Atentát na Heydricha. Atentát na Františka Ferdinanda d'Este, arcivévodu a následníka rakousko-uherského trůnu. Atentát na Kennedyho. A nyní atentátem vyhrožoval oficiální politik ČR Novotný z ODS! Pověsím Lavrova a Putina a teď se bojím, bojím, bojím... Bruseli, pomoz, kvílí oficiální představitelé České republiky zvolení lidem.

 

Pozor, to není dezinformace: vraždou hrozí oficiální politik ODS!

Vážně to mají brát Rusové na lehkou váhu, když oficiální představitel České republiky vyhrožuje zavražděním nejvyšším představitelům Ruské federace?

 

 A jak potom vyzní: „Odmítli jsme jakékoli snahy Ruska zasahovat do našich vnitřních záležitostí, což hrozba stíhání demokraticky zvolených politiků je. Je to také v rozporu se smlouvou o přátelských vtazích z roku 1993. Když dostaneme dodatečné informace, jsme připraveni reagovat,“ řekl ministr Petříček v Interview Plus. Vážně vražda Lavrova členem ODS je naše vnitřní záležitost? Komu hrabe?

 

Vážně mají občané v Rusku a v celém světě věřit, že relativně kulturní národ jako bylo Československo a Češi si zvolí do vedení psychopaty a dementy jako je Novotný, Hřib a Kolářové, když Kolář byl dokonce velvyslanec? A pak s výhrůžkami vražd následně zlikvidují sochu osvoboditele maršála Koněva a vláda mlčí? A postaví pomník vrahům z ROA!

 

Už i kniha inzeruje

Oficiální představitel České republiky

Vrátím Krym Ukrajině, propustím všechny politické vězně a oběsím Lavrova, “řekl Novotný, člen ODS. “Ještě nevím, co udělám s Putinem,” dodal.

A ministr zahraničí Petříček nevystoupí v Ruské televizi a neomluví se za magora - oficiálního zástupce z Prahy, který hrozí vraždou ministru zahraničí velmoci, jako je Rusko!

 

Představte si, že by Putin či Lavrov oznámil: zavraždíme premiéra Babiše, (prezidenta Zemana, ministra Petříčka.) A pak si terorista (jak lze jinak nazvat výhrůžku smrtí politiků) Novotný vyžádá ochranu, protože se třese jak ratlík. A s ním rodina Kolářova! A Pirát Hřib.

 

Jak je možné, že nebyl šílenec - volený, tzn oficiální představitel České republiky za ODS z Prahy zatčen (popřípadě nebyl poslán do Bohnic na pozorování) a nebyla zaslána omluvná nóta Ruské federaci a občanům Ruska? 

 

Propustím všechny politické vězně a pověsím Lavrova,“ řekl Novotný už mimo záběr novinářům ruské armádní televize. „Ještě nevím, co udělám s Putinem.

Například zde zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-starosta-reporyje-rusko-reporteri-sergej-lavrov-zive-vysilani.A191216_125326_domaci_chtl

 

To přece není normální, aby tyto zločiny - výhrůžky- naše vláda přecházela. Co kdyby to ruská vláda vzala vážně a potrestala by to jako to dělají USA a raketovým útokem srovnala Řeporyje se zemí? Izrael a USA by se s nimi nemazlily jako prezident Putin!

Omluví se Brusel a Jourová za potencionálního vraha Novotného? Omluví se ministr Petříček za teroristy jako je Novotný? Má zahájit odvetu Ruská republika?

 

17. prosince 2019

Vyhrožoval Novotný, že pověsí Lavrova a možná Putina a byla vyhlášena válka Rusku oficiálním představitelem ČR (ODS z Prahy)

3. 4. 2020

Likvidace sochy Koněva bez souhlasu občanů extremisty z TOP 09 a rodinou Kolářů

26. 4. 2020

Respekt z kanálních zdrojů prohlašuje, že v Praze je nejsmrtelnější jed ricin zaslaný Putinem

27. 4. 2020

Ministr Petříček: Lavrova asi neoběsíme, jsme otevřeni i o soše jednat. Rusové, omluvte se, že jsme vám Lavrova neoběsili...

Království bláznů?

 

Je skutečně normální, aby tito šílenci reprezentovali Českou republiku? A pak vyleze Vystrčil a oznámí, že toto vyprovokovalo Rusko, protože atentát na Lavrova a Putina je přirozená věc, ale trestní stíhání těchto teroristů je ruským zločinem...

 Vážně z pohledu práva není oficiálně zvolený politik mezinárodním teroristou, pokud hrozí vraždou? A má se jakýkoliv stát na světě bránit, když sousední stát oznámí, že mu zabije nejvyšší představitele? Kdo skutečně rozehrál tuto nebezpečnou hru? Vždyť už Ivetu Bartošovou Novotný dohnal k sebevraždě a přiznal se k tomu.

A ještě jednou: co by se stalo, kdyby oficiální představitel státu hrozil likvidací nejvyššímu představiteli USA nebo Izraele? A zde člen ODS a členové TOP 09 s Piráty tuto nebezpečnou hru rozehráli. A Češi se stali jejich rukojmím. To přece není normální!

 P.S. Samozřejmě my v naší malé zemičce víme, že to nemají v hlavách v pořádku. Že Novotný je vývrhel a morální stoka. Že vše konají bez vědomí a souhlasu celého národa. Ale jak to mohou vědět občané ruského národa, potažmo celého světa, když se ministr Petříček za ČSSD Rusku neomluví a chce dokonce omluvu od Ruska?

 

Související

Trestní oznámení na Kundru a ministra Petříčka: Češi to budou bedlivě sledovat!

Prezidente Putine, odstupte! Usvědčili jsme vaše agenty, našli jsme kufřík s ricinem!

Budou starosta Kolář a Novotný souzeni za hanobení symbolu osvobození 1945 maršála Koněva stejně jako za hanobení symbolu holokaustu?

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • USA a jejich poskoci v Praze

  udelali z Prahy rusofobni hnizdo medii a vladou chranenych psychopatu, kteri delaji zahranicni politiku namisto Ministerstva zahranici.
  Je na Prazanech, aby se tohoto hnizda a ostudy, ktere toto hnizdo vyrabi rychle zbavili!

  Krátká URL:
 • Italove odhalili pravdu o COVID-19

 • 75. výročí Pražského povstání

  Filmexport Home Video: Krásné májové dny,
  právě dnes si připomínáme povstání českého lidu v květnu 1945. Na základě těchto událostí i nesčetně legend vzniklo několik filmů. Nejslavnějším z nich je rozhodně film Němá barikáda (1949) - drama z památných květnových dnů roku 1945, líčené na pozadí příběhů několika holešovických občanů, kteří se aktivně zapojují do posledních bojů II. světové války v Praze. Zorganizovali odpor proti útočící tankové divizi SS Das Reich - vybudovali barikády na Trojském mostě. Ale jak to bylo doopravdy? Opravdu zastavil německý tank pancéřovou pěstí mladý učeň Pepík Hošek: "Krucifix, to byla ale šlupka!"?
  Pokud máte zájem o film Němá barikáda včetně bonusů na DVD, můžete zakoupit ZDE:
  https://www.filmexport.cz/kategorie/nema-barikada-dvd-box.html
  Němá barikáda - Slovo vojenského historika Dr. Jindřicha Marka
  https://www.youtube.com/watch?v=STP4wftOBKg
  Němá barikáda Dr. Pavel Taussig
  https://www.youtube.com/watch?v=0iTRpesrmnc
  Němá barikáda - Vzpomínání Otakara Vávry
  https://www.youtube.com/watch?v=nNWO0NCxGcc

  Ve skutečnosti to byl 17letý student elektroprůmyslovky Ladislav Strych, který s pancéřovou pěstí zneškodnil útočící německý obrněnec na dnešním Ortenově náměstí v Holešovicích. Na 1600 pražských barikádách bojovali Pražané, mnozí doslova s holýma rukama, nevycvičení, s elitními jednotkami SS. Šest let nacistického teroru Pražany těžce poznamenalo a nyní si chtěli vyřídit účty s Němci a kolaboranty.
  Státní ministr K. H. Frank požádal o potlačení Pražského povstání velitele Waffen SS v Čechách SS Gruppenführera Carla von Pücklera-Burghause a na jeho rozkaz vyrazilo 6. května na hlavní město několik jednotek SS. Šlo zejména o uskupení Wallenstein, které tvořily dvě bojové skupiny o síle asi 8 000 mužů, dále o bojovou skupinu Milowitz, skupinu generála Reimanna z Českého Brodu a z fronty u Drážďan přišla část 4. pluku Der Führer ze 2. tankové divize SS Das Reich s bestiálním velitelem, jímž byl SS - Obersturmbannführer Otto Weidinger (1914 - 1990). Masakry v Praze prováděli i Němci, které povstání překvapilo přímo ve městě. Například na Žižkově byla v budově školy Na Pražačce umístěna kasárna V. Sturmbann der SA – Standarte Feldherrnhalle. Šlo o fanatické nacisty, kteří začali ihned po zahájení bojů terorizovat okolí a 5. května nahnali do kasáren násilím na 80 civilistů jako rukojmí, 40 jich popravili.
  Není pravda, že osvobození Prahy bylo předem mocensky dohodnuto v Jaltě nebo Teheránu a podobně, Koněv a jeho 1. ukrajinský front dorazili na volání Prahy o pomoc doslova jako "vedlejšák" z bitvy o Berlín (Budyšín, Drážďany) a před nimi prchalo nacistické vojsko do amerického zajetí v Plzni, včetně zmíněného masového vraha Otto Weidingera.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Otto_Weidinger

  Američané na konci 2. světové války prostě zradili. Američané vítali a chránili nepřátele, nacistické hrdlořezy, kteří našli bezpečí v americké zóně Bavorsko (v Německu) a Horní Rakousy, Salcbursko (v Rakousku) a pak v Spolkové republice Německo v pohodě a beztrestně prožili celý život...

  KLEŠTĚ PLZEŇ - PRAHA
  Tehdy byla unikátní šance sevřít milion německých válečných zločinců v kleštích mezi Prahou (Koněvova Rudá armáda) a Plzní (Pattonova 3. armáda) a pobít je. Pobít jak Schörnerovu armádu der Mitte (Střed) prchající ze SSSR přes Česko a také zmíněnou tankovou divizi Das Reich, prchající od Drážďan přes Prahu před Koněvem. Např. v menším měřítku Rudá armáda udělala takové kleště na Moravě, na počátku května 1945 uzavřela Němce do kleští mezi Brnem a Ostravou a postupně je likvidovala.

 • Americane zmenili u zajatcu status

  V odpovědi na: 75. výročí Pražského povstání

  z bojovniku na pomocne oddily, aby je nemuseli vydat Sovetum. Nemci se jim vzdavali, protoze meli strach z trestu za bestiality, ktere provadeli pri vpadu do SSSR a pri ustupu z neho. Zapad puvodne zamysleli likvidaci Nemcu, aby se valky neopakovaly. Ted Nemecko likviduji imigraci Muslimu za pomoci EU a nemeckych politiku, dale zaviranim atomovych elektraren, LGBT a liberalismem.

 • wolfram

  V odpovědi na: Americane zmenili u zajatcu status

  Ale sadistické Vlasovce nezachraňovali. Američani vydali Vlasovce do SSSR, kde je popravili za válečná zvěrstva a vlastizradu. Tak o čem se tady bavíme? S řeporyjskou sviní je třeba naložit přesně stejně.

 • Vlasov vyjednaval u Plzne s Americany

  V odpovědi na: wolfram

  Chtel s ROA do zajeti. Nedohodl se a jel se svym doprovodem dal k hranicim, byl ale zatcen GRU. Jeho jednotky byly spojenci odzbrojene a vydany Sovjetum. Nekolika dustojnikum ROA se podaril utek az do Lichtenstejnska, kde jim knize opatril pasy sve zeme, se kterymi se dostali pak az do USA. Byli asi jedini, kdo unikli trestu za velezradu.

 • 75. výročí Pražského povstání

  A jak to bylo s Trojským mostem v Praze? "Weidingerův pluk SS Der Führer se střetl s českými povstalci na Trojském mostě, kde obránci kladli tuhý odpor. Most však dobyl a vytvořil předmostí. Vojáci pluku Der Führer soustředili německé občany na nákladních autech a ta, mnohdy značně přetížena, vyrazila ve směru na Plzeň. Německá kolona čítala téměř 1000 vozidel. Ještě než pluk vyrazil, dozvěděli se vojáci o bezpodmínečné kapitulaci Německa. Ráno 9. května kolonu zastavil německý generál a československý plukovník a nařídili vojákům SS aby složili zbraně. Weidinger nařídil svým vojákům shromáždit všechny palné zbraně, čímž požadavku vyhověl a mohl pokračovat v cestě na Plzeň. Po příjezdu do americké okupační zóny vyložili vojáci pasažéry a odjeli do Rokycan, kde se pluk Der Führer vzdal 2. americké pěší divizi. Zbytek divize kapituloval nedaleko Drážďan."

 • wolfram

  Pomník Hitlerovcům Vlasovcům = trestný čin podpory a propagace fašismu, ODSáku Novotný

  Krátká URL:
 • Hanobeni Rude armady v CT pokracuje.

  Vcera v CT jakysi historik se skraboskou rikal, ze Rusove Americanum lhali (!) pri stanoveni demarkacni linie u Plzne. Mluvil jenom o tom, jak Rudoarmejci znasilnovali a kradli lidem hodinky. Divak se o zverstvech na nasem obyvatelstvu se strany nemecke armady nic nedozvedel, problemem byla Ruda armada. Ta nam skodila a Nemci ne.
  Fasiste v Praze Novotny, Kolar a Hrib jsou jenom clankem organizovane kampane, ktera ma zasluhy Rude armady zpochybnit a zlociny Wehrmachtu a SS zamlcovat.
  V. Pjakin mluvil vcera o podobnych snahach v Rusku, kde 5. kolona zapadu dela z ruskych fasistu a nepratel zeme vlastence. Poskozovani a odstranovani pomniku Rudoarmejcu v Polsku, rusofobni nalady, vystavba US zakladny, nakupovani drahych surovin od USA namisto lacinejsich z Ruska jde stejnym smerem. Polakum se to vraci. USA kvuli propadu cen nebudou moci smlouvy splnit.

 • Marta Novák

  Novotný je zodpovědný za Kuberu ! Řeporyjský čuník zajistil panu Kuberovi ten infarkt ! Jsou na to dokonce důkazy, protože když na sjezdu v sobotu se Novotný náhle přihlásil o místo 1. místopředsedy a přednesl svůj "úžasný" projev a delegáti šli volit, tak pan Kubera na chodbě mluvil s redaktorem ČT do kamery a prohlásil, že je mu hrozně špatně z toho, že má strach,aby kandidáti Novotného fakt nezvolili a byl by to konec ODS, jeho strany. Asi byl v děsném stresu a také v neděli dopoledně zemřel, možná měl tem infarkt už v sobotu po té volbě, jen to rozcházel do rána druhého dne. Novotný a nikdo jiný není zodpovědný za Kuberu !
  Projev starosty Řeporyjí Pavla Novotného před druhou volbou 1. místopředsedy ODS
  128 331 zhlédnutí • Kongres ODS, Praha 18. ledna 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=2f0G4NGmB_k
  Kubera si může oddechnout, Novotný prohrál. Výhru slaví Stanjura
  18. 1. 2020 17:50
  Jeho (Novotného) kandidatura vyvolala dost rozporuplné reakce. Předseda Senátu Jaroslav Kubera před budovou s cigaretou v ruce nevěřícně kroutil hlavou: „Oni fakt věří, že on té straně pomůže, že prý bude vidět.“
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kubera-si-muze-oddechnout-Novotny-prohral-Vyhru-slavi-Stanjura-610457