Znovu si opakuji: devětadvacetiletý student Daniel R. napadl Ladislava Jakla. A ještě jednou: devětadvacetiletý student Daniel R., přiživující se jako datový analytik napadl Ladislava Jakla.

Divné: co je utajeno u tohoto experta? Proč studuje ještě ve 29 létech? Pracuje pro provokatéra Vrábela, který pronásleduje na internetu diskutující a jehož adoruje Václav Moravec? Jak to, že prazvláštní DeníkN - extremistický, antiruský deník, kterého propaguje Česká televize a všude provokuje v čele s Petrou Procházkovou tak obhajuje tohoto studenta ve 29 létech?

Jaká je jeho činnost? Co analyzuje a s kým se stýká, že se musí rvát v metru, zatímco o Jaklovi nikdo neslyšel, že by byl rváč?

Datový analytik Vrábel je známý provokatér z pořadů Václava Moravce. Souvisí to nějak? Vyjádří se státní zástupkyně Bradáčová?

Proč to policie zahrává do autu?

Kdo je datový analytik Vábel? Prostě šmíruje na internetu a udává  v zájmu cizích států!

Je vše jenom náhoda?

Datový analytik František Vrábel řídí společnost Semantic Visions, která shromažďuje na základě sémantiky velkých dat a analyzuje devadesát procent světového zpravodajského obsahu (tj. denně přes milión článků z více než šesti set tisíc zdrojů). Jeho tým vyvinul sofistikovaný informační systém, který vyhledává nové zdroje informací v článcích na internetu, jehož smyslem je varování proti údajné ruské propagandě a fake news.

Fakt těžká práce a tak ho miluje Václav Moravec.

 

Přesně tak nás pronásledovali a práskali STBáci za neslučitelný názor s ústředním sjezdem KSSS. Vrábel dělá totéž pro NATO. Ještě jednou: paní Bradáčová, souvisí s tím nějak provokace 29 letého ještěstudenta - brigádně datového analytika na Ladislava Jakla, nebo je to jenom náhoda? Je čas znát pravdu! Veřejnost na to má právo!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Hamacek prece ovlada vnitro, policii, statni zastupce, soudy. Nechapete to tady vsichni? Ty struktury, co ovlada uz po desetileti CSSD je treba znicit!

 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Dan

  Presne tak tomu je. Babis si plete bic, kterym ho neoconi umlati. Nevim, jestli nechape, o co jde. SPD a Trikolora jsou asi nejmensimi zly, ale nejsem si jist, ze se zabyvaji podstatou problemu.

  Rudolf Kavan

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Souhlas. Babis stale laviruje, stava se neverohodnym. Podcenuje nebezpeci z CSSD.

 • *

  Nebojuje se spíš s SPD nebo o udržení moci nad médii??? Nebo myslíte, že jde o NATO??? Jakl (SPD) (*1959) byl fyzicky napaden DVAKRÁT: v sobotu 25. května v pražském metru, kde útočník Daniel Rubín (*1990) vykřikoval "Ty seš Jakl, ten lídr SPD", a ve středu 29. května ve Zlíně, kde byl Jakl spolu s dalšími členy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na filmovém festivalu. Druhý incident se podle Jakla stal ve středu při snídani v hotelu. "Dostal jsem zezadu ránu do zad za doprovodu urážek," sdělil Jakl ČTK. Útočník mu prý řekl, že ho úmyslně udeřil do místa, které ho bolí po sobotním prvním útoku. "Zrovna mi dali v nemocnici injekce, velmi to pomohlo," dodal Jakl. Zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková ČTK potvrdila, že se policistům podařilo podezřelého ze středečního napadení vypátrat. „Jednání pětačtyřicetiletého muže z Prahy kvalifikovali kriminalisté jako přestupek proti občanskému soužití. Poté případ předali k dalšímu opatření pracovníkům přestupkového oddělení Magistrátu města Zlína,“ uvedla mluvčí.
  Jakl v loňských senátních volbách kandidoval v Praze 2 za SPD Tomia Okamury. Předseda SPD Tomio Okamura k útokům řekl, že takovým politickým terorismem proti odpůrcům se v Německu chopili moci nacisté a je ohrožena demokracie v Česku.

  Více na
  https://www.denik.cz/z_domova/jakl-uvedl-ze-celil-dalsimu-napadeni-podruhe-behem-tydne-20190531.html
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ladislav-jakl-napadeni-policie-uzavrela-vysetrovani-udajneho-napadeni-prestupek-oba.A190701_104856_domaci_lre
  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Prulom-Zmlaceny-Jakl-podava-stiznost-na-chovani-policie-Zname-identitu-utocnika-591155

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Ten teror na jinak smyslejici se objevuje vzdy, kdyz jde do tuheho. Za Hitlera to byly oddily SA, co tyraly Zidy a jinak smyslejici. Kdyz svou praci vykonaly, Hitler je zlikvidoval. Pro nas je to ukaz, ze vladnouci moc a politici uz potrebuji tuto podporu. 29 lety student je bud blby nebo liny repetent, nebo uzivka, ktery na nekom parazituje a urcite mu za to co dela neco kapne. Jo studentsky zivot je pohoda! Pak pujde do politiky a krasne z nas zit jako Kalousek, M. Benda ze sve poslanecke zivnosti.

 • novota

  Zde to řekli jasně... ani se nedivím, že socan bande se drží vnitra jako vši... kudy chodil tudy krad a národ oblboval a okrádal socan nedemokrat... http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=229111

 • *

  Pachatel: Daniel Rubín
  Datum narození: 16.03.1990
  Občanství: Česká republika
  Student at Charles University in Prague, Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy v Praze.
  Kdyžtak může předstírat, že je pošuk z matfyzu.

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Rubin, Rabinovic, Kotatko, vsecho jmena zidu, chazaru.

 • novota

  Socanský podporovatel benderovských vrahu poučuje:o a respektuje je al hamadi:o https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petrickovo-ministerstvo-vyzyva-Rusko-Respektujte-lidska-prava-591323

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  Kvuli protestum zapadni 5. kolony v Rusku se mohou nase a zapadni media pretrhnout ve lhani a pokrytectvi. Zatimco ale Rusove protestujici mlati obusky a vynaseji za ruce a nohy ke zjisteni jejich identity, ve Francii uz zabili pri protestech policajti 11 lidi. A pokrytec Macron nabada Rusy k dodrzovani zakonu! O USA nechci tady psat, tam je nebezpecne jit po ulici pro kazdeho. Amici si ale propachtovali funkci moralniho apostola, ktery vsude vrazdi a druhe tresta za to, ze ho nemaji radi.