Protože se tomuto tématu budeme důsledně věnovat příští měsíce, tak jenom stručně: toto je nejhorší vláda od roku 1989, ale neuvěřitelné štěstí na volební období cyklického vzestupu kombinovaného s devalvací (zločinnou) ČNB v době, kdy se má naopak šetřit a je třeba obnovit technický park českých firem z dovozu, abychom nebyli montovnou a lokajem západních států.

 

V době, kdy se hodně vydělává, tak se i šetří? V době, kdy stát hodně vydělává, útočit měnou na zablokování nákupu technologií zdražováním koruny je od ČNB zločin zločinů a je v tom pouze utajená dohoda Babiše, ČNB a udržení se ČSSD u moci. Že to vyhovuje KDU-ČSL které na tom vydělávají a jako had se tím prosmýkají, kdy špínu nebrzdí, ale na zisku se nadouvají, známe už z dob špíny Luxe. (Budiž mu země lehká, ale lhát se nemá!)

Kdyby nebylo špíny ČNB, ECB a v neposlední řadě FEDu, , lehce by se potvrdilo. Toto je nejhorší vláda s nejhorším výsledkem od pádu komunistů. A důkazy budeme předkládat nejen do voleb, ale až do cyklického poklesu, který s naprostou jistotou příjde. Teprve pak se projeví to, co prezident Zeman, premiér Sobotka a ministr financí Babiš za pomoci KDU-ČSL tlačí jako svinstvo směrem k ještě větší montovně a závislosti na bohatých státech.

A zatímco s kritikou NATO a kritikou zločinů US ARMY včetně zabíjení civilistů a rozvracení režimů s prezidentem Zemanem jednoznačně souhlasíme (skutečně množné číslo, kdy lze obrovské množství lidí nalézt i na internetu), vše ostatní jsou s prominutím pitomosti prezidenta, který je vůči státu naprosto mimo. Právě proto, že by prezident státu měl v Parlamentu vystoupit a jeho slova by měla znít:

tato vláda by měla podat demisi, nebo celý rozpočet přepracovat a lidé z ČNB by měli odstoupit, nebo ukončit okrádáni českých občanů a českých podniků, kterým se úmyslně zdražuje nákup technologií a špičkových strojů, místo abychom doháněli západ. Ale velká výroba svíček, co dřív dělala kdejaká babka (to je další velký úspěch dle vlády a Zemana) a jakési další pošty s tisíci převozníků zboží  je největším zločinem v době konjuktury!

 

 

Zjednodušeně řečeno: pomáhat vývozu z montoven, kdy montovny jedou na doraz? Bránit nákupu technologií a špičkových strojů zdražováním koruny?  Navíc prapodivnými zákroky vlády, kdy dnes je možnost podniků automatizovat výrobu a nemuset se bát ani zadlužení, by neudělal žádný normální člověk, natož sedlák se selským rozumem. Naše  zločinná vláda ANO!

 

 P.S. Pokud by ztvrdla měna, tak mimo nákupů technologií to pomáhá i zmenšenému odlivu českých odborníků. Rozdíl poměru měn se automaticky snižuje a nemusíme žebrat o "experty" z rozvojových států! A zvyšování minimální mzdy je divadlo!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Dan

    Mate jen z casti pravdu. Zeman nemuze proti CNB nic podniknout, je to oficielne nezavisla instituce. Nezmenilo nic ani dosazeni Rusnoka Zemanem. Skutecna pravda neni ani cerna ani bila! Nemelo by se ale kupovat Euro, jako slabsi mena, melo by se nakupovat zlato, kdyz uz. Ale penize mohou byt z hodiny na hodinu bezcenne papirky.
    To, co vy navrhujete bude generovat jine problemy v exportu zdrazenim vyrobku, moznym omezenim vyvozu a tim i vyroby, zavirani podniku a propusteni. To nikdy nevyvazi, ze obcane si mohou dovazene zbozi levneji koupit! Vas clanek je snuska dehonestaci prezidenta a navrh opatreni, ktere nebudou tak fungovat, jak zde pisete!

  • V odpovědi na: Návštěvník - Dan

    Možná to zkratkovité (zatím) přechází v nepochopení. Nejedná se o revalvaci, ale zreálnění. V době, kdy údajně schází 150 tisíc až čtvrt miliónu zaměstnanců, ve všech obchodech pracují Ukrajinci, Vietnamci a přicházejí Bulhaři se odhaduje, že legálně a na černo zde již pracuje milión lidí - což jsou i Slováci, tak budeme propouštět? Ale to hlavní: jsme technikou mnoho let za Německem a pokud zde slabou měnou povzbuzujeme "nádenickou" práci a kvalifikovaná mizí, asi je něco špatně. Proto třeba Rašín - Skrblík dělal vše proto, aby koruna tvrdla. Ne skokem, ale plynule. Držet přibitou korunu je zločin. A prezident Zeman není nekritizovatelný Bůh. Ale pokud v době vrcholu ekonomického cyklu vychválí Babiše, jakoby on řídil světové banky, jejichž zásluhou nekrytých peněz můžeme vyvážet a on to vědět musí, tak odmítám, aby minimálně ze čtenářů Skryté Pravdy dělal hlupáky. Co za tím vězí nevím, ale že to je zásluhou Babiše je sprostá lež. Třeba chce zvednout mandle Sobotkovi, ale já jejich hru nehraji. Opticky vypadají čísla báječně, ale ve skutečnosti je to zločin a prezident Zeman to měl říct, protože to samozřejmě ví. Já jejich hrátky přijímat nebudu a mí přátelé kolem SP asi také ne! (Samozřejmě že vím dobře o nezávislosti ČNB, ale slovně už má vystoupit)

    Komentář naposledy upraven v před 2 roky od Petr Pokorný