Proč nemohl pan Jiří Kobza z SPD odpovědět na agresívní otázky Moravce a především extrémně šíleného Teličky, že Slováci díky euru dostihli Českou republiku, a my ho odmítáme? Samozřejmě na to nemohl odpovědět, protože data neexistují. Teda přesněji: věrohodná.

 

Pokud předložíte statistickému úřadu zfalšovaná data, vypadnou z nich čísla správně spočítaná, ale opět na podkladě zfalšovaných vstupů. Pokud by tedy pan Kobza opakoval data, která předkládá statistický úřad, dopustil by se podvodu, dnes módně Fake News a Hoaxu. A správná data zatím nikdo nezná. Proto se zachoval velmi čestně a na podlé útoky Teličky a podpásové otázky Moravce prostě neodpověděl, protože je nikdo nezná.

 

 Není to divné, když na tom pracuje tolik "expertů"?

Stačí pár jasných dohledatelných důkazů

 

1) My jsme průmyslový stát, který je založen na vývozu. A těžko někdo může tvrdit, že síla Slovenska je stejná. To by zde nepracovalo 100 000 slovenských občanů a ještě je přitom nezaměstnanost na Slovensku velká. Pokud by se vrátili domů, tak by se slovenské statistiky zhroutily.

A nyní to hlavní: zfalšovaná data. My prostě nemůžeme určit, jak na tom skutečně jsme,  když ČNB (je to stále divnější po dalších informacích) úmyslně a zločinně držela hodnotu koruny až do března na nesmyslně nízké úrovni a tím bránila dobrým podnikům v efektivním rozvoji. A tak jsme místo skvělých výrobků vyváželi "řidiče kamiónů a zakládali centra převozníků zboží" s přidanou hodnotou nula.

Takže nás zločinně zastavila na tři roky ČNB, aby se nám Slováci přiblížili! Prostě nám zakázala ČNB rozvoj!

 

2) A co víc: západ nám zakázal vyvážet do Ruska, kde může být obrovský odbyt. A nebýt prezidenta Zemana (předtím Václava Klause, který tam našlápl dřív) tak se tento byznys nezačal rozbíhat a my klesali stále hlouběji. Takže ani tato data nelze předložit, protože nevíme, kolik obchodu s Ruskem vytvoříme. USA nás tlačí k nule, zatímco Německo na to kašle, což nyní začal dělat i prezident Zeman.

 

 Neboli systém západních a Evropských hodnot (USA) zlomit běžci nohu a pak se mu začít smát že nevyhrává žádný závod přijme jenom extrémní špína! Nám - České republice -  zlámali na tři roky nohy nadvakrát a na těchto datech dokazují, jak je euro a spojenectví s Bruselem úžasné! Teprve příští rok, pokud na nás neudělají další špinavý podraz, budeme věrohodněji vědět, jak na tom jsme a kam kráčíme!

Jiří Kobza

Pane Jiří Kobzo, vysoce jste u mě stoupl v ceně, že jste na jejich úroveň neklesl a neznáte li data, která nezná nikdo (mimo těch lživých), raději jste mlčel. Oni vás nutili popisovat Marťany, které nikdo nikdy neviděl. To se smí pouze v pohádkách a v literatuře science fiction, nikoliv zástupce lidu! A čert Teličku vem!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - pepa

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  český statistický úřad,...milion lidí žije pod hranicí chudoby,desetitisíce bezdomovců,šedá zóna,to jsou ti,co někde občas pracují,ale se schovávají před berňákem,další milion.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - pepa

  Člověk se ocitne v příjmové chudobě, pokud nemá ani 60 procent mediánu příjmu (nyní je medián 25 000Kč). Částku hranice chudoby pro loňský rok statistický úřad zatím neuvedl. V roce 2015 odpovídala pro jednotlivce 10 220 korunám, pro dvojici 15 330 korunám, pro jednoho rodiče s dítětem do 13 let 13 286 korunám, pro oba rodiče se dvěma dětmi do 13 let pak 21 461 korunám. Loni výdělky v Česku rostly, vyšší proto proti předloňsku bude i hranice chudoby.

  Odbory situaci kritizovaly. Podle nich je nepřípustné, aby minimální mzda byla pod hranicí příjmové chudoby jednotlivce. V roce 2015 nejnižší výdělek činil měsíčně 9 200 korun, loni 9 900 korun a letos 11 000 korun.

  Především poděkujte pravicovýmým vládám v letech 2007-2013, které zamrazily zvyšování minimální mzdy na 6 let.

  Vláda Bohuslava Sobotky zvýšila minimální mzdu za poslední čtyři roky o 50%.
  Ale to se vám nelíbí, tak na Sobotku Aeronet vymysle prolhanou kauzu Lithium, aby se Sobotky zbavili.

  Tak co vy vlastně chcete?

  Za všechno si můžete sami, když se necháte zombírovat dezinformačními servery!

 • Návštěvník - Paďous

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Vy jste pěkně zombírovanej. Lithium se bude teprve projednávat, OKD se teprve bude projednávat a Piráti už na Sobotku s Bakalou dali trestní oznámení a brzu bude zbavenej imunity, ČSSD je v exekuci a vy jste přešel z bombírování do zombírování. nebo snad vycházíte ze zombie až k voodoo? Vám teda pěkně hrabe. Ty vaše statistiky jsou asi jako to zombírování. Taky nemaj význam.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Paďous

  Váš komentář plně dokazuje, že jste zombírovyný vylhanou kauzou Lithium a vylhanou kauzou OKD. Jen naskakujete na populistické výkřiky jiných zombírovaných stran a jedinců.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - novota

  Už to jede v práglu zatýká policie v advokátních kancelářích....vyšetřování vede i švýcarská prokuratura, v parlamentu komise , a svědci lhali a už se chystají tepláky.... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Erik-Best-Sobotka-lhal-A-ted-to-bouchne-515924

 • Návštěvník - novota

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Cenzura u socanů...ODS chce dát peníze z rozpočtu místo socanským neziskovkám tak sportovcům a dynsbeer je z toho na prášky... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Clanek-ktery-zakazali-Pravda-o-bordelu-a-rozkladu-CSSD-515920

 • Návštěvník - Jeroym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Naprosto vylhaný dezinformační článek na dezinformačním serveru PL.
  Takto vás média dnes a denně zombírují.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Opět jen Bestovy bláboly.
  Akcie OKD byly prodány za tržní cenu a na tomto faktu se nic nezmění i kdyby to stanovisko napsal sám Bakala!
  Akie byly prodány v kurzu 369Kč/akcie, zatímco v té době (rok 2004) byl kurz akcie na burze CP jen 348Kč/akcie.
  Navíc, Sobotka nechal vtělit do smlouvy, že kdyby byla prokázána nedovolená podpora státu, tak je smlouva neplatná!
  Best jen zombíruje lidi, aby uvěřili, že je nějaká Sobotkova kauza OKD.
  Opakuji, Sobotka se nikdy ničeho nezákoného ve vztahu k OKD nedopustil.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Opus Bosch Jeroným se chystá do tepláků, že tak šílí?

 • Návštěvník - novota