Bohužel to není vtip. Za socialismu jsme měli smradlavé záchody od chloramínu, ale minimální salmonely a epidemie. Světová zdravotnická organizace (WHO) oznámila další vítězství: Česká republika se zařadila po bok Albánie ve výskytu spalniček. Děkujeme.

 

 

Ve světě bylo od ledna potvrzeno téměř 365 tisíc případů, což je podle WHO nejvíce od roku 2006 a téměř trojnásobek oproti stejnému období loňského roku. Nejpostiženějšími zeměmi jsou Kongo (155 460 případů), Madagaskar (127 454) a Ukrajina (54 246). V roce 2017 spalničky podle odhadů způsobily 109 tisíc úmrtí, většinou šlo o děti mladší pěti let.

 

Prý za šíření může špatné zdravotnictví, oznámilo WTO.

Pokud vidíme vydírání lékařů na obrovské platy v České republice, komického ministra zdravotnictví, vydírání ve všech segmentech zdravotnictví jako třeba u zubařů, kdy si lidé platí pojišťění, ale zubařská špína se nestydí za čtyři plomby naúčtovat dalších 10000 Kč a ještě není jistota, že to vydrží, pouze dostanete jakousi omezenou záruku, najednou mnozí láskyplně vzpomínají na socialismus bez epidemií, skvělou porodnost se skoro nulovou úmrtností a zánikem epidemií či chorob, které se dnes opět objevily. Ve vyspělém kapitalismu. Mimochodem amalgámové plomby 150 let nikomu neubližovaly, ale dnes je dezinformační bruselská četa zakázala, na kterou navazuje další: nejezte maso, ničíte planetu. A to, že se planeta Země údajně ničila 400 000 let, kdy Homo sapiens ale spíše 800 000 let za účasti Homo sapiens neanderthalensis...? Jak to vydržela?

A k té zdravotní dezinformaci:

o očkování a prevenci to nešíří normální občané, ale údajná elita: fanatická skupina přírodních blbů kolem Pirátů a Zelených. Zpátky na stromy a k nim se přidává "Strážní věž" stejně zmagořelých pár "pokrokových".

 

Světová zdravotnická organizace (WHO) zrušila České republice, Británii, Řecku a Albánii status zemí, v nichž byly vymýceny spalničky. Organizace to ve čtvrtek uvedla ve své zprávě o spalničkách a zarděnkách v Evropě. Počet případů spalniček se meziročně zdvojnásobil, WHO vyzvala k posílení očkování. A další zajímavost: zaostalé Rusko?

Situace v Rusku

Moskevská média oznámila, že s diagnózou spalniček bylo ve městě hospitalizováno několik desítek zahraničních dělníků, hlavně ze střední Asie. „Spalničky jsou v Moskvě a Petrohradu, přichází epidemie?“ nadepsal svůj článek server Life. Že by o katastrofě zdravotnictví v Rusku byla další dezinformace?

 

Vážně bylo za socíku ve všem hůř?

Mimochodem, jak to říkají experti z Evropské unie? Že migrace nás obohacuje? Děkujeme...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Spalničky jsou běžné dětské onemocnění, kterým dítě získá celoživotní imunitu! Přestaňte strašit!

  Vy jste byl očkován kvalitními socialistickými vakcínami z Ústavu sér a očkovacích látek (ÚSOL) v Praze, ale novorozencům byste píchal jedovaté britské svinstvo šestivakcínu?! Hexavakcína byla původně vyvinuta pro Afriku, aby humanitární lékař přijel do vesnice, všechny tím nabouchal, odjel a víckrát se nemusel objevovat - no, když to je zadarmo, tak co. Ale, my, Evropané, snad platíme nemalé zdravotní pojištění, my v Česku loni 306 miliard korun, tak snad za tyto peníze nemusíme být očkováni šmejdem Infarin Hexa od britské korporace GlaxoSmithKline!

 • **

  V odpovědi na: *

  To neni pro Evropany dobrý? Zajímavý. Tak požádejte komunisty a tu správnou.

 • Jarda

  V odpovědi na: *

  spalničky podle odhadů způsobily 109 tisíc úmrtí, většinou šlo o děti mladší pěti let.
  Běžné onemocnění. Takže pane, toto pravda není? A kolik zabila dětí ta vaše šestivakcína? A proč teda straší WHO?

 • *

  Ústav sér a očkovacích látek (ÚSOL) zlikvidovali zlodějští židáci Václav Klaus a Miloš Zeman!

  V roce 1994 byla státem založena na základech ÚSOL akciová společnost Sevac. Stát se rozhodl řešit svůj zájem ve společnosti vyčleněním všech výrob ze Sevac, a.s. do nově založené společnosti SEVAPHARMA a.s., jejímž jediným akcionářem byl Sevac, a.s.

  Privatizace farmaceutického průmyslu SEVAC/SEVAPHARMA za směšných 50 milionů Kč

  Zemanova vláda v roce 1999 rozhodla, že při privatizaci SEVAC/SEVAPHARMA musí být jako strategický zájem státu udržena výroba sér a vakcín pro domácí trh. Stejným usnesením umožnila prodej SEVAC/SEVAPHARMA i s pozemky na pražských Vinohradech za 50 (!) milionů korun na návrh Miroslava Šloufa napřímo jeho kamarádovi a fotbalovému „podnikateli“, později souzenému, Janu Gottwaldovi. Ten sice vyráběl pouze veterinární séra, a tak pro jistotu onu strategickou a vládou nařízenou výrobu sér a vakcín rychle ukončil, a parcelu i s budovami obratem ruky prodal za 300 milionů Luďku Sekyrovi (Sekyra Group). Ten postavil na stejném místě developerský projekt několika set bytů v ceně nejméně 1,3 miliardy korun.
  Miloš Zeman byl a je ochráncem korupce
  http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=18135

 • *

  V 50. letech se do budovy bývalé vinohradské továrny na cukrovinky Orionka na ulici Korunní přestěhoval národní podnik Biogena a Ústav sér a očkovacích látek (ÚSOL). Demolice byla provedena v roce 2008 a pozemek zastavěn developerem Sekyrou na Rezidenci Korunní.
  http://blog.aktualne.cz/media/395/20140427-4-Fojt%C3%ADk-DP-Orionka%20smy%C4%8Dka%20t-51%201972c.jpg
  Sekyrova Rezidence Korunní
  https://www.casua.cz/wp-content/uploads/2017/10/Rezidence-Korunn%C3%AD_01-768x576.jpg
  Od té doby nemáme vlastní vakcíny, ale zloději namastili kapsy.