A asi hvězda Pirátské strany nechtěla příliš zabrousit do dalšího pokračování. Řekla sice A, ale už nechtěla říct B.

 

To "A" je totiž úžasná zpráva: já chodila do školy v Los Angeles. Tam dávali dětem snídaně a obědy zdarma, to je lepší, než represe. A jaké je pokračování, paní pohádko o úžasném americkém sociálním zázemí a výchově? To "B" je totiž: pak si daly dětičky nožičky na stůl, a když je pan učitel otravoval s blbým učením, řekli mu, že ho zastřelí. Což se také často dle statistik stane, ale pro úžasnou odbornici Richterovou je to jaksi jenom prkotina.

Komedie, tragedie, nebo tragikomedie, co je dnes za zjevy a výplody v českém parlamentu? I když upřímně, tato prapodivná nemoc se šíří Evropou jak epidemie koronaviru v Číně.

Zatímco ta komedie a tragedie je mezi řadami Pirátů, tragikomedií je to, že se ve finále musíme zastávat Maláčové, protože nikoho nenapadlo, že se ve sněmovně zjeví ještě něco příšernějšího.

 

Trochu statistiky

Za socialismu  byla v ČSSR vymýcena negramotnost: i cikáni uměli číst a psát a podepsat se. To už dnes neplatí a díky dotacím a prapodivné pozitivní diskriminaci nejen stoupá negramotnost, ale s tím počet vyloučných lokalit. (Dnes si říkají Romové)

 

V USA je 32 miliónů negramotných, což je dle statistik kolem 16% obyvatel. USA jsou vyspělé...

V roce 2018 zemřelo na školách ve Spojených státech vinou střelců 113 lidí. Většinou dětí.

Spojené státy vydávají na zdravotní péči na obyvatele zdaleka nejvíce v rámci zemí OECD (18 % HDP) ale přes 10 milionů lidí zde stále nemá vůbec žádné zdravotní pojištění. A mnozí starší si normálního lékaře nemohou dovolit. Zdravotní pojištění (jak veřejné, tak často i soukromé) pokrývá jen základní služby a za zbytek zákroků tedy občané musí zaplatit extra. Na což více jak 50% občanů USA už nemá. A zdravotní péče je navíc v USA poměrně drahá . (Zkuste porovnat s námi - jak jsme zaostalá zem, kde i ti, co nepracují, mají vše)

Americký vzdělávací systém je prý nekvalitnější na světě

Ale jaksi už se mlčí, že tam kdo nepracuje a neplatí, nemá vzdělání žádné a pak žije celý život na ulici, nebo se srocuje v gangách, kam se neodváží ani samotní policisté. Děti, kterým zaplatíme studium v USA to nadšeně chválí. Americké děti se často zadluží na celý život. Takže zatímco naši pseudostudenti za naše peníze americké školství adorují, 32 miliónů negramotných Američanů mluví jinak. Vystačí si se třemi křížky. A založí gang.  Paradoxem ten nejnebezpečnější je v Los Angeles, o kterém bájí Rychterová (Vznik: 1959 Oblast: Los Angeles, Arizona - počet členů: 30 - 50 000 a vraždy, loupeže a drogy jsou základem)

Asi to vše má hodně společného s proměnou společnosti, kterou se nyní snaží prezident Trump zablokovat.

Zatímco v roce 1980 běloši tvořili 79,6 procent obyvatelstva, v roce 2016 to byl již jen 61,3 procent. Pod 50 procent pak má jejich podíl na populaci klesnout kolem roku 2050. Počet dětí bílé pleti klesá, umrtnost stoupá. Opačný trend však v USA zažívají hispánci. Právě jejich porodnost má největší podíl na zvyšujícím se počtu amerického obyvatelstva a očekává se, že k němu v budoucnu přispějí ještě více. „Podíl hispánců narostl z 6,4 procenta v roce 1980 na 17,9 v roce 2016. V roce 2060 to pak bude kolem 29 procent,“ stojí dále ve zprávě.

Ale Richterová je nadšená, čím více asistentů, tím více negramotnosti

„Když mně bylo deset let, tak jsem půl roku chodila do školy v Los Angeles, kde byla rodilou Američankou jen paní učitelka, jinak to byla třída plná přistěhovalců, a tam to bylo tak, že se pozitivně vyzdvihovala docházka, ve třídách byli asistenti a zdarma tam byly nejen obědy, ale i snídaně,“ prozradila poslankyně. (To výše popsané ji nezajímá, z jejích peněz to nejde)

 

 Zdá se, že Piráti už žijí v reálném komunismu, ač proti němu slovně bojují.

My budeme pracovat a platit,

Piráti za to budou žít.

 

Za socialismu se v ČSSR děti ve škole povinně učily. Žák, který se choval jak kretén, dostal "vejřez", a když to nepomohlo, šel do pasťáku. Dnes je základem školy chovat se jak kretén, nosit kšiltovku, dredy a budoucnost je u hašiše a mobilu. Zatím střelba ještě ne, ale mnozí by to sem z Los Angeles přitáhli. Teprve potom budeme moderní. Američtí.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Proc ta Richterova

  nezustala v te bajne Emerice, kdyz tam bylo vsechno zadarmo a namisto toho nas neustale tady sere?

  Krátká URL:
 • *

  Skvěle napsáno. Naprostý souhlas.

  Krátká URL:
 • PIRÁT-JUGEND

  PIRÁTI = Kalouskovi PIRÁT-JUGEND, Kalousek pro mladé. Je to jeden z mnoha Kalouskových klonů jako Bursíkovi zelení, TOP09, STAN, Věci veřejné, Praha sobě (poslance KDU-ČSL Čižinského a jeho rodiny), Spojené síly pro Prahu (Jiřího Pospíšila, TOP 09 a STAN) aj., které Kalousek nastrkuje pod nos voličům a hned po volbách si padnou do náruče s ODS a KDU-ČSL.
  Olga Ruchterová - Ferjenčíková: "Ale já jsem věřící! Jsem evangelička, chodím do kostela. Hodně jsem se věnovala spolupráci mezi církvemi, a to i na evropské úrovni. Dost mě to formovalo. Jsem ráda, že v naší zemi tolik nelpíme na církvích jako institucích, díky tomu je u nás obrovský prostor pro svobodné prožívání duchovního života. Což považuji za obrovskou příležitost pro naši zem. Ale víra je žitá v aktuální společenské situaci."
  https://zpravy.aktualne.cz/olga-rcihterova-bavme-se-radeji-o-obrovskych-problemech-lidi/r~5067f6aa394f11eaa24cac1f6b220ee8/

  Kolik mladých voličů alespoň matně tuší, že co dělají PIRÁT-JUGEND??????????????????
  Hlasování Pirátů v Poslanecké sněmovně:
  PROTI zdanění církevních restitucí
  PRO schválení výročních zpráv ČT
  PRO impeachment prezidenta Zemana
  PRO Sudetoněmecký sjezd v Česku
  MIGRACE JE FAJN, ISLÁM JE FAJN, LGBT JE FAJN, RUSKO JE ŠPATNÉ
  Pirátský radní v Praze Vít Šimral navrhl v listopadu 2019 poskytnout dotaci 2 miliony korun pro The Prague Education Festival, který pořádá vydavatelství Economia velkozloděje Zdeňka Bakaly
  Sudetoněmecký sněm v Česku? Pro jsou KDU-ČSL a Piráti
  "KDU-ČSL a Piráti veřejně podpořili a přivítali návrh německého ministra vnitra Horsta Seehofera (CSU), aby se sjezd sudetoněmeckého landsmanšaftu konal v budoucnu v České republice."
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/sudetsky-snem-v-cesku-pro-jsou-jen-kdu-csl-a-pirati-40285990
  Piráti mají jako hlavní bod svého volebního programu SVOBODA INTERNETU. Ve skutečnosti Pirátům nevadí CENZURA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ a v roce 2018 odmítli vystoupit proti Zdeňkovi Bakalovi, když Bakalovy servery centrum.cz, atlas.cz, volny.cz cenzurují soukromé emaily s odkazy na "aeronet.cz", "parlamentilisty.cz", adresát ani odesílatel se ani nedozvěděli, že zpráva byla smazána.
  Piráti mají Pirátskou internacionálu v Bruselu, kterou vede předseda MUSLIM Guillaume Saouli, sám narozený ve Švýcarsku. V minulosti byli členy předsednictva Pirátské internacionály členové České pirátské strany Jakub Michálek, Marcel Kolaja a Vojtěch Pikal a současnými českými členy předsednictva (volební období 2018–2020) jsou Piráti Michal Gill a Ladislav Koubek.
  https://www.protiproud.cz/politika/4362-boj-o-domovy-o-zemi-o-zivot-pirati-omylem-predcasne-priznali-barvu-soudruh-je-zklidnil-dedici-nemeckych-tradic-jejich-prazane-jim-rozumeji-podvod-v-modrem-ukradena-zeme-teprve-ted-dame-si-sebrat-i-posledni-zbrane.htm

 • ¨

  V odpovědi na: PIRÁT-JUGEND

  Diky za info. Problem je v tom, ze ti mladi, skrze media indoktrinovani vypatlanci tohle nectou a nebudou cist. Budou tu piratskou pakaz s indianem Bartosem zase volit.

 • Eva

  Nechápu jak někdo může od pirátů očekávat něco pozitivního, pokud mu nejde o konopí. Jsou placeni z ciziny, v čele evropských pirátů je muslim Guillaume Saouli. Mají za úkol islamizovat Evropu.
  https://www.facebook.com/guillaume.saouli

 • ¨

  V odpovědi na: Eva

  Pirati vsude v Evrope ve volbach ztratili, u nas ale ziskali hlasy. Cim to ? Asi omladinou, ktera je indoktrinovana ve skole a mediemi a nemuze za to. Nebo je to politicka negramotnost a retardace ve spolecnosti. Normalni volic se houby stara o politiku, jenom nadava a papouskuje co rikaji media. Vlastni touha po hledani pravdy neexistuje, je to namahave a on stejne nema cas. Jednoho takoveho VS znam. Codi kazdy den na msi a voli KDU-CSL Neni tedy divu, ze v r. 1948 voli Cesi komunisty. O sametu jasa a cinka klicema k puci StB, KGB a CIA. Uctiva pak sebevraha a snilka, na obeti spojeneckeho bombardovani koncem valky si ani nevzpomene. To by bylo fuj! To se taji, diky mediim a historikum, co mlci aby neprisli o koryto.

 • ¨

  V odpovědi na: Eva

  Ta islamizace Evropy stagnuje,ale nebyla stahnuta s planu globalistu. Jenom diky Rusku, ktere se nepodarilo zapadu zlomit je invaze zazehnana. Turecko ma eminentni zajem, aby teroristy Rusko nevymlatilo. Hraje podobnou roli jako Izrael a USA.

 • Neco o nasem partnerovi USA se doctete jen tady

  Maji 16 tajnych sluzeb. Na co asi? Ze odposlouchavaji telefonni hovory svych vazalu vsude ve svete je snad uz kazdemu znamo. Vazalove, kdyz se o tom dozvedi jako Merkelova se zmohou jenom na poznamku, ze by se to mezi spojenci nemelo delat (!) a smytec. Jenom Huawei smartphony nejsou napichnutelne a proto USA prohlasily, ze jsou toxicke! Ceske urady je musely vymenit za iPhony, ktere maji zabudovana vratka pro odposlechy. Ty prachy za to platime zase my z dani.
  Aby toho nebylo malo, objevila se ted kauza Crypto AG, ktera hyba svycarskymi urady a mediemi. Tato firma (dnes se jmenuje uz jinak) vyrabi sifrovaci pristroje k utajeni hovoru a komunikace do celeho sveta. V konkurenci s Motorolou mela tu vyhodu, ze neutralni Svycari mohli argumentovat, ze jejich pristroje Americane nemohou odposlouchavat. Ted se ovsem zjistilo, ze je mohou odposlouchavat a ze je take odposlouchavaji. Vypuknul skandal, ktery poukazuje i na vazalstvi Svycarska a zpochybnuje jeho neutralitu. Firma a jeji produkty je neverohodna, i kdyz zmenila jmeno. Svycarsko jako neutralni stat neni neutralni jak se mnozi domnivaji, je soucasti nadnarodniho rizeni a patri do sfery zapadu, tedy je vazalem USA.
  Jak k tomu doslo? Sifrovaci pristroje vyuzivaji slozite matematicke algoritmy, ktere se jeste meni s casem. Nedaji se tedy desifrovat ani temi nejrychlejsimi pocitaci. Proto tajna sluzba USA vyzadovala na teto firme, aby 'zmekcila' algorithmy, t.zn., aby se dala komunikace rozlousknout. Firma na to musela pristoupit, protoze by ji jinak USaci zkazili prodeje svym vazalum. Trvalo to nekolik desetileti, nez se na to prislo, ze komunikace vubec neni utajena mezi diplomaty a zahranicim, uvnitr zemi, atd. Facit - Big brother is watching you everywhere, ewerytime!
  USaci postupuji vsude cilene a maji predem vytvorenou strategii, jak druhe privest do uzkych a profitovat z toho. Treba pri skandalu s falsovanim mereni emisi aut, aby splnily podminky pro emise.
  USA uvedly v platnost emisni parametry pro auta, ktere nemohly byt splneny. Evropsti exporteri do USA meli dve moznosti - bud zastavit export vozu do USA, nebo podvadet s emisemi. Ztratu trhu si nemohli dovolit a tak se rozhodli pro podvadeni skrze zmanipulovany software, ktery pak ukazoval mensi emise, tedy v norme. Ten podvod prasknul a vyrobci museli zaplatit USA miliardove pokuty. Ten trik US zidum vysel jak si naplanovali. Podobne postupovali u pokut evropskym bankam za jejich praktiky v USA, ktere banky provozovaly po desetileti. Opet pokuty za stovky miliard $. Je to spojenectvi, ktere USA vynasi! 'Strategicky partner' USA = vazal, ktereho je mozne kdykoliv odrbat!

 • čuješ Ušounská škátule a kdo tě tu chce, koho tady zajímají tvé ušoun názory. Konkrétně já tě mám i s tím tvým chlupem v rici. Nikdo vás tu nechce.

 • Tak proč jsi v té slavné ÉÉÉÉmerice nezůstala a jela sem cenit zuby, jako vlk na Karkulku. Kdo tě tu chtěl, mimo toho tvýho chlupa.