Ten pláč už se nedá poslouchat. Pak zavřete Piráta Hřiba, Michálka a Koláře, protože vyhnali turisty Číňany a Rusy a nyní není kam sáhnout pro miliardy...

 

Tak. Pan Soukup už dávno říkal, že všechno věděl, s koronavitrem si tykal a kam se na něj hrabou epidemiologové, prostě stádo tupců, které by Soukup strčil do kapsy a do toho Babiš vypnul ekonomiku. A tak je nutné, aby jim to někdo zaplatil. A hádejte, kdo to Soukupovi zaplatí, když jsme zde pouze my? A kdo to Prouzovi zaplatí, když jsme tady jenom my? A pak ječí, že všude jsou dezinformace, ale on je skvělý a vše ví. No potěš koště. Tak ať řekne, že pan Stát neexistuje a že jsme to my, co mu vše nahradíme za koronavirus, pokud soud dá zapravdu bohatým!

Přizná to ten, co nám to říkal, ředitel Soukup?

 

A pokud Soukup a Prouza pláče? Povězme si jeden příběh.

Byl rok 1990, malá privatizace. Praha. Hostinští se vrhli do boje o hospody. Pak je často získali. První rok dobrý. Druhá rok dobrý. Pak přišel pan majitel, který získal dům a vynutil si zvýšené nájemné. Protože byla plná hospoda, další rok žádal znovu. A znovu. A znovu. Pak už byla hospoda prázdná. Zavřela se.

Další případ. Protože se těmto tématům budeme zabývat dlouhodobě se snahou dokázat, jak Soukupové a spol s lidmi manipulují a pláčí na nepravém hrobě, když chtějí, abychom těmto rádoby podnikatelům zaplatili ztráty z turistiky, alespoň dnes bodově připomeneme.

Restaurace kolem Fleků, do kterých jsme chodili jako kluci. Cena piva 3 - 4 Kčs. U Fleků 4,10 Kčs a pinglové automaticky zaokrouhlovaly na 5 Kčs. Pak přišel rok 1997 a japonská Nomura si z nás udělala dojnou krávu. České pivo, kauza ČSOB, Pivovar Anheuser-Busch InBev a Staropramen, a tak prodej, koupě, naskakují miliardy a český zákazník pláče. Češi platili, západ nás dojil.

Pivo stouplo (12°) ze tří Kčs na cenu 50 - 150 Kč a západ nás dojí, seč může. 20000Kč za nocleh, pak pivo za 150Kč a z Čechů se stali "somráci a žebráci". Nemají ani na sodu na stojáka v těchto pražských hotelích. A peníze odtékají na západ.

Dnes chtějí Prouzové, Soukupové a další, abychom jim my, normální lidé ztráty zacálovali. Prý majitelé odmítají nést ztráty. A Soukup (Barrandov) každý den pláče, jak tratí a my (neboť pouze my jsme ten stát) mu máme zaplatit - vyrovnat jeho ztráty. Přes Babiše. Záchrana lidí je nezajímá. I kdybychom pochcípali. A to slyšíme každý den. Vláda vypla ekonomiku, my to máme zaplatit. Bohatí netratí.

 

Všichni chtějí, abychom jim zaplatili ztráty. Až soud vyhrají.

 

 Vraťtme se na začátek: Hřib, Michálek, generál Petr Pavel, otec a syn Kolářové vyhnali bohatou klientelu z Číny a Ruska. Že jim to vynahradí. Tak mají možnost a Soukup to může pískat. Místo pláče a nadávání na Babiše. Na MZ Vojtěcha. Na Prymulu. Jsou to zločinci. Vypli ekonomiku, tak to důchodci a nemajetní zacálujte.

Vážně to není na zvracení? Vážně to není demagogie a vydírání? Nemáme nést náklady všichni? Nemají si začít majitelé domů účtovat českou cenu a ne 30 000Kč za nájem bytu? Mají žít Soukupové a Prouzové v komunismu a lidé jít na dlažbu? Jako po roce 2008 v USA?

 

Zde je důkaz, o co jde:

senátor TOP 09 Tomáš Czernin.

„Přicházíme s ústavní stížností jako s posledním instrumentem, který může zabránit spuštění nespravedlivého řetězového efektu. Chceme tak chránit nájemníky, kterým by měl stát pomoci přímo.

 Je to lež a věřím, že odvolací soud rozsudek soudce Výborného zvrátí!

Neboli stát vyplatí nájemníkům peníze (stát jsme my), ti to dají majitelům, majitelé lukrativních domů dostanou veškeré ztráty zpět a zapláče... Ten občan, pro kterého TOP 09 a Czernin vymohl peníze, neboli občan, který to v daních zaplatí a bohatí si budou mnout ruce. To samé v restauracích a dalších místech. V malé hospůdce náhrada mzdy hostinským na přežití stačí. Protestují především velcí. A to je přesně to, proč už po několikrát rozlobeně píši: náklady mají nést všichni a nikoliv jenom chudí.

 

Nebo jsme raději měli nechat staré, nemocné a postižené vychcípat, aby chráněnci Prouzy netratili? Vždyť o peníze jde až na prvním místě!

 

 Mimochodem, nyní nadávají na Babiše a Prymulu, že prý udělali paniku. Že chtěli být stále v televizi. Že když zastavili ekonomiku, tak ať to MY zaplatíme. Soukupe, kdo dělal paniku? Kdo pořád Babiše, Vojtěcha a Prymulu otravoval? Kdo toto skutečně říkal?

 

Soukupe, my to psali už v březnu a nyní tvrdíte, že to chtěl Babiš?

 

DŮKAZ - screenshot

Tak kdo vysílá dezinformace?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Soukup je uz jen bulvar!

  Pozvat si do TV Barrandov blazna Novotneho a Foldynu do jedne diskuse dela jenom bulvar. Senzace, sprostoty - lip se to proda. Prouza, Roucek, vsechno stejna pakaz, na kterou se nesmi zapominat.

 • *

  V odpovědi na: Soukup je uz jen bulvar!

  Soukup přeběhl k pražské kavárně. TV Barrandov byla stejně vždycky blbá a staromódní jak Prima a Nova, Soukup se nikdy nesnažil o nové formy, nové lidi.

 • Rittig v sukni Schillerová

  Koncipient Agrofertu Martin Gillar - koncipient v přerovské kanceláři Květoslava Hlíny pro Agrofert, poté vrchní ředitel správy majetku České pošty (od 1. 3. 2015), poté generální ředitel a předseda představenstva Dopravního podniku hl.m. Prahy (od 10. 6. 2016 do prosince 2018). Do vlivných a lukrativních pozic Gillara instalovalo bez výběrového řízení hnutí ANO. Z DPP odešel se zlatým padákem 2,092.080 korun.
  V dubnu 2020 nastoupil Gillar do David Rusňák Family Group, "finanční skupiny" či spíše gangu, ve kterém někdejší ředitelka FÚ Brno-venkov Alena Schillerová (za ANO) (56) z Brna, zeť číšník David Rusňák (41) z Brna, pologramot Michal Mička (32) ze Žďáru nad Sázavou, plzeňští mafiáni Jana Mička a Josef Staněk (vrah a přítel Babiše), kteří s politiky tunelovali Plzeňskou teplárenskou a.s., a další mafiáni a policisté perou 13,5 miliardy korun, které před 10 lety nakradli ze státní pokladny v obřích mezinárodních daňových podvodech s DPH. Takoví organizovaní zločinci tady vládnou, nikdo z nich není české národnosti, jsou Asiaté Chazaři.
  Bývalý šéf pražského dopravního podniku vstoupil do firmy zetě ministryně Schillerové
  https://www.tydenikhrot.cz/clanek/byvaly-sef-prazskeho-dopravniho-podniku-vstoupil-do-drfg
  Schillerová nejedná s kolegy z EU o miliardách, nedomluví se anglicky
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/schillerova-nejedna-s-kolegy-z-eu-o-miliardach-nedomluvi-se-anglicky-40323873

  VAROVÁNÍ OBČANŮM: Palermo nebo kocourkov???!!!
  https://www.facebook.com/infowars.cz/posts/1052903338244514/
  https://www.investigace.com/rubrika/skysoft/
  https://www.facebook.com/372970239754537/photos/svobodny-vysilaccz-jako-prvn%C3%AD-m%C3%A9dium-v-%C4%8Dr-zve%C5%99ej%C5%88uje-v%C3%BDbu%C5%A1n%C3%BD-materi%C3%A1l-tajn%C3%A1-nahr/748214252230132/
  https://www.euro.cz/byznys/rusnakovi-pomohl-k-miliardam-neznamy-mladik-z-vysociny-1349151

  Lubomír Zaorálek, 21. května 2017:
  Už vím, co myslí Andrej Babiš tím svým "řídit stát jako rodinnou firmu" - David Rusňák Family Group = DRFG. Jeho žena v radě Brna za ANO, už Andrejem Babišem stažená z původní parlamentní kandidátky ANO, předsedkyně dozorčí rady brněnských tepláren, kde sedí se synem Jaroslava Faltýnka. Její matka Alena Schillerová nejdříve na Finančním úřadu Brno-venkov, kde jsou registrovány Rusňákovy firmy. A poté měl obviněný Rusňák tchýni dokonce jako náměstkyni na Ministerstvu financí ČR. ? Alena Schillerová by měla podle mého názoru odejít z funkce náměstkyně Ministerstva financí ČR. Nekonala v případě podezření z daňových úniků svého šéfa Andreje Babiše. Stejně může nekonat i v kauzách svého obviněného zetě Davida Rusňáka. Vazby na Finanční úřad a Finanční správu totiž byly a jsou v jeho podnikání (dluhopisy a finanční instrumenty) nesmírně zajímavé. Ostatně Finanční správa musí mít k dispozici materiály, jak se z číšníka Davida Rusňáka stal miliardář.
  Dovolím si parafrázovat Andreje Babiše: „Je to tuná brněnské Palermo“ - Rusňákovo podnikání je hazard a pyramidové schéma.
  https://www.facebook.com/lubomir.zaoralek/posts/1516622568408787/

 • David Rusňák Family Group

  V odpovědi na: Rittig v sukni Schillerová

  zahrnuje např. podivný lichtenštejnský DRFG AIF Real Estate Fund, nyní uzavřený, viz diskuze, speciální nemovitostní fond registrovaný v Lichtenštejnsku.
  Správce fondu CAIAC Fund Management
  ISIN LI0294389098
  Vznik fondu 23. 2. 2016
  Velikost fondu 1 mld. Kč
  Rating Morningstar bez ratingu
  https://www.investujeme.cz/clanky/fond-show-drfg-aif-real-estate-fund/
  Lukáš Kovanda: „Všichni věřitelé (DRFG) by tomu měli přikládat značnou pozornost, jelikož půjčování takové skupině je vysoce rizikovou, spíše už vysloveně spekulativní záležitostí. Nezdá se být také zcela transparentní, jakým způsobem skupina přelévá kapitál v rámci svých dcer a jak vlastně dospívá k některým oceněním svých aktiv. Problematická může být také relativně nízká likvidita skupiny.“

 • Pivo u Fleků je za 80,- Kč!

  Koupíme si jedno dohromady!

 • Hospody jako U Fleku jsou uz jenom pro turisty

  V odpovědi na: Pivo u Fleků je za 80,- Kč!

  Jenom kseft, pinglove maji zajem jen o cizince. Uplne trapne bylo tam roznaseni frtanu Becherovky na ohromnem podnosu a kazdeho nutili aby koupil. Ta nenazranost, neskutecne! Ostatni saly ty vymalovane byly zavrene, prece nebude pingl behat ani o metr dal. Jestli tohle ma podporovat cizinecky ruch, nevim. Byl jsem tam predtim za komousu v zahrade. To byl zazitek jiny! Skvele pivo a topinky! Zahrada plna spokojenych Prazaku. Tenkrat se tam cizinci skoro nevyskytovali. Pivovar byl pro Prazaky.

 • *

  Skvělá analýza. Samé nadnárodní pivo, plné chemie, konzervantů, pěnidla a CO2.

 • Pred par lety nekdy redilo pivo vodou a aby

  V odpovědi na: *

  melo ten stupen kvuli kontrole, lil se tam alkohol. Stacilo dat si pullitr a clovek zrudnul jako fetak. Bavorsky predpis na ingredience se u nas nenosi, pivo se dela z koncentratu. Prodejem Krusovic zahr. majiteli spadla kvalita piva, takze ho lidi prestali pit. Ja se mu dodnes vyhybam.
  Nastesti mame i minipivovary na vyber.

 • novota

  Příští rok privatizace budvaru a jeho prodej USA/Budweiser/ - současný ředitel u nich pracoval...stačí se zeptat zaměstnanců co o něm říkají a co se tam děje?

 • Vyprodej Ceska cizakum

  Pomoci nenazranych ceskych komplicu, zlodeju se vsechno prodalo cizakum i voda. Zbytek se vytuneloval a uvedl do krachu. Cesi predvedli, ceho jsou schopni, kdyz se tady zhasne!
  Je ovsem treba rict, ze nas komuniste zbavili bohatych investoru jejich vyvlastnenim. Dusledek byl chybejici kapital po plysaku, ktery prisel ze zapadu a skoupil zde vsechno za babku a dosahl pak v provozu vysoke zisky kvuli levne praci u nas. Vyvoz zisku u nas unika do zahranici, neinvestuji se tady. Vlada s tim nic nedela.