Komu bude tento parazit (Chovancův šmírovací úřad) internetu prospěšný? Jen těm, kteří již nevědí co dělat, aby zastavili propad volebních preferencí!
 

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám MVČR spadající pod statutárního místopředsedu oranžové květiny (ČSSD) je jednou z nejhorších ohavností, kterou si současná Sobotkova vláda dovolila. Už jen ten název musel vymyslet pořádný myslitel, aby to na první pohled nevypadalo na šmírovací úřad.

Jsem moc zvědavý kolik teroristických a hybridních hrozeb odhalí. Zcela určitě to budou pouze věci, které budou mít souvislost s kritikou Evropské unie, hlavního proudu, politické korektnosti a multikulturní ideologie. Dále bude špatné všechno, co přichází z východu.

Jak ale naloží tento šmírovací úřad s Donaldem Trumpem, toť otázka, jelikož politika Spojených států bude úplně jiná, než doposud! Tak, že by si pan Chovanec dovolil cenzurovat i nejmocnějšího muže světa? Nechme se překvapit.

 

Zveřejněno se souhlasem autora

Radek Rozvoral

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

rozvoral.blog.idnes.cz

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - lubajs

    Je to okopírované od Německa, jako vždy. Všechno, čím se dá buzerovat vlastní obyvatelstvo je s menším zpožděním našimi vládci po vzoru Německa zaváděno i u nás. Na Aeronetu je o tom novém Chovancovu úřadu článek.

  • Návštěvník - +++

    How bizarre! Tohle je naše země, tady se nebudou roztahovat Chazaři Chovanec a Romancovovi a poroučet nám! NE!