Prý odborník na folkloristiku a uklízeč. Poté byl blízký přítel Václava Havla a odměnou bylo velvyslanectví.  Nyní odborník na folkloristiku tvrdí, že jsme takto vnímáni ve světě. Havel byl hollywoodský vězeň - zázrak a zjevení.

 

Prezident Havel podle Koláře jednak pronášel důležité věty a formuloval velké myšlenky, ale také působil roztomile. „Jako medvídek,“ popsal prezidenta Kolář. Zato dnes jsme prý vnímání jako host, kterého si pustíte domů na návštěvu a teď nevíte, jak mu říct, že trochu smrdí. „Takový ten příbuzný, co jste si ho pustili domů a teď nevíte, jak mu říct, že už by si měl vyměnit ponožky a nekadit vprostřed místnosti na koberec a tak,“ popsal momentální obraz České republiky ve světě Kolář. A tím, že se Havel fotil s Rolling Stones, byli jsme světoví. A ta špína v Čecháčcích je proto, že jsme zaprděný národ, myslící pouze na sebe, zatímco Američané by se láskou rozdali. Třeba každému nabízejí raketové základny a to my je dokonce odmítáme, proto jsme hnusní. V roce 2017 podpořil vznik Centra proti terorismu a hybridním hrozbám, takové STBácké centrum, které má upozorňovat na dezinformace na webech či sociálních sítích. Přesně co dělali bolševici, když o nás psali záznamy a vylučovali. Nebo chtěli vylučovat, i když jsme v SSM natož v KSČ nebyli. . A Kolář otec a Kolář syn jsou tací STBáčkové v Evropských hodnotách.

 

  Prostě nyní jsou Češi dobytek a hnůj a zachránili by se, kdyby prezidentem zvolili bolševika generála Petra Pavla, co už bolševikem není, protože má raději dolary a eura, než ruble!

Podporuji Petra Pavla, jeho členství v komunistické straně neberu jako hendikep. (Pouze ten bývalý komunista, který se mnou nesouhlasí, je zločinec, stále naznačuje.) A v jednotě je síla, stále opakuje bolševické heslo, pouze s tím rozdílem, že to bolševické je špatné, zatímco americké stejné heslo je správné.

 

To vše vykládá za velkého potlesku a nadšení přátel Drtinové a přátel Evropských hodnot.

A stádo ovcí v Budějovicích (studenti) na příkaz "svobodně" tleskají, smějí se a zvedají papírky, jak stádní komunističtí svazáci do roku 1989.

 

A hrdina Kolář prý chtěl v roce 1989 emigrovat, ale nestihl to, chudinka.

Tak to vše skýtá obraz rodiny špinavých Kolářů, z nichž fotr byl Havlův velvyslanec v USA  a synáček je další z kamarádů Evropských hodnot. Dnes radní Prahy 6.

Češi smrdíte a kadíte v místnosti

ale pouze pokud nebudete milovat Evropskou unii. Pokud ji budete milovat,  naučíte se nekadit v pokoji a nesmrdět. To je dnešní náš obraz. Zdá se, že vysoká kultura Ukrajiny převyšuje Českou republiku, protože my neurážíme Rusko, zatímco Ukrajinci jsou vzdělaní, čistotní a tak nějak my jsme takový hnůj uprostřed Evropy. Klidně jsme ochotni s Putinem jednat.

S každou větou slyšíte pohrdání k těm, co neřvou, že Putin je svině, Rusko jsou zločinci a v USA je stejně jako v Bruselu je ráj superinteligentních a vzdělaných lidí. Za frenetického potlesku studentů jako stáda ovcí.

 Přiřaďte si ke Kolářovi slizkého Fischera, Řeporyjce Novotného, santuse Šafra soudně uznaného, bolševika generála Petra Pavla, co bojoval proti imperialistům, Jourovou, co se chtěla pověsit na podprsence v kriminále a tak můžete pokračovat: prostě plejáda lidí, či výkvět, který nás reprezentuje navenek, nesmrdí a nekadí uprostřed místnosti. To tvrdí bývalý skladník a fotr dnešního Koláře z Prahy 6, křiváka, který není schopen požádat lidi o souhlas či nesouhlas o soše maršála Koněva. Toho starosty, který tvrdí, že pravda je svinstvo a lež je základem, jak vykládat dějiny, což ho donutilo svolat noční zasedání bez souhlasu občanů a zlikvidovat sochu toho, bez něhož by rodina Kolářova pochcípala někde v německém koncentráku.

I když...?

A víte, co je na tom nejzajímavější? Že můžeme jenom klidně vytahovat jejich špínu a nemusíme je urážet. To co vypadá naše nenávist jsou slova práskačů, udavačů a že napráskal Václava Klause a pak sám musel uprchnout jako Ruml a Pilip nebyla náhoda, protože později pomohl založit STBácký spolek, kde vyhrožuje každému, kdo se nedrží linie Evropských hodnot. Prostě takový nebolševik s bolševickou, STBáckou náturou.

Děkujeme: tatíček & syn - rodina Kolářova.

 

 To vše naleznete zde

Podporuji soudruha generála Petra Pavla, co už soudruhem není

 Mimochodem, Kolář tatíček a Evropská hodnota o nás tvrdí, že kadíme v síni na koberec, ale že pokaděný Kolář syn nechat svolat tajně v noci strachy bez sebe pod ochranou státní moci partičku na odstranění sochy maršála Koněva, neboli pokaděný synáček Kolář tatíčkovi Kolářovi nevadí? Vidí pokaděné zbabělce všude kolem, ale ve své rodině to nepřizná?

Kolář syn - gay Janda - Kolář otec: STB = Evropské hodnoty
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Historie vzniku a sireni COVID-19.
  Zdroj: www.novarepublika.cz/2020/04
  Nejspíše, s největší pravděpodobností se vše odehrálo asi takto:

  USA vyvíjely a zkoumaly biologické zbraně a nejnebezpečnější viry v laboratořích ve Fort Detrick.

  Pravděpodobně ve spolupráci s kanadskými výzkumnými laboratořemi vedený Dr. Plummerem. Ten se podílel nebo přímo vedl úspěšné úpravy koronaviru (jehož výzkumem se zabýval) tak, aby se koronavirus, na rozdíl od přírodního koronaviru, přenášel na člověka a obelstil jeho imunitní systém podobně, jako to umí virus HIV (jehož výzkumem se Dr. Plummer také zabýval).

  Pozn: Co ještě umí Covid19 od svého předka, viru HIV? Třeba po počátečních chřipkových příznacích deset let spát a pak člověka zabít? Stejně jako virus HIV?

  Čínští vědci, kteří byli na stáži v kanadské laboratoři top security výzkumu virů, nějakou náhodou zjistili, co se děje a zřejmě byli kvůli tomu „vyhozeni“. Ať již proto, že virus zkusili ukrást pro potřeby obranného výzkumu v Číně (obranného nejen ve smyslu armádního, ale i pro skutečné výzkumy za účelem obrany proti ev. nasazení takového viru ze strany USA). Anebo jen proto, že začali klást všetečné otázky. Kdo ví.

  Virus Covid19 se nacházel i v laboratořích výzkumu biologických zbraní armády USA ve Fort Detrick.
  Zde nefungovala dekontaminace vody po dobu více než roku.
  Virus Covid19 se dostal ven z laboratoří ve Fort Detrick.

  Pravděpodobně někdy před květnem 2019. V červnu až srpnu 2019 už epidemie viru Covid19 zřejmě byla v USA natolik rozsáhlá, že se nedařilo jí zcela zatajit a byly obviněny e-cigarety.

  V září již vše bylo v USA zveřejněno. (Ale velice rychle se pak pozornost médií nasměrovala na „Wuhan a epidemii koronaviru z netopýří polévky“ a na záhadné onemocnění se stejnými příznaky v USA se rychle zapomenulo.)

  A v USA začali umírat první lidé – „na chřipku“ a na „e-cigarety“. Záhadná nemoc, zvláštní chřipka a nevysvětlitelné e-cigarety. Natolik zvláštní, že i po několika měsících vědělo americké CDC, které lidi exhumovat.

  Vzorky Covid19 a jeho variací ukazují, že právě USA mají nejvíce variací viru Covid19. A žádná varianta, žádná mutace nemůže být bez předchůdce a naopak primární zdroj infekce má nejvíce variací (protože zde virus mutuje nejdéle a mutace se odsud následně šíří do dalších oblastí). Protože právě USA jsou primárním, původním zdrojem infekce Covid19.

  Vojáci USA (a možná turisté) pak virus zavlekli z USA do Itálie a dalších zemí.

  V říjnu se objevují první případy Covid19 v Itálii. V oblastech, kam často míří američtí vojáci po službě za zábavou. Nikdo ale neví v té době, v říjnu 2019 a nejbližších týdnech, jak tyto případy správně diagnostikovat. Jen jsou silné signály o záhadné podobě onemocnění od praktických lékařů.

  Na konci října 2019 se konají celosvětové armádní sportovní hry ve Wuhanu.
  Za účasti vojáků armády USA.
  Kteří přináší nákazu i do Wuhanu.

  Ve Wuhanu se Covid19 objevuje mnohem později než v Itálii (konec listopadu) a proto Wuhan nemůže být primárním původcem.

  Ve Wuhanu se Covid19 objevuje v době celkem odpovídající inkubační době viru Covid19 a prodlevě mezi prvními případy a „zaregistrováním“, že úmrtí jsou na jiný, nový, neznámý virus. Cca 4 týdny poté, co američtí vojáci zavlekli virus do Wuhanu během sportovních her, si lékaři povšimnou případů, které se liší od běžných úmrtí na zápal plic a podobné komplikace.

  Poté, co řadu měsíců tajily přibývající případy v USA (a vše evidovaly jako chřipku a e-cigarety), dostávají USA vítanou možnost svést virus Covid19 na někoho jiného - na Čínu.

  Dr. Plummer je umřen 4. února 2020, takže už nemůže nic vykecat.

  USA rychle připravují fake video „Číňanka jí netopýra“ (gumového, protože z něj nic neukousne, viz předchozí moje analýzy k tématu), aby utvrdili veřejnost v narativu „za Covid19 mohou Číňané“.

  Covid19 se šíří po světě a rychle rozvrací zdravotní systémy dokonce i vyspělých zemí a rozvrací celou globální ekonomiku.

  Americký virus Covid19.
  Fort Detrick Virus.
  CoronavirUS.

  PS: Americký senátor nedávno hovořil o povinnosti vyplatit reparace za Covid19.
  Tak to si USA musí připravit asi tak 700 tisíc miliard švýcarských franků ve zlatě.

 • ¨

  V odpovědi na: ¨

  Jeste doplnuji.

  Ten prispevek nahore obsahuje jenom shrnuti z citovaneho zdroje clanku, ktery je mnohem obsaznejsi.
  Ta suma za reparace pochazi z brezna a odsahuje naklady od zacatku vypuknuti pandemie minuly rok v EU a ve svete. Skody skrze pandemii teprve zacnou narustat s vypadkem vyroby a sluzeb ve stale vetsim poctu zemi.Budou nevycislitelne.
  US Marine hlasi Coronu na letadlove lodi Roosevelt. Kapitan, ktery to zverejnil a zadal o pomoc byl za vyzrazeni velenim flotily suspendovan. Je ted za to namorniky oslavovan jako hrdina.
  Jedna americka ponorka je rovnez postizena virem.
  Jedina moznost teto pndemii zabranit bylo okamzite uzavrit Fort Detrick a dekontaminovat jeho okoli a vsechny nakazene dat do karanteny. Namisto toho se lhalo a svadelo se to na chripku, E-cigarety. Skrze US Army se nejdrive nakazily Wuhan a Italie. Zpocatku vzhledem k mlceni USA se povazovala nakaza za chripku a tim se ztratil cas. Rozdil mezi chripkou se da zjistit jedine testem (ten jeste neexistoval) nebo skrze röntgen plic nebo CTM. To se neprovadelo a tak se virus mohl sirit nekolik mesicu bez vedomi zdravotniku a verejnosti vsude po svete.

 • Vašek

  V odpovědi na: ¨

  A takhle na hlavičku v mládí neupadl jste? :-)

 • LK

  Predstavte si, ze v dobe krize zpusobene Coronou ridi nase hospodarstvi pitomci Kalousek, indian Bartos, nebo Fiala z ODS, Drahos, ci dalsi nenvistna hovada z Prazske kavarny!

 • ¨

  Odstraneni sochy Koneva nas ma rozestvat jeste vice s Ruskem. Predevsim z ruske strany je zivena nenavist k Cesku. I pomnik Vlasovcu v Reporyjich. Ackoliv to vede k mezinarodni roztrzce s Ruskem, vlada i ministerstvo zahranici mlci.
  A mlceni = souhlas! Cechum to nevadi?

 • *

  Poskok USA Kolář má prst na tepu doby. Před 100 lety Marx varoval před změšťáčtělými, zpanštělými dělníky, kteří si myslí, že když budou posluhovat kapitalistům, budou se mít dobře. Jenže pracující třída se měla dobře jedině díky existenci odborů, levicových stran a socialismu, když se vykořisťovatelé a monopolisté báli znárodnění.
  Ale po 100 letech jsou kapitalisté už jinde, po pádu socialismu, neoliberální Thatcherové, reaganomice, outsourcingu do Asie a "socializaci ztrát na účet státu za finanční krize" jsou mnohem bohatší a mocnější, než kdy předtím, už mají vše. Jako globální korporátní fašisté vládnou celému světu. Už nepotřebují ani vykořisťovat pracující třídu, ta jim teď naopak překáží v letoviscích, turistických destinacích, cestování je přece jen pro ně, pro luxusní klientelu. Kapitalisté se proměnili v apokalyptickou sektu a jejich cíl je redukovat lidstvo.
  Proto Petr Kolář uráží Čechy s vulgárními nadávkami, přesně jak jeho příbuzný, válečný zločinec, gestapák Otto Kolář za WW2. Přesvědčen, že Češi jsou podlidé, určení k vyhlazení, ale on, Petr Kolář, patří k administrativnímu aparátu mocných. Ostatně vystudoval etnografii a folkloristiku na Filozofické fakultě UK Praha, diplomatické vzdělání nikdy neměl.