Jasně že tato chřipka je nebezpečná. Pro všechny oslabené, které násilím lékařská ne-etika udržuje při životě, přiznává drsný myslivců a přírodovědný bonmot k šílenství: slabší kusy v přírodě odpadají. A nové neziskovky šílí...

 

Samozřejmě v civilizaci je to drsné, ale...

Hlavně mediální zločin vede k sebevraždám, sebedestrukci, panikám a rakovině. A přesně toto je onen případ mediálního zločinu paniky koronaviru , kde za každým "kliknutím" je nějaký "obolus" . To však komando "antidezinformačních" Vrábelů nebere, protože reklamy jdou správným směrem. Přitom za to by měl být kriminál!

 

Proč Česká televize a ta "správná média" neporovná s počtem mrtvých, které zemřely na klasickou chřipku ve světě a USA?

Proč "stát" neporovnává, kolik on line zemřelo lidí na silnicích?

Jasně, že koronavirus zavítá i k nám, ale normální, zdravý člověk se nemá čeho bát. A ti oslabení se musí bránit sami. Každý oslabený ví, že je oslabený. Po operaci, po těžké chodobě, i po zdánlivě obyčejné chřipce.

K čertu s panikou, to je zločin, za který by se mělo zavírat. Nikoliv za koronavirus, ale za reklamu na koronavirus. Roušky, které jsou k ničemu, ale psychologicky se lidé brání a další výrobky.

 

Co dělat?

Nic: je to chřipka, možná trochu rychlejší. Jezte vitamíny, vitamíny a vitamíny. Bohužel prodražily a mnohdy se vtírá  dezinformační myšlenka, zda to není v zájmu cen úmyslně.

 

Takže jasně: jezte jablka, jezte ovoce, jezte to, co vám dá vitamíny. Pokud možno nejčerstvější, byť je zima. Nikoliv po tunách, tělo má limit. Dávky najdete všude. Můžete trochu navíc. Pouze ti oslabení, staří a jinak (slabší kusy, nevím, jak lépe popsat) v okamžiku, kdy se to zjistí koronavirus alis chřipka u nás, omezit vycházky.

Na paniku (depresi) umírá víc lidí než než na tyto choroby, pokud jsou zdraví.

A pamatujte: vy starší, epidemii chřipek jste zažili mnohokrát. A vždy platí: vitamíny, nebo se na chvíli zavřít doma. Co je na tom dramatického?

 

A drsně se zeptám: není toto vytvořeno úmyslně, aby se odstavila Čína?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Já mám radost, že čínská vláda zakázala Číňanům jíst netopýry, luskouny, tygry, nosorožce a uzené psy! Dobře! Vždyť vietnamská mafie v Česku v roce 2018 dělala z tygrů čínskou medicínu, nakládané tygří tlapy, prakticky za nezájmu veřejnosti prošumělo médii a jen podmínečné tresty! Ani alternativa se mizejícího druhu - tygrů nezastala!
  "Byznys kolem Berouskova zooparku Bašť nedaleko Prahy, kde se mělo obchodovat s mrtvými tygry, nabírá hrůzných rozměrů. Tělo každé šelmy strůjci tohoto zvěrstva vařili pět až dvanáct dnů. Podle Roberta Šlachty z Celní správy ČR se ceny tygra pohybovaly od 100 do 150 tisíc korun. Kůži prodávali od 50 do 100 tisíc, drápy za 2500 a jeden gram masoxu za 1500 korun. Posledního usmrceného tygra našli při domovních prohlídkách, zvíře chladnokrevně střelili do oka a krku, aby nepoškodili kůži. Policie v kauze obvinila tři muže. Chovatele zvířat Ludvíka Berouska, Vietnamce - strůjce byznysu."
  https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/554608/bestialni-byznys-s-tygry-zastrelene-selmy-varili-5-12-dni-za-maso-kuzi-a-drapy-inkasovali-statisice-berousek-a-dva-kumpani-skoncili-ve-vazbe.html
  "Za tygří jatka odešel v úterý od českolipského soudu 68letý Ludvík Berousek s dvouletou podmínkou. Vietnamec Xuan Vu Lan (57), který z tygrů vyráběl produkty čínské medicíny a obchodoval s nimi, dostal také podmínku."
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/608752/za-krvavy-byznys-s-tygry-dostal-berousek-podminku-preparator-si-odsedi-3-roky.html

 • *

  Nebo dlužník USA otrávil svého druhého největšího věřitele, Čínu?!?!?!

 • Trumpův koronavirus s HIV a firma Gilead (čti gilíd)

  Klíčové je, jestli tento koronavirus skutečně obsahuje část viru HIV, jak se říká. Pak by to znamenalo, že byl vytvořen uměle laboratorně a může být velmi nebezpečný. Samotný virus HIV napadá buňky imunitního systému, tzv. pomocné T lymfocyty, ty hynou, dochází k poruchám imunity.
  Donald Rumsfeld (87) byl ředitel malé americké farmaceutické firmy Gilead Sciences v letech 1988-1996 a předseda správní rady 1997-leden 2001, kdy nastupil jako ministr obrany do Bushovy vlády (ministrem obrany USA byl již 1975-1977). Akcie Gilead si ministr Rumsfeld ponechal, přinesly mu mnohamilionové příjmy.
  Gilead (čti gilíd) je největší světový výrobce léků proti AIDS. Od roku 1987 s Gilead spolupracoval proslulý český chemik profesor Antonín Holý (†75). Největší zisky přináší Gileadu právě Holého léky na léčbu viru HIV: TRUVADA, ATRIPLA a VIREAD. "Truvada sits on top with $2.49 billion in 2009 sales; Atripla (a Gilead/Bristol-Myers Squibb med) is second with $2.38 billion; and Viread is in seventh place with $668 million. Add it up and you'll get more than $5.5 billion." Za licenční poplatky a patenty, které jsou výsledkem práce profesora Holého a jeho týmu, získává Ústav organické chemie a biochemii Akademie věd od firmy Gilead 2 miliardy korun ročně.
  Akcionář Rumsfeld zbohatl také na léku TAMIFLU na ptačí chřipku. Tamiflu vynalezli vědci společnosti Gilead v roce 1996 a prodali veškerá práva na prodej a výrobu farmaceutické firmě Roche výměnou za podíl z prodeje. V roce 2003 byla Gilead ztrátová, ale panika z pandemie ptačí chřipky jim zázračně pomohla k ziskům. Např. Paroubkova vláda nakoupila Tamiflu v letech 2004 až 2007, celkem 1 925 000 balení Tamiflu za 937 000 000,- Kč, skoro miliardu korun. Tamiflu se nepoužité zlikvidovaly, pandemie ptačí chřipky 2003-2006 se nekonala.
  Břetislav Olšer, prosinec 2009:
  "Tato farmaceutická firma (Gilead) si v závěru roku 2008 stanovila ve svém plánu, že v následujícím roce zvýší svůj zisk v prodeji léku proti chřipkovému viru o 500 procent. Takže, buď byla mezi plánovači Sibila, nebo je v tom něco jiného. Je zřejmě, že virus A/H1N1, tedy kombinace ptačí, prasečí a lidské chřipky, by musel vzniknout při současném styku člověka, prasete a ptáka, což je stěží realizovatelné v přírodě, snadno však v laboratoři genetickými úpravami. Nezbývá než konstatovat, že prasečí, mexická nebo nová chřipka se zrodila ve zkumavkách. tedy jako umělá mutace virů těchto tří onemocnění. A tímto způsobem se rodí jen biologické zbraně a zisky z nich..."
  A v roce 2020 je Gilead opět za hvězdu. Zase bude profitovat, z koronaviru. 3. února 2020 thajské ministerstvo zdravotnictví oznámilo úspěch v léčbě koronaviru: kombinace léků na AIDS a chřipku zabrala v Thajsku u 71leté Číňanky. 4. února 2020 se Gilead vytasil ještě s dalším lékem. Žák profesora Holého, viceprezident pro virologii Gilead Tomáš Cihlář (52) nabízí pacientům z Wu-chanu lék REMDESIVIR, který Cihlářův tým původně vyvinul proti ebole. Gilead ho zdarma poskytla Číně k experimentální léčbě. "První pacienti, infikovaní virem 2019-nCoV, začnou podle očekávání užívat lék remdesivir ve čtvrtek," uvedl 6. února 2020 tiskové konferenci Cchao Pin, vedoucí programu klinických testů. Podle listu The Wall Street Journal byl remdesivir patrně účinný při léčbě 35letého pacienta s koronavirem ve státě Washington na severozápadě USA. Muž, který se vrátil z čínského Wu-chanu, byl prvním potvrzeným nakaženým v USA. Látka tomuto pacientovi podle listu pomohla snížit teplotu a zmírnila veškeré další příznaky. Remdesivir zatím v USA nebyl schválen pro užívání lidmi. Ve výjimečných situacích, kdy neexistuje účinná alternativa, nicméně mohou úřady testování přípravku na lidech umožnit, připomněl The Wall Street Journal."
  Zdroje:
  Čína otestuje nový lék proti koronaviru. Vyvíjel ho Čech
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/cina-otestuje-novy-lek-proti-koronaviru-vyvijel-ho-cech_539069.html
  Podáme lék stovkám lidí ve Wu-chanu, v USA už pacientovi s koronavirem pomohl, říká český vědec
  https://denikn.cz/287501/podame-lek-stovkam-lidi-ve-wu-chanu-v-usa-uz-pacientovi-s-koronavirem-pomohl-rika-cesky-vedec/
  Who's the biggest HIV drug seller of all?
  https://www.fiercepharma.com/pharma/who-s-biggest-hiv-drug-seller-of-all
  Břetislav Olšer, Farmaceutičtí zbrojaři: Už jsme vydělali dost, zrušíme pandemii...?
  https://olser.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=113945
  Donald Rumsfeld makes $5m killing on bird flu drug
  https://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-rumsfeld-makes-5m-killing-on-bird-flu-drug-6106843.html
  https://www.gilead.com/news-and-press/press-room/press-releases/1997/1/donald-h-rumsfeld-named-chairman-of-gilead-sciences

 • ¨

  V odpovědi na: Trumpův koronavirus s HIV a firma Gilead (čti gilíd)

  Dobra zprava! Cech zhati plany americkych imperialistu by psalo Rude pravo za totace...

 • ¨

  Jak tady nekdo pise, USA se chteji jako spravny mafian zbavit sveho nejvetsiho veritele. To se jim nepodari. Spise je to tak, ze v historii nicily USA vsechny zeme, ktere byly uspesnejsi, nabidly svemu obyvatelstvu vic jak USA. Byla to hlavne Libye, nejbohatsi stat Afriky, kde obcane zili v podminkach o kterych se lidem ve vyspelych zemich a USA ani nesnilo. Dnes je to hospodarsky zazrak Cina a Jizni Korea. Kdyz neni mozne tyto zeme rozbombardovat a znicit teroristy, tak se tam hodi nejaka biologicka nakaza. Neda se dokazat, kdo se o to zaslouzil, chytit ho za ruku taky ne. Rozborou viru se ale uz zjistilo, ze nemohl vzniknout v prirode a ze tedy byl vyvinut jako biologicka zbran v laboratori. Neni nahodou, ze zrovna Cinu prepadly epidemie ptaci chripky a praseciho moru temer soucasne s korona virem. Donutilo je to vymlatit sva prasatka, zrusit embargo na americke svine a kupovat je od americkych mafianu. To prece nema chybu! Jejich kachnicky, ktere taky mam rad museli pozabijet, kuratka, atd. A ted koronavirus. Koluji o nem zvesti, ktere se daji shrnout : Je extreme nakazlivy, umrtnost zustava presto srovnatelna s chripkovou epidemii.
  V nasledijicim clanku je shrnuti aktualit o virusu: Kdo neumi deutsch ma Google prekladac, kam si text muze prekopirovat a nechat prelozit.
  https://www.pravda-tv.com/2020/02/russische-plattformen-die-cia-und-bill-gates-haben-das-coronavirus-in-die-welt-gesetzt-5-sachsen-unter-quarantaene/
  Je samozrejme, ze vedle zdravotnich potizi ovlivni tato pandemie svetovou vyrobnu Cinu a to pociti nejenom Cina, ale i vsichni kupci jejich zbozi po celem svete. Zatim jsou sklady jeste zasobene...

 • ¨

  Vysvetleni jak koronavirus pusobi na organismus, vitaminy, potraviny a dalsi opatreni, kterymi je mozne branit se infekci:
  https://outsidermedia.cz/virove-infekce-jak-se-chranit-vyzivou/