Ta drzost několika desítek lidí a bandou skoro nikým nevoleného Senátu už překračuje všechny meze! Kde bere drzost synáček Smoljaka a jeho pár přítelíčků vyhrožovat národu, že České televize patří jim a národ si může políbit...?

 

(Samozřejmě to hlásali jemnějšími výrazy o konspiraci národa proti těm, co to s námi myslí dobře!)

Dokonce komando kolem "majitele České televize Moravce" si udělalo svoji show v rádiu a vykládalo, že když Moravec rozhodne, tak národ musí zavřít hubu! Moderátor Michael Rozsypal si ke své diskusi Proč potřebujeme veřejnoprávní média přizval spřátelenou pětici hostů, co jediní tomu prý rozumí: Lenku Kabrhelovou (Český rozhlas), Kristýnu Guryčovou (iROZHLAS.cz), Tomáše Etzlera (bývalý zpravodaj v Číně), Václava Moravce (ČT) a Roberta Břešťana (Hlídací pes.org). Komando jak od Goebbelse vyšité. Jednolitý názor, jak občanům vymýt mozky!

 

Přece si nenecháme od 9 miliónu Čehúnú diktovat, když jsou to samé dezinformace!

 

A v pozadí vše pozorně sledují Hamáčkovi agenti: Vrábel, Elfové...

Michal Tučný

 

Na dnešek jsem měl divnej sen:

slunce pálilo a před saloonem
stál v prachu dav, v tvářích cejch očekávání.

Uprostřed šibenice z hrubých klád

šerifův pomocník sejmul odsouzenci
z hlavy kápi a dav zašuměl překvapením.

I já jsem zašuměl překvapením:

ten odsouzenec jsem byl já a šerif četl
neúprosným hlasem rozsudek:

Pověste ho vejš, ať se houpá...

 

 A dozorčí Rada ČT v čele s Veselým (Xaverem)

Divákům následně pustil autentickou nahrávku ze zasedání Rady ČT z 11. 12. 2019 ještě ve starém složení. Předseda Rady České televize Jan Bednář vyjádřil hluboké pochybnosti o práci dozorčí rady. „Musím říct, že jsem zásadně nespokojený se stanoviskem dozorčí komise k návrhu rozpočtu ČT na rok 2020. Komise pouze rekapitulovala údaje v rozpočtu, které si můžeme přečíst. Nejde do podrobností, které chceme mít. Považuji to za závažnou chybu. Má poskytovat doporučení radě, jak hlasovat v případě rozpočtu. Je na hluboké zamyšlení, jak dozorčí komise pracuje a zda poskytuje to, co potřebujeme a co stanoví zákon,“ kritizoval tehdy Bednář poradní orgán.

Xaver se následně obrátil na senátory, kteří radní ČT ostře kritizují: „Kde jste byli v tu chvíli, Smoljaku, Hilšere? Kde jste byl, senátore Drahoši, vy lháři a křiváku? Tenkrát jste nechtěli ochránit nezávislost ČT, vy pokrytci? Na co jste čekali? Až bude záminka? Až přijde paní Lipovská, která se toho nebude bát a řekne věci nahlas?“ tázal se.

 

 Jak dlouho se tady bude ještě těch pár lotrů roztahovat a mluvit bez mandátu za celý národ a občanům vyhrožovat?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Prosím vás, takové divadélko zlodějského tuneldědka Kellnera pro debilní Čechy?
  Na jedné straně jakože "bojují" Lipovská - Xaver - Bobošíková - Klaus - Kellner a na druhé straně Moravec - Dvořák - Kellner.

 • A mozek je kde?

  V odpovědi na: *

  Hrabe?

 • *

  V odpovědi na: A mozek je kde?

  Lipovská do loňska hrabala v Institutu Václava Klause (sponzorovaný Kellnerem), od ledna 2020 hrabe v Institutu svobody a demokracie Jany Bobošíkové (sponzoři neznámí). Není Vám z nich všech špatně? Co tyto mafiánské figurky přináší slušným lidem? Nic.

 • *

  V odpovědi na: A mozek je kde?

  A jak lžou Nova a televízia Markíza na Slovensku, obě vlastněné velkozlodějem České pojišťovny, Škody Plzeň, O2 (Českého Telecomu) Kellnerem! Znárodnit zloděje, znárodnit zloděje!
  FOTO nového majiteľa Markízy po príchode na Slovensko: Český miliardár celý v čiernom!

  Televízia Markíza: Za utorok pribudlo 1 311 pozitívnych na koronavírus, zomrelo 22 pacientov
  https://www.facebook.com/TeleviziaMarkiza/
  Denisa: Od včera markizu nesledujem ste neobjektivna televízia zapredanci ukazuje len čo sa vám hodí hnus
  Anka: Stať sa môže čokoľvek ja to netvrdím ja nespochybňujem, že Corona neexistuje vírusy tu vždy boli a aj budú .. treba sa s tým naučiť žiť a nie robiť z toho ťažký biznis a nútiť ľuďom to čo sami nechcú .. TV a ostatné médiá len vymývajú mozgy a taký naivný alebo skôr bojazlivý ľudia o svoj život tomu uveria .. ja neverím týmto číslam a čo sa mi má stať tak nech sa stane .. nebudem sa skrývať ako potkan lebo čo keď to schytám.. tak ako sa nakazím tak sa aj vyliečim .. každý rok umierajú ľudia na chrípku . Čo si myslíte čo je Corona ?? Smrtiaci vírus ?? Veď to už by sme tu všetci pokapali ako muchy . Treba sa zamyslieť konečne a otvoriť oči .. kde vymyzla chrípka ? Kde sú ostatné ochorenia na ktoré sú omnoho vážnejšie ? Kde to všetko vymyzlo ?? To nikoho netrápi ??? Len čo ak sa vám niečo stane a bla bla bla a uvidíte keď vás to postihne .. treba stáť pevne na nohách a a nie v oblakoch . Lebo tak to to prezentujú médiá.. aby sa ľudia báli a robili všetko tak ako si to vláda predstavuje.. chodíte na testy pravidelne ako ovce onedlho bude tu vakcína koľký sa postavíte do radu ?? .. píšem to v dobrom nie preto aby som sa hádala ale zamýšľam triezvo nie som ničím a nikým zaslepená. Asi tak pekný večer
  Ingrid: Pozitívny neznamená chorý...
  Martin: Bla bla bla bla bla
  Marko: Že tu tekeviziu ešte niekdo sleduje
  Lion: Zapredanci judasy
  Marcela: Samé pičoviny
  Michal: A čo tak konečne povedať vo vašej skurvenej televizii,že premier je Psychopat, Dement, Samozvaný pán boh???To NIE!!!!NEMATE NATO GULE Poviete len co vam nakazu....zavrite celu televiziu a chodte všetci radšej štrikovať...HAJZLI
  Július: Až táto diktatůra padne, navrhoval bysom, aby padla aj JOJ, Markíza a TA3.

 • *

  Nikdo ze jmenovaných ani není Čech. Běžte domů, Chazaři.

 • *

  Taková doba a národní uvědomění Čechů nula, třídní uvědomění nula?

 • Wolfram

  Jj, manažer PPF Petr Dvořák spontánně zprivatizoval Českou televizi.

 • KRMELEC Čt

  Kde je hloubková kontrola Nejvyšším kontrolním úřadem, co to je za lži, že nesmí kontrolovat Čt?????? Začerněné podvodnické smlouvy s Moravcem, s rodinou Arichtěvových, s rodinou Záruba-Fridrich-Witowská-Fridrichová a dokonce OSTUDNÝM KUCHAŘEM RIDI S NĚJAKÝM ŠAŠKEM,ti všichni se přiživují na krmelci Čt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Cestopisný seriál Manu a Matěj
  Zpěvák Matěj Ruppert s kuchařem Emanuelem Ridim vyrážejí na gastronomický tah po Itálii.
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/11805410130-manu-a-matej/dily/

 • Pepan

  Prosím vás může mi někdo vysvětlit nač existuje rada ČT když nemá žádnou pravomoc? Podle toho že kdejaké odkladiště zdegenerovaných politiků může anulovat rozhodnutí rady jak je vidět.

 • kyro

  ČT je to samé co STV je to samé co BBC je to samé co všechny americký stanice( Fox nevyjímaje) je to samé co Barrandov (ten je snad nejhorší protože se tváří že bojuje za pravdu a Soukup je jen další svědek Covidov) Ostatní České stanice jsou take kontrolovány sgenturama AP nebo CIA. V ČR je kontrolovaná opozice a Babiš se jen směje a čeká kdy si koupí celou "republiku" za Babku!
  Po dobrém to už nepujde!
  Otevřete ekonomiku, vraťte normální život, zastavte bruselskou juntu!!!