalizuje a pokud se jí Babiš nezbaví, bude to jeho konec.

Není tou silnou postavou, ale tváří špinavé, protičeské propagandy. A Babiš na Jourovou dojede.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Dneska na Cro dvojce si samoliba hovada u mikrofonu gratuluji navzajem k narozeninam. Koho to zajima, ze nejakekj Pepa z Cro ma zrovna narozeniny a kam pojede na dovolenou? Vzajemne chvaleni kolegu (za co, jsou za to placeni!) je neustale na programu. Mimo techto chujovin nam bez prestani lzou, prekrucuji fakta vysilaji pouze sracky made in USA. Ze Amici otevrene priznavaji, ze neustale kyberneticky utoci na Rusko a jeho infrastrukturu a provokuji tim atomovou velmoc nikoho na zapade nevzrusuje, coz je neuveritelne, nepochopitelne! ANi slovo kritiky o tom! Sami prohlasuji, ze jakmile jim neci takoveho Rusove udelaji, zacnou letat atomove rakety na Rusko!
  Podly a prolhany ksindl vsude v politice a mediich tak vstupuje do nove faze provokaci Ruska, ktera muze skoncit znicenim planety!
  A ta hovada v mediich se ukajeji Babisem a jeho stretem zajmu, ktery mozna zadny neni. Velikost dotaci EU je urcovana presnymi pravidly a kvotami, ktere Babis ani ANO nemohou menit!

 • Dan

  Zamysleme se nad pricinou toho, co se deje ve spolecnosti.
  Proc ta nenavist ve spolecnosti? Proc prijde 250 tisic lidi ve vedru na Letnou demonstrovat? Proc ta nenavist k Babisovi, prezidentovi, Benesove a vsem jejich podporovatelum a volicum?
  Ta odpoved je jednoducha: Neustala masaz obyvatelstva nenavistnym lhanim o vlade, Babisovi, prezidentovi, Stankovi, Benesove! Zadna fakta, jenom neustale nenavistne komentare, ze vsechno delaji spatne (nic konkretniho), ze museli uz davno podat demisi. To neni jenom hlas medii a opozice, ktera volby vysoko prohrala, to je neustale popichovani a brojeni proti nasi vlade, premierovi a prezidentovi, vzbuzovani nenavisti u obcanu, kteri teto fobii uveri a nechavaji se zmanipulovat i par umelci na demonstracich.
  Babis o tom vypravel. Na jednom setkani chtel diskutovat s obcany, obhajovat se. Nemel sanci, nejaka zenska na neho neustale jecela 'demisi, demisi'. Kdyz se ji ptal proc, nedostal odpoved, jenom dalsi jeceni 'demisiiii'!
  Zmineni politici, ktere media a opozice neustale ocernuji nejsou pricinou nenavisti ve spolecnosti, ani duvodu k demonstraci! Tu nenavist u obcanu k nim uz od voleb neustale zasevaji jim nepratelska media a opozicni politici svym nenavistnym, nepratelskym a nevyvazenym zpravodajstvim a komentari v Cro, CT a mediich. Mlci o uspesich vlady, neustale jenom kritizuji a stvou verejnost proti vitezum voleb!!! Uvedomme si to konecne, co to znamena, kdyz verejnopravni media pracuji neustale proti vetsine nasi spolecnosti, ktera Babise, jeho hnuti a prezidenta zvolila.
  Jak je mozne, ze tuto pakaz v mediich neni mozne odstranit a nahradit ji vyvazenym a pravdivym zpravodajstvim?????????????

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Pryč s tímto tunelářsko-pobělohorským režimem! Nechceme zloděje Babiše, ani zloděje ODS-TOP-KDU-ČSL-STAN! Chceme novou republiku, kde nebudou vládnout zloději!
  P.S. Czerninové (Czernin TOP09) získali v pobělohorských konfiskacích obrovský majetek, Schwarzenberg (Schwarzenberg TOP09) se rozvaluje na panství Čechů Rožmberků! Czerninové se po Bílé hoře podíleli spolu se Schwarzenbergy a jinými vetřeleckými německými šlechtickými rody a katolickou církví na genocidě českého národa. Zbláznily se dnešní generace Čechů, že tuto zločineckou šlechtu pouštějí do parlamentu?! Za co Vaši předkové bojovali stovky let, na co dřeli národní obrozenci, Masaryk a Beneš?! Taková ostuda!

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Prosim, navrhnete, koho byste volil namisto tech zlodeju u moci nebo v opozici. Prosim jmena, muzete se prece sam prihlasit! A pod jakou hlavickou to chcete delat? Demonstracemi po demokratickych volbach, kdyz medii vyhecovani dutolebci jdou demonstrovat a nadavat vlade a premierovi, ktere vetsina obcanu zvolila?
  Predstavujete 'Nesnesitelnou lehkost nadavani a volani po naprave nespravedlnosti' bez jakekoliv rozumne myslenky. Chcete byvalym slechticum jako obcanum zakazat se podilet na politickem zivote, protoze jejich predci parazitovali na nevolnictvi? A dokdy chcete zjednat napravu zpatky - do Bile hory, nebo az ke krali Vaclavu IV?
  O co vam vlastne jde, o potrestani nekoho kdo si nakradl? Nebo o zlepseni nasi spolecnosti, spravedlive pro vsechny? Pro to jsem taky a radim vam, bezte k volbam!
  Protoze jakakoliv revoluce plodi jenom nove nasili a nespravedlnost. Vysledek nasilneho prevratu je vzdy zalostny.
  Asi neznate Lex Schwarzenberg, kterym vyvlastnil nas parlament jeste pred unorem 1948 vetsinu hradu a zamku, a pozemku Schwarzenbergu. Totez na zaklade Benesovych dekretu postihli Lichtensejny na Morave. Neni to tak, jak vy si myslite na zaklade lzi a lacinych stvavych reci komediantu a jinych lepsolidi.

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Já volím SPD ( i když není dokonalá) a proč Vy, Dane, nechcete volit "Národní blok", nějakou národní stranu? Proč jste si Babiše tak oblíbil? Co udělal konkrétně dobrého? Nic. Babiš jako ministr financí 3 roky blokoval návrhy ČSSD na zvýšení důchodů a jízdné zdarma, ale když bylo před parlamentními volbami, hups, vytasil se s tím Babiš sám. Jestli si chválíte Babišovu evidenci tržeb podnikatelů státem a kontrolní hlášení, tak čistý výnos EET jen 4,7 miliardy korun a hlavně, karuselových podvodů neubylo.
  "Kontrolní hlášení pomůže jen v identifikaci, ale ne v samotném vyšetřování. „Správce daně je schopen identifikovat podvod dřív. Ale počet lidí, kteří se zabývají jejich prověřováním na Finanční správě, je pořád stejný a mají omezenou kapacitu. Neudělal se tam žádný posun,“ uvedl bývalý ředitel Finanční správy Žežulka."
  https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/vypatrat-karuselove-podvody-muze-trvat-roky.A170124_110644_ekonomika_fih
  Mnohaletý šlágr volebního programu ČSSD - registrační pokladny pro živnostníky - prosadili poslanci ČSSD a KSČM už v roce 2005, měly začít fungovat od roku 2007. Jenže Topolánkova vláda ODS a TOP09 zákon o registračních pokladnách zrušila. Na Slovensku jsou povinné registrační pokladny už od roku 1995 - skoro 25 let (!!!) - i slovenští prodavači na tržnici mají přenosné registračky a na finančáku dokladují kotoučky. V Česku jen samé lži zkorumpovanců a mafiánů.

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Registracni pokladny jsou nutne a spravedlive v podnikani. Plni take kasu. Proti nim broji jenom opozice, zlodeji z ODS a jini.
  Ja bych volil taky SPD pane! Ta mela byt ve vlade, ne CSSD! Ale ten plan mela zhatit Merkelova vydiranim Babise!
  Proc se zastavam Babise? Protoze tam schopnejsi, inteligentnejsi a pracovitejsi politik neni! Z toho zla, co je v opozici je on a ANO zlo nejmensi! Media uspechy jeho vlady utajuji a tak si myslite, ze je to stejne jak za Sobotky nebo Topolanka! Chcete radsi ty mimone, zlodeje a lhare z opozice? Chcete prolhane Piraty? Stale jenom na vladu plivaji a kritizuji, prekrucuji a kdyz se dostanou do funkce, jsou jejich sliby zapomenuty! V Praze neustale kritizovali Krnacovou, ze hlasovani jsou tajna, ze musi byt vse transparentni! Ted, kdyz tam maji Hriba je zase hlasovani tajne! On je rozdil, na nekoho plivat co je ve funkci a pak tu funkci sam vykonavat. Tihle indiani s nemytymi vlasy nam maji naordinovat maturitu bez povinne matyky, cestiny a ciziho jazyku, aby se zalibili svym adolescentnim volicum a jinym pitomcum! Blbost ma zvitezit, halvne, kdyz budeme zase zvoleni! Babis nemusi krast, ze je miliardar jako jini, vyuzil dobu privatizace. Ma smulu, ze je v politice, protoze ti ostatni zlodeji z neho maji strach, protoze o jejich zlodejnach hodne vi! Proto ty neustale kauzy co neho siji a media je podporuji. Babis umi reci, nemusi mit tlumocnika jako jeho predchudci, pohybuje se naprosto nenucene vsude a dela pro nas, ne pro cizaky. Ma tam schopne lidi v ANO a vyhazuje vsechny korupcniky bez milosti. Zamyslete se nad tim a prestante verit, co ta pakaz v mediich o nem neustale rika a tvrdi. Existuje prece presumpce neviny v kauze stretu zajmu. Tu oni ale vubec nerespektuji a ucelove ho neustale obvinuji! Neni vam divne, ze media, ktere si platime z dani neustale spini prezidenta a Babise, ktere si vetsina lidi zvolila????????

  Krátká URL:
 • Dan

  Vidim, ze tady diskutuji hlavne ja, skoda!
  Dnes 1.7.2019 v komentarich Cro Plus pred 19 hodinou mne zvedl ze zidle komentar, ktery spinil a dehonestoval zeme V4. Doslova: Zeme V4 jsou spinavci!
  Neni mozna naprava orwelovskeho Cro a CT a medialniho zpravodajstvi?
  Ackoliv obe instituce financujeme z dani a poplatku, plivaji nam stale do tvare!!!!

 • Václav

  V odpovědi na: Dan

  Nechte na hlavě, politická scéna se bude po prázdninách měnit. A co udělá Babiš nevíme.