USA s krycím názvem NATO nejdříve obsadily nezákonně Kosovo, kde okamžitě udělaly základnu. V roce 2014 už americká armáda připravovala výsadek na Krym, když prezident Putin vydal rozkaz USA na Krym nepustit.

 

Předložme podrobnosti

USA obsadily všechny státy kolem Ruska, vyvolaly masakr v Jugoslávii za účelem přiblížit základnu zabráním Kosovo. A další etapa byla pobaltí, Polsko, Ukrajina a pak nakonec Krym. To by byla Moskva obklíčena ze všech stran. A v roce 1999 skutečně základna Camp Bondsteel v Kosovu byla obsazena americkými vojsky.

 

V roce 2014 měl být kruh kolem Moskvy dokončen. Útokem na Krym.

 

5.02.2014

Do neutrálních vod Černého moře vplula loď amerického vojenského námořnictva Mount Whitney před olympiádou v Soči.  Současně se tam přesunul  i americký raketový torpédoborec Ramage. Na ochranu sportovců na stadionech... Lodě byly vyzbrojeny torpédy, raketami s plochou dráhou letu a vrtulníky H-60.

 Podle amerického velení měly povoleno plnit "jakékoliv úkoly".  Výsadek ale měl být na poloostrově Krym.

1.04.2014

Po dohodě s krymskou vládou prezident Putin posílil jednotky Černomořské flotily a Sevastopol. Tím zabránil válečným lodím USA obsadit Krym a nastalo šílenství a výhrůžky, že nepustí li vojenskou loď Mount Whitny a torpédoborecRamage do krymského přístavu, NATO spustí protiruské manévry okamžitě a rakety připraví na Moskvu.

Stačí se podívat na časovou posloupnost a NENÍ CO ŘEŠIT! Všichni vidí,  jak propaganda lže.

 

 

 

 Co nám však propaganda předkládá a jaká jsou skutečná fakta dle mezinárodního práva?

Tak tohle není tak úplně jané, oponuje pan Novotný redaktoru Řezníčkovi. Vedle Ukrajinské ústavy existovala Krymská ústava platná a v té Krymské ústavě byl paragraf, že mohou vyjádřit nezávislost.

Anexe Krymu tedy nebyla krádež?

Ne, tam proběhlo referendum na základě Krymské ústavy, protože to byla autonomní republika, měla platnou ústavu podle ústavy ukrajinské, a tam byl paragraf možnosti vyhlášení referenda na odtržení od Ukrajiny.  Krym dle tohoto paragrafu vyhlásil referendum, pak se přihlásil k Rusku a Rusko souhlasilo, že Krym přijme.

Toto je prohlášení Lavrova, který to dává do protikladu Kosova

A to je fakt, to je pravda. Na základě toho, co se stalo v Kosovu, se Krym odtrhl od Ukrajiny. Na základě Helsinských protokolů mohly vzniknout státy, které měly autonomii. Krym se přihlásil k Rusku a to ho přijalo.

Takže ta paraela, která se nabízela se Sudety?

Ne, Sudety nebyly žádná autonomní oblast. Měly Sudety nějaké orgány? A navíc Sudety během první republiky neexistovaly. Název Sudety vymyslela až třetí říše. Takže to byly české kraje. Neměly žádné autonomní orgány, měly zástupce v českém parlamentu. Takže Krym měl vlastního prezidenta podle ústavy. A vlastní parlament. Dokonce byl na Krymu parlament Tatarů. A to vše bylo v rámci platné Ukrajinské ústavy.

A Kosovo? Rozpadl se Sovětský svaz, Jugoslávie, zmizela Jaltská dohoda, Versallská dohoda a nové státy mohly vzniknout pouze podle Helsinské úmluvy na základě autonomie. Na základě toho se rozdělilo Československo. Mělo dva parlamenty. Ale Kosovo nebyla republika. Makedonie byla republika, Bosna Hercegovina, Slovinsko, Srbsko, Chorvatsko, ale Kosovo nebyla autonomní oblast. Ta neměla právo na samostatnost.

 Viníte tedy západ, že se zhoršily vztahy?

Základ je Kosovo. Rusko vyhlašovalo celou dobu, že když dojde k vyhlášení samostatnosti Kosova, a to západ uznal jako samostatnou zemi, a potvrdil to Haagský tribunál, vyhlásil, že Kosovo mělo právo na samostatnost, tak má právo Krym, má právo Jižní Osetie, má právo Abcházie, má právo Náhorní Karabach, tím přestala v Evropě platit jakákoliv pravidla.

 Tímto rozčeříte vody, protože ostatní mají jiný názor, řekl Martin Řezníček na závěr k tomuto tématu.

 

Jenomže pokud si to přečtete po druhé, potřetí, neexistuje názor, protože je to faktický důkaz, jaké zločiny dělají USA a my jim to naší ponížeností pouze legalizujeme stejně jako válku v Afghanistánu, Iráku a na dalších místech, kde jim děláme užitečné idioty, aby v tom USA nebyly před světem samy!

 

 Proč Česká televize nerozebere obsazení Kosova americkou armádou a mezinárodní právo?

Camp Bondsteel

 
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
V blízkosti Ferizaj/Uroševac
Stát Kosovo
Zeměpisné souřadnice
Vznik 1999
Příslušnost US Army

Camp Bondsteel je americká vojenská základna ležící v Kosovu a vybudovaná v roce 1999. Nalézá se poblíž města Uroševce a rozkládá se na ploše 3,86 km³. Na základně je vybudováno přes 300 různých staveb, obývaných více než sedmi tisíci vojáky.

 

Že tomu předcházely masakry, zabíjení civilistů v Jugoslávii včetně masakrů dětí americkou armádou opět veřejnoprávní a eurosvazácká propagandistická prozápadní média zamlčují. Proto musíme existovat my, malé weby (píše se alternativní), která tato DOHLEDATELNÁ fakta a NEZPOCHYBNITELNÁ musí občanům celého světa předkládat zas a znovu, protože nakonec PRAVDA vždy ZVÍTĚZÍ!

 

P.S. Ještě jednou, americké lodě byly vybaveny torpédy, raketami s plochou dráhou letu a vrtulníky H-60 a to vše mělo být proti hypotetickému teroristovi, který by zaútočil na stadionu na americké sportovce? Vážně si myslí, že jsme dementní a uvěříme, že stadion se 100 000 diváky proti teroristovi se samopalem ochrání střely s plochou dráhou letu a torpéda?

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Nevěřící Tomáš

  Tak tohle je solidní blábol. Jak by asi DVĚ americké lodě, ani jedna z nich výsadková, obsadili ruskou námořní základnu Sevastopol? Mount Whitney je velitelská loď prakticky bez výzbroje. Takže ten jeden doprovodný torpédoborec by vyřídil celou černomořskou flotilu? A následně by výsadek v jednom vrtulníku (z Mount Whitney, dva vrtulníky na torpédoborci jsou protiponorkové) přemohl ruskou posádku Sevastopolu - 30.000 mužů? Nevím, co autor hulí, ale chci to taky.

  A co ten nesmysl zkusit nějak odzdrojovat? Nebo se to celé zakládá jen na tom, že v té době byly DVĚ americké lodě v Černém moři? Nebyly tam poprvé, ani naposled...

 • Návštěvník - Toník

  V odpovědi na: Návštěvník - Nevěřící Tomáš

  Ten mnohoúčelový torpédoborec USS Donald Cook (DDG-75) typu Arleigh Burke patří ke třídě raketových torpédoborců, který může bojovat s více cíli. Patří také do skupiny bojových plavidel s vysokou manévrovatelností, určených pro boj s ponorkami, vzdušnými cíli, včetně raket, a loděmi protivníka, a také pro ochranu a obranu svazů plavidel nebo konvojů. Mimo jiné má ve výzbroji dva šestihlavňové Phalanx CIWS (Close – In Weapon System, tedy zbraňový systém blízké obrany) a až 74 raket RIM – 66 SM – 2; Standard – 2. Jinými slovy: Specializací tohoto plavidla je boj nejen s takovými pomalými a pomalu manévrujícími cíli jako je SU-24, ale i s cíli mnohem náročnějšími, jako jsou protilodními raketami, jejichž rychlost i manévrovatelnost není ohraničena přítomností pilota a navíc mají mnohem menší radarový odraz.

 • Návštěvník - Toník

  V odpovědi na: Návštěvník - Nevěřící Tomáš

  Dále v březnu Americké letectvo US Air Force navíc vyslalo nad Pobaltí šest stíhaček F-15C Eagle a vzdušný tanker KC-135 Stratotanker. Stíhačky se připojily ke čtveřici amerických „ef-patnáctek“, které zde střežily vzdušný prostor v rámci programu Baltic Air Policing. Do Polska vyslalo na jakýsi výcvik v březnu 12 stíhaček F-16 a 300 členů leteckého personálu, které budou cvičit s polským letectvem. Podle zpravodajské televize TVN 24 zde měly zůstat stíhačky na neurčitou dobu.

  Dále byla pohotovost na základně Bondsteel, kde se nacházelo okolo 20 vrtulníků Black Hawk, jeden Apache a desítka tanků Abrams M1A2. V Německu byla připravena další pohotovost na základně Ramstein, která je také jedním ze dvou míst v Německu, kde jsou uloženy nukleární zbraně USA. Spolu s nedalekým letištěm Büchel v pohoří Eifel je na obou základnách uloženo 150 jaderných hlavic. Ale všechno byla jenom náhoda. Skutečně?

 • Návštěvník - Miloslav Dědek

  Řešení problému globálního oteplování je známé. Smutnou skutečností je, že stávající globální mocensko-politické struktury nejsou schopné toto řešení důsledně realizovat. Ve výrobě, výzkumu, vědě a v dalších oblastech se rychle a úspěšně vyvíjejí velké globální organizace. Naproti tomu vývoj globální mocensko-politické struktury stagnuje. Je nejvyšší čas začít efektivně omezovat příčiny oteplování atmosféry, ale stávající mocensko-politické struktury to nejsou schopné realizovat a podobně tomu je i při řešení mnoha dalších závažných globálních problémů lidstva. Jedna z možných cest k vytvoření celosvětové mocensko-politické struktury, která budou schopná efektivně realizovat nejen opatření proti oteplování atmosféry, je uvedena v článku OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA -
  http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html
  Dosažená úroveň rychle se vyvíjejících výrobních prostředků a poznání je v příkrém rozporu s chaoticky se měnícími a v podstatě stagnujícími organizacemi mocensko-politických struktur. Důsledkem toho je, že budoucnost lidstva se předvídá podobně jako se předpovídá počasí. Je nejvyšší čas vytvořit globální mocensko-politickou organizaci, která bude centrálně řídit vývoj celého světa. Tato globální mocenskopolitická struktura bude mít předpoklady a podmínky pro systematické a cílevědomé plánování budoucnosti lidstva v globálním měřítku. Lidstvo bude do budoucnosti kráčet demokraticky zvolenou cestou, tj. cestou, kterou si bude přát většina pozemšťanů.
  Jak na to? Viz: TEORIE VŠEVÝVOJE -. http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html