Pokud se nějaká partička usalaší v masmédiích, zaštítí se razítkem, že jediná pravda je ta zcenzurovaná jako za bolševika, tak se pomalu přibližuje doba, kdy lidé budou muset zase vysvětlit politikům napříč stranami, že demokracie znamená vůli lidu a nikoliv vůli zaprodanců v Parlamentu podporovaných masmédii!

 

Prezident Trump zase sáhl do mediální žumpy

Všimněte si i u nás, kolik "klonů" se najednou objevilo na mediální scéně. Princip je totiž značně jednoduchý. Když jsme před léty s weby začínali, dělali jsme vlastní analýzy, hledali zdroje a snažili se dělat skutečnou novinářskou práci: dát informacím vlastní náhled, aby si čtenář mohl na ten, či onen problém podívat z různých úhlů a sám si vyhodnotit, který názor je správnější a logičtější. A tím začal konkurovat zaběhnutým pořádkům po roce 2000, kdy spacák Ruml obsadil Českou televizi a ČTK se stalo rukojmím neziskových organizací v čele Evropských hodnot a Hate Free Culture.

v České televizi (2000)

Kdy začal Brexit a Czexit? V roce 2000 bojem o Českou televizi, kdy spacák Ruml a Evropské hodnoty obsadily studia!

Samozřejmě současnou totalitu v čele s generálem Petrem Pavlem - bývalým komunistou, který bojuje proti komunistům to nenechalo chladnou a začali vymýšlet, co s tím provést, protože lidé přestávali být ovce. A tak vznikl konglomerátní klon jako v USA, kterému se nyní Donald Trump snaží zatnout tipec. Prostě i v USA začaly weby poctivých (třeba amatérských, ale poctivých novinářů) tvrdě šlapat na lži CNN a to se Sorosům a uzavřené partičce dvou stran začalo zajídat. Tak i v USA vytvořily neziskovky desetitisíce klonů CNN a Politico, takže se jedna lživá zpráva naklonovala po celém internetu a zahltila ho natolik, že slušný čtenář nakonec nevěděl, co je v USA pravda a co není. (Samozřejmě i ve Francii, Německu, Holandsku, ale USA jsou většinou průrazníkem jak Stalinův štít). Takže je nyní jasné, že když odstaví Trump nelživější masmédia, odstaví tím i desetitisíce klonů a proto je takový poplach. Lidé najednou vidí, kdo byl na mediální špínu přes Sorose a Clintonovou napojen, ale i s McCainy svázán jak pupeční šňůrou a pravda vylézá napovrch.

 

Bílý dům zakázal zpravodajům několika významných amerických médií vstup na páteční tiskovou konferenci prezidentského mluvčího Seana Spicera. Oznámil to list The New York Times. Podle amerického deníku jde o událost, která je ve vztazích mezi kanceláří prezidenta USA a médii zcela mimořádná.

Vstup do západního křídla Bílého domu, kde se tiskové konference mluvčích obvykle konají, nebyl umožněn kromě korespondenta newyorského deníku ani zpravodajům CNN, listu The Los Angeles Times, New York Times a zpravodajského serveru Politico. Na protest proti postihu kolegů se odmítli zúčastnit tiskové konference reportéři časopisu Time a tiskové agentury Associated Press. "Je to nepřijatelná událost," konstatoval zástupce televize CNN. "Zřejmě se tak chtějí mstít, když novináři publikují fakta, jež se jim nelíbí. Budeme v tom přesto pokračovat," zdůraznil.

 

V překladu: budeme lhát, jak nás napadne a uvidíme, kdo z koho. Popisování faktů demokracii nesvědčí. Lidé by se pak mohli rozhodovat moudře a nikoliv tak, jak chceme my, stále řve "neziskovec Soros", kterého chtějí po Maďarsku už vyrazit i z USA!

 

 

Jak vypadá internetový recyklát, (klon) neboli informační šmejd na oblbování lidí?

Lidé si myslí, že čtou nové a nové pohledy různých redaktorů na konkrétní věc. Jenomže fakta jsou jiná - internetový kšeft našel novou tvář: klony webů a zahltily tím internet takže ty originální odsunuly stranou. A masmasáž, neboli propaganda mainstreamu jásá!

Jeden člověk dokáže obsloužit několik klonů - webů a automatická reklama dokončí dílo - udělá z lidí pitomce jako státní televize! A v čele rakouská Česká spořitelna to ekonomicky posvětí.

 

A jak to funguje?

Většina zpráv se cedí přes ČTK

A v podstatě stačí jeden člověk, který originální zprávu přebere, nechá ústřední myšlenku, malinko na každém webu změní název, malinko prohodí slova a lidé "listují" na stránkách internetu a čtou stále to samé jako desítky názorů na danou věc. A když dočtete Blesk, odkáže vás na INFO.cz, čtete sport v Lidovkách a přejdete na iDNES či Mf DNES? Opět je to jeden sporťák, který pluje mezi několika tituly. A tak si můžete dohledat skoro všude.

Zatímco originálů je několik desítek, vše ostatní v řádu stovek až tisíců je pouze klon a zdatná reklama! Takže názor jednotlivců, kteří se skutečně v daném místě nalézají a věc popíší se rovná v počtu jednotek. Pokud se však podíváte na portály, najdete několik tisíců zdánlivě originálů. A některé velké se dokonce zaštiťují tím, že bojují proti šmejdům. Co však může být větší šmejd, než dělat z lidí informační pitomce a ještě se lidem vysmívat?

Jak by měla vypadat seriózní webová stránka?

Nést jeden název jako rodina příjmení a dodatek jméno jako podtitul:

Například BLESK jako příjmení a k tomu jméno jako BLESK - INFO.cz, což je jedno a to samé. Ale kolik lidí si těchto podvodů na čtenářích všimne?

A co Český rozhlas - ten má několik stránek svých vlastních klonů. A tak může jít na polovině titulů a podívat se, jak je to provázané. V čele ČTK (dnes navíc ministerstvo pravdy) a pak kopírovači, co předělají několik vět a nový článek je na světě, občas proloží bez myšlenky a názoru to, co se stalo v zahraničí.

Nejkrásnější příklad je, jak se klonuje zpráva ČTK, kdy se zahltí nějakou propagandou celý internet a dnes je už to větší masáž a klon než za bolševika. Lidé přece čtou rychlé zprávy a kdo si dá práci zjistit, že  tisíckrát opakovaná lež - jedna zpráva jednoho autora a jednoho pohledu se stává pravdou?

 

Pozor! Důležitá připomínka!

Pak je zde malá část webů, která se snaží rozšířit poctivé analýzy či názory z jiných pohledů, nahrazující samizdat z doby komunistické, kdy nebyl internet. Ty však nejvíce nenávidí porno Jakub Janda a parta z Masarykovy univerzity, generál Petr Pavel, Gabal a Langšádlová, Votápkové, Romancovové a jim podobní. Ty "alternativní, což znamená pravdivé" totiž v zájmu poctivosti a pravdy vždy vmetou do očí jejich špínu a stačí, když si sednou k internetu a mají zkušenost, aby vyhledali fakta z centrálních bank, nebo centrálních propagandistických institucí a předhodili to, co propaganda psala před určitým obdobím. A zuřivost s nepříčetností generálů a Evropských hodnot je  na světě: tito lidé snadno odhalí, kdo je lhář, podvodník a kdo má skutečně rád svou vlast a bez dotací jí pomáhá. (Samozřejmě se občas něco přehlédne, ale pak je vidět ve všech propagandistických médiích tisíckrát opakovaný klon, jak jsou prorusky zlá - viz to jedno znásilnění v Německu. Kolikrát to bylo omílané? Zatímco tisíce faktických a pravdivých zpráv se utlumí!)

 

 A pak jsou zde Parlamentní listy, nenáviděné k nepříčetnosti zvrácenými Evropskými hodnotami, které informují stylem, jaký byl původně v dobách knihtisku a informací na jednom listu z obou stran občanům předkládán: popsáno, to co je vidět a slyšet bez příkras a podsouvání. A to je nejlepší práce pro demokracii a svobodu, nejlepší novinářská práce,  protože na nezkreslenou informaci má každý z nás právo. Jak morální, tak z Ústavy.

 

Bohužel už to mainstream více jak 80 let zneužívá a dnes je to horší, než v době totality: opět nás šmírují i na wc.

 

 

 

A zde je ten recyklát, neboli klon autenticky

 

4 minutes
Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny