Jmenováním premiéra Sobotky pověřit Prouzu vyjednáváním o brexitu je přesně vidět, jak nesvéprávně v Evropské unii Sobotka jedná. A že je Sobotka přesně ten mopslík, co k Bruselu zaštěká, pak stáhne ocas a s vytím zaleze do boudy a třese se a třese se...
A trapné urážky politiků Velké Británie zastánci EU v Evropě jsou ve stejné nenávistné poloze!

A pak vyleze - státní (rozuměj bruselská myš) Prouza a hned oznámí:
zamáváme se Sobotkou pěstičkama, ukážeme Londýnu tvrdé pěsti, Londýn zaleze pod stůl a s hrůzou nám podepíše, co my mu jako ohlodanou kost předhodíme. Kde se tito dementi vzali ve vedení našeho státu?

Prouza říká, že je nutné okamžitě zahájit jednání, aby k nám přešly instituce z Velké Británie. Idiotismus nebo demence? Pak hned řeší s drzostí vlastní Skotsko, propad trhů, které se okamžitě zase mění nazpět dle spekulantů, a lituje Brity. Co je Prouzovi do toho? Kde bere tu drzost kritizovat vnitřní záležitosti Velké Británie, kde bere drzost tvrdit, že Velká Británie měla minutu po referendu zahájit jednání o odchodu, kde bere drzost tandem Sobotka - Prouza, jak má jednat Velká Británie - konečně zase svobodná zem?

PPP aneb perly perlí Prouza

Úkolem CzechInvestu bude zjistit, které firmy mají v Británii sídlo nebo nějaké zajímavé operace, a začít s nimi jednat. „Pokud tady mají velký výrobní závod, tak může dávat smysl, že i administrativu přesunou do Česka.

„Budeme se bavit s bankami. Řada z nich bude muset být přítomná na evropském kontinentu, protože nyní je v Británii a využívá takzvaného evropského pasu. Česko podle Prouzy může být lákavé i tím, že má přátelské prostředí pro finanční instituce nebo že má rozumného regulátora.

Zajímavé příležitosti by podle něj přineslo i získání některé z evropských agentur, které se zatím nacházejí na britských ostrovech. „Pokud přijde agentura, často přichází byznys,“ vysvětlil.

Co s takovým (promiňte) pitomcem se štěkajícím Sobotkou za zády?

Prouzu je třeba okamžitě vyrazit, dát důvěru skupině v čele s někým, kdo neleze po zemi v Bruselu, ale bude jednat za Českou republiku! Pokud toto není schopen Sobotka pochopit, je třeba dát padáka i jemu. Nás neživí Brusel, ale i ty dotace jsou podvod, protože ročně posíleme o mnoho víc peněz ven, než dostáváme. Stačí sečíst zisky, dividendy...

Prouza s demencí mu vlastní dokonce tvrdí, že když se Británie nepřiplazí, odsuneme ji na úroveň Venezuely!!!

Vážně takový pitomec zastupuje české občany, naší zem? Která hlava to posvětila? Skutečně hlava Sobotkova? Jaký servis chce toto individuum dávat europoslancům? Není snad důležitější, co si myslí občané České republiky, než divné duo Sobotka - Prouza?

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny