Právníci a další svoloč, která nikdy nemá dost a tahala z lidí 30 let miliardy vyhrožuje vládě, že nemá miliardové zisky a chce je mít nadále. Pumpaři, ač ropa je na historickém minimu drží cenu na více jak 30Kč za benzín a hrabou víc než právníci, zatímco ti vyhrožují vládě trestními sankcemi.

 

Schudnout na koronaviru má prostý lid a nikoliv lichváři, právníci a přerozdělovači zločinných dotací. Myslíte, že schudne Jourová, nebo obyčejní lidé včetně důchodců a maminek s malými dětmi?  Je to neuvěřitelný hnus. Už se začíná chápat, proč to v roce 1948  vzal lid do svých rukou a tyto zrůdy morálky zahrabal do země. A ani v roce 1989 občané Československa nechtěli tento zrůdný vykrádalismus, ale socialismus s lidskou tváří bez Bakalů a spol..

 

 Vážení slušní, obyčejní občané, také se vám z těch vyděračských, lichvářských zrůd obrací žaludek a máte touhu tyto hyneny z naší země vyhnat?

 

Za otevření právnické huby si právníci říkají více jak 2000 na hodinu. Zadarmo ani kuře nehrabe, prý.

Soukromníci, co jezdí na Seychely a zaměstnancům platí minimální mzdu žádají od nás (my jsme stát, protože pan Stát neexistuje) veškeré úhrady za koronavirus.

Neziskovky a politologové žádají 100% ušlého zisku, ač za celý život na práci nesáhli a o vzestup státu se nepřičinili.

 

I dnes slušní podnikatelé shání zaměstnance a zoufale se jich nedostává, zatímco ti rádoby nezaměstnaní se hrnou na úřad a žádají od nás 100% ušlého zisku.

Pumpaři mají stamiliardové zisky a odírají nás, jak jen mohou, zatíco novinové titulky hlásají, že cena benzínu je tak levná, že pumpaři umírají hlady a utrhují si od úst.

 

O kolik skutečně klesla cena benzínu a nafty? Zde je cena, za kterou nakupují už delší dobu!

A justici to vydírání nezajímá?

 

Strana soukromníků České republiky prý ztratila trpělivost s vládou premiéra Babiše a začala chystat žaloby. Premiér podle nich i v čase nouzového stavu pokračuje ve svém záměru likvidovat živnostenský stav.

 

Jak zlevnili zemědělci a obchodníci potraviny?

Jak se zlevnily byty?

Jak se údajně zlevnil benzín a nafta?

Jak se údajně snížily nájmy?

  Jak to, že ta svoloč zbohatlíků chce 100% náhrady?

Něco jiného je vláda, která se chová nehospodárně a něco jiného žádat od lidu (pan Stát neexistuje, protože to jsme my), aby zbohatlíkům a lichvářům zůstali zrůdné zisky a lid se plazil po hubě a chodil se pást.

A my, kteří jsme nenáviděli komunisty od roku 1948 začínáme chápat, co slušný lid provedl v roce 1948, když tyto zrůdy vykopal z Československa a pomalu je začínáme rehabilitovat. Museli jsme si ty lidské svině osahat a zažít na vlastní kůži, abychom pochopili rok 1948? Strašné...

 

My, občané máme doplatit zbohatlíkům a lichvářům ušlé biliony a oni si budou mlaskat po krizi jako 10% Američanů po krizi v roce 2008 v USA, zatímco chudší lidé neměli a dodnes nemají v USA ani na nájem, natož na lékaře a studie? Neměl nakonec komunista Klement Gottwald pravdu, když chtěl této hnusotě zakroutit krkem?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Nepřítel lidu

  Vy jste srandovní, soudruzi. Ehm, jak je jenom možné, že v tomhle hrozném kapitalismu se mají ti vykořisťovaní nešťastníci o dost lépe než za úžasného socialismu? Mzdy jsou vyšší, zboží levnější, dovolená je delší a svátků, kdy se nepracuje, více. Taky tak přemýšlím, když podnikat znamená jen jezdit na dlouhé dovolené, proč vy vlastně nepodnikáte? Proč si nezaložíte firmu a neuděláte ráj na zemi pro zaměstnance, abyste to nám odporným kapitalistům ukázali? Pak napište, jak vám to šlo :D

 • Placený americký špion Havel

  V odpovědi na: Nepřítel lidu

  Jj, zloději se mají o dost lépe.

 • Placený americký špion Havel

  Jaromír Balda: „Rodiče mi kladli vždycky na srdce: Míro kdykoliv bude hrozit nějaká válka nebo ohrožení našeho národa, tak se braň.“„Havel byl největší hajzl, americkej špion, chudák, zaprodanec. Chce se mi strašně chcát, jdu se podívat, kde je ta lavička Václava Havla.“
  Soudce Jiří Wažík a státní zástupce Martin Bílý z Vrchního státního zastupitelství v Praze, podřízený Babišovy mafiánky Bradáčové, zvané „Rampula v sukni“, odsoudili pana Baldu ke 4 letům vězení. Státní zástupce Maritn Bílý též žádal soud o zabavení pily a počítače, tedy předmětů použitých k páchání trestné činnosti.

Nejnovější články